Artur Makieła

    Artur Makieła

    Most kataleptyczny to pozycja, w której osoba zahipnotyzowana utrzymuje ciało w powietrzu, jest ono podparte jedynie piętami i karkiem. Jak to możliwe, że ciało osoby będącej pod wpływem hipnozy jest tak sztywne? Ja długo można zostać w tej pozycji? Czy każdy może zostać mostem kataleptycznym? Wytłumaczył nam to w Dzień Dobry TVN hipnotyzer Artur Makieła. "Budowie" mostu kataleptycznego mogliśmy przyjrzeć się na żywo w naszym studiu.

    Telewizja TVN pracuje nad nowym formatem, który polegać będzie na scenicznym wykorzystaniu hipnozy. Jednym z głównych postaci show będzie zawodowy hipnotyzer Artur Makieła. Zaprosiliśmy go do Dzień Dobry TVN, aby powiedział nam o swojej pracy i samym programie. Czy udział w takim show i seansie hipnotycznym może komuś zaszkodzić? Czy są ludzie, którzy nie są podatni na hipnozę? Co można zrobić pod jej wpływem? Co się czuje po wybudzeniu z hipnozy?

    Kim jest Artur Makieła? Reżyser Wojciech Iwański mówi o nim, że to wielki mag i hipnotyzer sceniczny. A co Artur Makieła mówi sam o sobie? Na czym polega jego praca? Czego doświadczają zahipnotyzowane osoby? Czy każdy może zostać hipnotyzerem? Zapraszamy Was do świata hipnozy! - Szykujemy po raz pierwszy w Polsce program rozrywkowy, w którym uczestnicy będą w stanie hipnozy i w stanie hipnozy będą się bawili - mówił w Dzień Dobry TVN Wojciech Iwański. Jakie zadania do wykonania dostaną uczestnicy tego nowego programu?