Anna Smołowik

    Anna Smołowik

    W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy gwiazdy nowego filmu "Juliusz", czyli Rafała Rutkowskiego i Annę Smołowik. O czym opowiada fabuła komedii? Jak wyglądał casting do filmu? Scenariusz do "Juliusza" pisali znani stand-uperzy: Abelard Giza i Kacper Ruciński. Czy tekst od stan-uperów był dla aktorów nowym doświadczeniem? Czy mieli w związku z tym jakieś obawy?

    Byliśmy na premierze filmu "Juliusz". Jak mówi odtwórca roli głównej Wojciech Mecwaldowski, "Juliusz" to komedia o inteligentnym poczuciu humoru. Jak aktor wspomina pracę na planie? W obsadzie filmu zobaczymy również Jana Peszka i Rafała Rutkowskiego. Główną rolę kobiecą powierzono zaś Annie Smołowik. Jak wyglądał casting do "Juliusza"? Czy między aktorami od razu zaiskrzyło? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

    Anna Smołowik doskonale znana jest fanom serialu Diagnoza. Teraz będziemy mogli ją zobaczyć w komedii romantycznej Podatek od miłości. W filmie wcieliła się w postać tajemniczej Hanki. Aktorkę zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać, jak wspomina pracę na planie komedii, czy po zagraniu w tym filmie ma jeszcze problem z rozliczeniami podatkowymi i czy zaczęła się już praca nad drugim sezonem serialu Diagnoza.

    Fanki Macieja Zakościelnego bardzo jej zazdroszczą, ponieważ w serialu Diagnoza gra jego partnerkę, a przecież "nie wolno go dotykać, ...a mnie wolno w serialu" :) Jak przygotowywała się do roli doktor Kai Szewczyk, czy musiała być obecna podczas prawdziwych operacji? Dlaczego Anna Smołowik przez długi czas broniła się przed telewizją i czy nadal teatr stawia na pierwszym miejscu? Serial Diagnoza możecie oglądać we wtorki w TVN o godz. 21:30! Zapraszamy.