Bal Dziennikarzy

    Bal Dziennikarzy

    Na tegorocznym Charytatywnym Balu Dziennikarzy pojawiły się tłumy gwiazd. Tego wieczoru dziennikarze i politycy zostawiają swoje poglądy za drzwiami i bawią się w słusznej sprawie. Czy gwiazdy lubią bywać na tego typu przyjęciach? Zapytała je o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

    Bal Dziennikarzy nie jest typową imprezą branżową. Służy przede wszystkim temu, by dziennikarze - bez względu na poglądy - łączyli siły i pomagali dzieciom. Jakim fundacjom dziennikarze będą pomagać w tym roku? Jakie rzeczy można wylicytować na aukcji? Kto bywał na balu w poprzednich latach? Który z premierów nigdy nie pojawił się na tej imprezie? Czy Monika Olejnik wybrała już suknię na bal? Dziennikarka gościła w Dzień Dobry TVN.

    Kto, z kim i w czym przyszedł na XV Charytatywny Bal Dziennikarzy? Agnieszka Jastrzębska, z kamerą Dzień Dobry TVN, dokładnie prześwietliła wszystkich gości tegorocznej imprezy!

    W sobotę w Auli Politechniki Warszawskiej, już po raz czternasty, odbył się charytatywny Bal Dziennikarzy. Na imprezie, jak co roku, pojawiło się wielu znanych i cenionych przedstawicieli świata mediów. Kto zachwycił kreacją? To wie dziennikarka Ewa Wojciechowska, z którą rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN także na temat najnowszego dzieła autorki głośnych „33 scen z życia” – Małgorzaty Szumowskiej. Czym tym razem zaszokuje Szumowska? Jak polska publiczność przyjmie "Sponsoring"?