aplauz aplauz

  Jagoda Wypych była małą dziewczynką, kiedy wraz ze swoim tatą Sebastianem stanęła na podium w programie "Aplauz, aplauz!". Swoim głosem zdobyła serca publiczności, a jej występ u boku Piotra Rubika długo był komentowany. Jesteście ciekawi, jak dzisiaj wygląda i co robi 14-letnia wokalistka?

  Ma 17 lat i wzięła udział w programie "Aplauz, Aplauz!", zyskując sympatię widzów i jurorów. Ania Rusowicz podarowała jej piosenkę "Jesteś". Posłuchajcie Malwiny Bihun! Podoba się Wam jej występ w Dzień Dobry TVN?

  Zwyciężczyniami pierwszej polskiej edycji "Aplauz Aplauz!" zostały Anna i Kinga Gargul. Czy emocje po wczorajszym finale już opadły? Czy spodziewały się wygranej? Czyim pomysłem było zgłoszenie się do programu, mamy czy córki?

  Finał programu "Aplauz, Aplauz!" już dziś w TVN o godzinie 20.00! Nie przegapcie! Na naszych kanapach gościliśmy: Jagodę i Sebastiana, Kasię i Beatę, Annę i Kingę oraz Patrycję i Małgorzatę, czyli duety, które wieczorem zmierzą się ze sobą na scenie. Co dał im udział w programie? Czy było "fajnie" i czy występ to dla nich wspaniała przygoda, czy może jednak rywalizacja? Kto, Waszym zdaniem, wygra?

  Posłuchajcie tego rodzinnego duetu. Ojciec z córką, uczestnicy programu "Aplauz, aplauz!", wystąpili w Dzień Dobry TVN z piosenką Zbigniewa Wodeckiego pt. "Z tobą chcę oglądać świat". Podoba się Wam wykonanie Kasi i Mirka Pasikatów? My jesteśmy oczarowani!

  Malwina Bihun i Maciej Ochęduszko, choć nie są spokrewnieni, wystąpili razem w programie "Aplauz Aplauz!" Pan Maciej jest wychowawcą w domu dziecka, w którym mieszka dziewczyna. Jak to się stało, że zaczęli razem śpiewać? Kto w czasie występów wspierał Malwinę? I jakie mają obecnie plany?

  Małgosia Boć adoptowała Patrycję i jej brata. Teraz tworzą dużą, wielopokoleniową rodzina. Nastolatka uwielbia spędzać czas z mamą, razem chodzą na zakupy i pożyczają sobie ciuchy. Zdecydowały się również na wspólny udział w programie Aplauz, Aplauz!. Jak się okazuje, był to bardzo dobry krok, ponieważ ten wyjątkowy duet dostarcza widzom ogromnych wzruszeń. Mamę z córką gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Opowiedziały nam o wyjątkowej więzi, jaka ich łączy i pasji do śpiewu. Dla jakiej wyjątkowej publiczności śpiewała Małgosia?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił duet, który w minioną niedzielę pożegnał się z programem Aplauz Aplauz! Maks Płonka i Andrzej Górecki zaśpiewali piosenkę „Twist and Shout”. Jak oceniacie ich wykonanie?

  Już dziś wieczorem Anna i Kinga Gurgul zaśpiewają w programie "Aplauz, Aplauz!" z Maciejem, Mateuszem, Tomaszem i Markiem Szczepanikami czyli zespołem Pectus! Jak to się stało, że panie spotkały się z zespołem i jakie emocje towarzyszyły im podczas wspólnej pracy? Czy Kinga miała jakieś rady dla członków zespołu? Program już dziś o 20.00! Zapraszamy!

  Na senie Dzień Dobry TVN gościliśmy uczestników programu "Aplauz, Aplauz!" - Danutę i Kacpra Kitę, którzy zaśpiewali piosenkę "Zawsze tam, gdzie ty" zespołu Lady Pank. Podoba się Wam to wykonanie?

  W ostatnim odcinku programu "Aplauz Aplauz!" odpadli Krzysztof i Mateusz Kulczyńscy. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali piosenkę Marka Grechuty "Dni, których nie znamy".

  Baaaardzo zajęty i niesamowicie zabiegany Piotr Rubik znalazł chwilę by odwiedzić nasze studio i opowiedzieć nad czym pracuje w przerwach między nagraniami do programu "Aplauz, Aplauz!". Zobaczcie co kompozytor opowiedział nam o wyjątkowym projekcie, nad którym pracuje wraz z córką. Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć ich razem na scenie? Kolejny odcinek "Aplauz, Aplauz!" już dziś o 20.00! Bądźcie z nami!

  Na naszej scenie: Jacek i Marysia Gałązka, uczestnicy „Aplauz, aplauz”, którzy w zeszłym tygodniu pożegnali się z programem zaprezentowali piosenkę, która jeszcze nie ma tytułu! :) Macie jakiś pomysł?

  Wokalistka i trenerka w programie "Aplauz, Aplauz!" Magda Steczkowska obchodzi dziś 40 urodziny. Z tej okazji postanowiliśmy zrobić Magdzie niespodziankę. Dlaczego Steczkowska marzyła o ogromnym garnku? I czy ma zamiar hucznie świętować swoją 40-tkę?

  O magii zaręczyn rozmawialiśmy dziś z Izabelą Janachowską, Ewą Minge i Tomaszem Saprykiem. Czy da się przygotować na ten moment i czy długo się je pamięta? Wcześniej, Ula Chincz porozmawiała na ten temat z, prowadzącą program "Aplauz, Aplauz!", bohaterką najgłośniejszych w ostatnim czasie zaręczyn, Agnieszką Szulim! Jak wspominacie swoje zaręczyny?

  Jacek Gałązka razem ze swoją córką wystąpili w programie "Aplauz Aplauz". Ich wykonanie wzruszyło jury, prowadzącą Agnieszkę Szulim oraz publiczność. Na scenie Dzień Dobry TVN Jacek i Marysia zaśpiewali "Jest i zawsze będzie". Nam też łza w oku się zakręciła... a Wam?

  Dzień Dobry TVN za kulisami nowego talent-show "APLAUZ, APLAUZ". Nasza dziennikarka Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z jurorką programu Anią Rusowicz o emocjach, jakie wywołuje u niej udział w programie. Tu najważniejsza jest rodzina. Czy widząc relacje rodzinne między uczestnikami, wokalista czuje ścisk w gardle? Co wzrusza Anię najbardziej? Jakie wspomnienia z dzieciństwa ma artystka i dzięki czemu potrafi doceniać dziś małe rzeczy? Czy Ania Rusowicz ma dystans do przeszłości?

  Ania Rusowicz, Małgorzata Ohme i Piotr Rubik to skład jury nowego talent show na antenie TVN. "APLAUZ, APLAUZ" to zupełnie nowy format, gdzie uczestnikami są rodziny, a siłą napędową ich relacje. Ile rodzin wystąpi w programie? Czy spięty nauczyciel potrafi wyluzować się w świetle reflektorów? Z jurorami programu rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska. Premiera już dziś o godz. 20:00 w TVN. Zapraszamy przed telewizory!

  Agnieszka Szulim została prowadzącą nowego programu TVN "Aplauz Aplauz". Czy dziennikarka, która jakiś czas temu otwarcie mówiła, że nie planuje mieć dzieci, pasuje do rodzinnego formatu? A może coś w tej kwestii się zmieniło? Czy Szulim myśli o macierzyństwie? Z gospodynią show spotkała się Agnieszka Jastrzębska.