akty

    akty

    Jak znajduje modelki? Jak przekonuje je do zdjęć bardziej odważnych? Czy utrzymuje się z fotografowania? I wreszcie, czy to, że ma sprawną tylko lewą rękę przeszkadza mu w realizacji jego hobby? Poznajcie niezwykłego fotografa - Sebastiana Pietrzaka. Nasze studio odwiedziła w towarzystwie swoich modelek: Sary Sandu i Joanny Matysiak-Bąk.

    Katarzyna Piekarska - polityczka, prawniczka, działaczka. Do sejmu trafiła ponad 20 lat temu. Niewielu jednak wie, że to także dusza artystyczna. Zanim wpadła w wir świata polityki, na warszawskich ulicach często można ją było spotkać z aparatem fotograficznym w ręku. Powiedziała nam o swoim zamiłowaniu do fotografii. Mogliśmy też przyjrzeć się pracy Pani Katarzyny podczas sesji zdjęciowej.

    Za namową wnuczki zdecydowała pozować do aktów. Pani Wanda Trzcionka, która przeprocowala 25 lat w Teatrze Zagłębie, ma niezwykłą pasję - pozuje nago studentom Akademii Sztuk Pięknych. Co daje jej ta praca? Czy pozowanie do aktu jest męczące? Jak reagują na jej pracę znajomi?