anna prus

    anna prus

    Anna Prus, popularna aktorka filmowa i teatralna, zagra główną rolę w amerykańskim filmie. Jak wyglądał casting? Czy wymagał od niej specjalnych przygotowań pod względem językowym? W jakiej obsadzono ją roli? Aktorka zagrała też w kilku rosyjskich filmach. Czym różni się praca na planie rosyjskiej a amerykańskiej produkcji. Czy ma w planach emigrację na stałe? Anna o swoich planach zawodowych opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

    Okazuje się, że kobiety grożą swoim mężom rozwodem pięć razy częściej w trakcie imprez piłkarskich. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: aktorkę i partnerkę Radka Majdana Annę Prus, aktorkę i scenarzystkę Ewę Bukowską oraz aktorkę Nataszę Urbańską, które kobiecym okiem spojrzały na piłkę nożną i Mistrzostwa Europy. Która z nich jest kibicem, a której piłka nożna w ogóle nie interesuje? Czy EURO 2012 to rozrywka zarezerwowana tylko dla mężczyzn?

    Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska była gościem na 40. urodzinach Radosława Majdana. Jakie emocje towarzyszyły jubilatowi? Czy te 40. urodziny są dla niego przełomem? Jeśli tak, to z czym się ten przełom wiąże? Jaki prezent zrobił sobie na urodziny? Piłkarz opowiedział także o swojej nowej książce oraz o burzliwym związku z Dodą. Jak Ania Prus radzi sobie z zainteresowaniem mediów odkąd ona i Radek ujawnili swój związek?