Azja Express 2

  Azja Express 2

  Michał Piróg, Piotr Czaykowski, Staszek Karpiel-Bułecka, Marta Wierzbicka, Antoni Pawlicki i Paweł Ławrynowicz - to ich zobaczymy w finale "Azja Express 2" dziś o 21:30. Kto z nich zostanie zwycięzcą? O przygodzie w Indiach mówili dziś w Dzień Dobry TVN. To była przygoda ich życia?

  Wszystko wydarzyło się na planie "Azja Express 2". Niektórzy twierdzą nawet, że Karpiel-Bułecka ma lepsze ciało niż model Piotr Czaykowski, który również brał udział w programie. Jak Staszek Karpiel-Bułecka wspomina udział w programie? Czy zdecydowałby się na udział w nim jeszcze raz? Z prawdziwym góralem spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Po powrocie z Azja Express 2 Michał Piróg zamieszkał pod nowym adresem. Jego mieszkanie znajduje się w centrum Warszawy, w dzielnicy pełnej kawiarni, restauracji i sklepów. Jak urządził wnętrze? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Gdzie Piróg kupował meble? Czy mieszka sam? I co znajduje się w jego garderobie?

  Dorota Gardias, Katarzyna Domeracka, Michał Piróg, Szymon Chyc-Magdzin i Staszek Karpiel-Bułecka wspólnie oglądali czwarty odcinek Azja Express. Jak wspominają swój wyjazd do Indii? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Już dziś o godz. 21:30 zapraszamy przed telewizory na premierowy odcinek drugiej edycji programu "Azja Express". Pierwsza edycja okazała się wielkim przebojem, a druga nie będzie gorsza, bo gwiazdy, które się w niej pojawią - jak mówi Marcin Prokop - są prima sort. Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy kilkoro uczestników tej edycji m.in.: Martę Wierzbicką, Joannę Przetakiewicz, Michała Piróga, Dorotę Gardias i Antoniego Pawlickiego. Jak wyglądały ich pierwsze dni po powrocie z Azji? Dlaczego Michał Piróg zdecydował się wziąć udział w tym programie i, którego uczestnika bardzo polubił? Po co do Azji pojechała Joanna Przetakiewicz? Która uczestniczka "leciała na" Antoniego Pawlickiego i jak Antoni wspomina swój udział w wyprawie do Azji?

  "Diagnoza" i "Drzewo Marzeń" to chyba najgorętsze nowości w jesiennej ramówce TVN. Wracają również programy takie jak: "Azja Express", "Kuchenne Rewolucje" i "Ślub od pierwszego wejrzenia". Czym jeszcze zaskoczymy Was tej jesieni? Na to pytanie najlepiej odpowie Dyrektor Programowy TVN Edward Miszczak.

  Od najpiękniejszego dnia w życiu Agnieszki Woźniak-Starak minął już rok. Dlaczego właśnie teraz postanowiła wyciągnąć z szafy swoją suknię ślubną i oddać ją na aukcję na rzecz bezdomnych psów i kotów? Czym różni się adoptowanie zwierzaka przez Adopciaki od wzięcia go ze schroniska? I w jakim rozmiarze jest suknia Agnieszki? Już we środę o 21:30 będziemy mogli zobaczyć pierwszy odcinek nowego sezonu "Azja Express". W Dzień Dobry TVN prowadząca program powiedziała parę słów o przygodach, które spotkały uczestników w Indiach.

  W Dzień Dobry Wakacje uczestnicy Azja Express 2: Joanna Przetakiewicz, Michał Piróg i Dorota Gardias uchylili rąbka tajemnicy na temat tego, co działo się na Sri Lance i w Indiach. Twierdzą, że byli bardzo zgraną grupą, ale nasza prezenterka pogody przyznała, że znalazła się i Renulka. Kto? Tego nie chcieli zdradzić.

  "Boi się robaków, namiotów i tego typu rzeczy", "Nigdy nie była w zuchach, druhach i harcerzach itd." Dlaczego więc Joanna Przetakiewicz zdecydowała się wziąć udział w Azja Express i jak jej się podobało? Zobaczcie czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska.

  Małgorzata Rozenek-Majdan i Przemysław Majdan uważani są za największych wygranych 1. edycji Azja Express. Jakie mają rady dla uczestników 2. edycji, którzy właśnie wyruszyli do Indii? Z parą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.