Anita Tarajkowska-Olejnik

    Anita Tarajkowska-Olejnik

    Michelle Mitchell jest prawdziwą sensacją internetu. Vlgerka z czegoś co sama przez długi czas uznawała za wstydliwą wadę zrobiła sposób na życie. W krótkich filmikach pokazuje, jak za pomocą makijażu zamaskować niedoskonałości skóry i dzięki temu czuć się pięknie. Jak to się wszystko zaczęło? W jaki sposób dziewczyna reagowała na nieprzychylne komentarze dotyczące jej cery? O swoich problemach ze skórą i misji Michelle powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Gabi Drzewieckiej. Vloferka pokazała również, jak w krótkim czasie wykonać dzienny makijaż, dzięki któremu można ukryć blizny po trądziku.

    Trądzik kojarzy się z nastolatkami. Jednak problem ten dotyczy także dorosłych. Co go wywołuje? Jak go leczyć? Jakie są skutki uboczne leków na trądzik? O tym w Dzień Dobry TVN mówiła dermatolog dr Anita Tarajkowska-Olejnik.

    Nawet kosmetyki mogą nas uczulać. Niestety w tego typu alergiach nie ma odczulania, jedynie co może nam pomóc to unikanie składników uczulających. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy dermatolog dr Anitę Tarajkowską-Olejnik, aby zapytać, jakie składniki kosmetyków uczulają najczęściej.

    Co można wyczytać z płytki paznokcia? O jakich chorobach mogą świadczyć białe plamy na paznokciu? Czy rzeczywiście świadczą o awitaminozie? Czy łuszczenie się paznokcia oznacza, że toczy nas jakaś choroba? Zapytaliśmy o to gościa Dzień Dobry TVN dermatologa Anitę Tarajkowską-Olejnik?