akustycznie

  akustycznie

  LP - to pseudonim artystyczny amerykańskiej wokalistki Laury Pergolizzi, znanej z rockowych ballad i współpracy m.in.: z Rihanną, Christiną Aguilerą, Leoną Lewis oraz Cher. W Dzień Dobry Wakacje, na żywo w Krakowie, LP zaśpiewała swoją piosenkę "Lost On You". Jesteśmy zachwyceni, a Wy?

  Ona ma na imię Iwona, a on Bartek. Razem tworzą duet o nazwie Rebeka. A dla nas stworzyli muzykę do spotu ramówkowego TVN. Jak się poznali i, jakim mianem określiliby swoją muzykę, którą zachwycił się Marcin Prokop?

  Na naszej scenie, specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN i mieszkańców Wrocławia, Ewelina Lisowska - "Na obcy ląd". Jak Wam się podobało to wykonanie? Zobaczcie też czego, od artystki dowiedziała się Kasia Olubińska, co w wolnym czasie robi Ewelina Lisowska, jakie są jej ulubione miejsca we Wrocławiu i gdzie chodzi na romantyczne spacery?

  Riffertone to zespół, który śmiało może eis równać z amerykańskimi zespołami . Ich zagraniczne brzmienie docenione w Polsce. Producentem debiutanckiego albumu jest Kuba Badach. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali akustycznie utwór „Someday, somewhere”. Wokalista to niezły przystojniak:)

  Dawid Kwiatkowski to muzyczne odkrycie roku 2013! „3 żywioły” to utwór z drugiej akustycznej płyty Dawida. Na scenie Dzień Dobry TVN wokalista dał popis swoich możliwości!

  Mama Selita to formacja z Warszawy. Grali na Square of Fame Wembley Arena w Londynie, na festiwalu Rock for People w Hradec Kralove oraz na Hanna Hanna Art Gathering & Festival na Słowacji. Na scenie Dzień Dobry TVN - akustyczne wykonanie kawałka "Na pół". Podoba się Wam?

  Najnowsza płyta zespołu "Golden Life" własnie trafiła na sklepowe półki. Na płycie "AQQ" znajdziecie największe przeboje zespołu w wersji akustycznej. Gościnnie zagrali z nimi m.in.: Muniek Staszczyk, Robert Gawliński i Artur Gadowski. Zespół "Golden Life" wykonał na scenie Dzień Dobry TVN utwór "Helikopter". Podoba się Wam?