Banshee

    Banshee

    Z badań wynika, że co dziewiąty nastolatek w Polsce wysyła za pośrednictwem sms-ów lub wstawia do internetu swoje bardzo intymne zdjęcia. To zjawisko nazywa się sekstingiem. Dlaczego to głównie dziewczyny decydują się na wysyłanie swoich intymnych zdjęć? Czym taka "zabawa" może się skończyć? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer rozmawiał o sekstingu z nastolatkami.

    Wysyłają swoje nagie zdjęcia, a potem są pośmiewiskiem całej szkoły. Idolka nastolatków - Banshee oraz Jolanta Zmarzlik o przemocy psychicznej wśród młodych ludzi. W aptece kupisz testy niemal na wszystko – czy są równie skuteczne jak te zrobione w laboratorium? Zbliża się czterdziestka, a Ty zaczynasz myśleć o dziecku – powiemy, jak przygotować się do ciąży w średnim wieku. Oraz: prosto z Los Angeles po rozdaniu najsłynniejszych nagród filmowych - Kinga Rusin! Program poprowadzą: Anna Kalczyńska i Robert Kantereit. Zaczynamy punkt 8.00!

    Banshee to tegoroczna maturzystka i idolka nastolatek. Jest vlogerką. Śledzi ją regularnie 250 000 fanów. Zdecydowanie wyróżnia się na tle otoczenia. Ma misję - chce poprawiać ludziom humor. I doskonale jej się to udaje. Gościem Dzień Dobry TVN była Zuzanna Borucka "Banshee".