Artur Ruciński

    Artur Ruciński

    Obecne w naszym studiu: Ewa Piasecka-Maksymiuk, Urszula Mila i Dominika Tajner-Wiśniewska powiedziały nam jak wygląda życie u boku gwiazdy? Czy wszystkie domowe obowiązki spadają na ich głowy? Jak często widują partnerów i czy zazdroszczą im popularności? Z kamerą Dzień Dobry TVN wybraliśmy się też do domu Artura Rucińskiego, by przyjrzeć się, jak wygląda życie jednego z najlepszych śpiewaków operowych świata!

    Zacznij sobotę z Dzień Dobry TVN, a w programie: startujemy z "wysokiego C"! Artur Ruciński - po spektakularnym debiucie w La Scali. Pojedynek mistrzów, czyli Dziarski Dziadek kontra Ewa Chodakowska. Bracia Golec i świąteczny czat z gwiazdą, a na koniec: gdzieś na północy Libanu... w miejscu, któremu daleko do świątecznej atmosfery... Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! Program poprowadzi Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk.

    Z Warszawy przenosimy się na chwilę do Wenecji, by porozmawiać z Polakiem, wybitnym śpiewakiem operowym, który podczas premiery "Trubadura" w Salzburgu zastąpił Placido Domingo... i dostał owacje na stojąco. Oto on - Artur Ruciński w rozmowie z Kingą Rusin.

    Sopranistka Aleksandra Kurzak, baryton Artur Ruciński i lider zespołu Zakopawer, Sebastian Karpiel-Bułecka, spotkają się na jednej scenie - 13 stycznia w Legnicy, a 14 stycznia w Lubinie. Co wyjdzie z połączenia dwóch światów: opery i muzyki popularnej? Czy to prawda, że lider zespołu Zakopawer wystąpi w roli Don Giovanniego?