aktorski diament

  Michał Jurkowski, nasz "Aktorski diament" rozpoczął swoją przygodę w serialu "Na Wspólnej". Jak radzi sobie na planie? Kim jest grany przez niego bohater? W Dzień Dobry TVN relacja z planu filmowego. Trzymamy kciuki za Michała!

  Po kilkutygodniowych zmaganiach uczestników drugiej edycji akcji "Aktorski Diement", kapituła jury w składzie: Grażyna Wolszczak, Waldemar Obłoza, Radek Dunaszewski i Filip Chajzer, wyłoniła zwycięzcę. Aktorskim Diamentem, który dołączy do obsady serialu "Na Wspólnej", został Michał Jurkowski, który na co dzień pracuje w firmie transportowej. Jak zareagował na ogłoszenie wyniku? Czy spodziewał się takiego werdyktu?

  W środę w Dzień Dobry TVN: czym zająć dziecko w czasie długiej podróży? Co jeść i pić, by wyglądać pięknie i młodo? Ponadto: Aktorski Diament - kto dostanie rolę w serialu? A także: poradnik dla zdradzonych - co robić krok po kroku? Zaczynamy o 8.00!

  Do finału castingu drugiej edycji Aktorskiego Diamentu dostali się: Bożena Brych, Paula Żochowska i Michał Jurkowski. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer pojechał do Sękocina, by sprawdzić, jakie są nastroje finalistów przed decydującą rozgrywką. Kto z nich liczy na to, że skarpetki w Supermany przyniosą szczęście?

  Michał Jurkowski jest trzecim finalistą castingu drugiej edycji Aktorskiego Diamentu. W Dzień Dobry TVN powiedział o problemach wychowawczych, jakie sprawiał, kiedy był nastolatkiem, grze w amatorskich teatrach i oczekiwaniach związanych z naszym castingiem. Obok niego na kanapach zasiedli jego przyjaciele: Monika i Kamil Patzer.

  Trwa druga edycja wspólnej akcji Dzień Dobry TVN i produkcji serialu Na Wspólnej "Aktorski Diament". W finałowej trójce znalazła się m.in. Paula Żochowska. W Dzień Dobry TVN powiedziała o swojej pasji, udziale w castingu i reakcjach znajomych, kiedy ją zobaczyli w telewizji. Obok niej na kanapie zasiadła przyjaciółka Adrianna Rabęda.

  To już druga edycja Aktorskiego Diamentu - wspólnej akcji Dzień Dobry TVN i Na Wspólnej. Spośród 600 zgłoszeń jury wyłoniło 10 najlepszych. Kolejnym etapem był wybór finałowej trójki. W niej znalazła się Bożena Brych. Zaprosiliśmy ją do studia, aby powiedziała o emocjach i oczekiwaniach związanych z castingiem. Pani Bożenie towarzyszyła córka - Basia Dudek.

  Do ćwierćfinału "Aktorskiego Diamentu", wspólnej akcji programu "Dzień Dobry TVN" i serialu "Na Wspólnej", przeszło dziesięciu najlepszych aktorów-amatorów. Uczestnicy stawili się w konstancińskiej Hugonówce przed jury, by Ci ocenili ich talent. Zanim to się jednak stało Filip Chajzer przygotował dla nich małą rozgrzewkę. Zobaczcie, czy poradzili sobie z wyzwaniem.

  Już wiemy, kto zakwalifikował się do drugiego etapu castingu "Aktorski Diament". Jury, w skałdzie: Grażyna Wolszczak, Waldemar Obłoza, Radek Dunaszewski i Filip Chajzer, wyłonili najlepszą dziesiątkę uczestników, spośród sześciuset nadesłanych zgłoszeń. Czym kierowali się jurorzy, oceniając uczestników? Jakie przygotowali dla nich zadania w kolejnym etapie? I co teraz robi zwycięzca pierwszej edycji "Aktorskiego Diamentu" Patryk Bukalski?

  W ubiegłym roku - wraz z ekipą Na Wspólnej - wyłoniliśmy Aktorski Diament. Został nim Patryk Bukalski, który w nagrodę otrzymał rolę w serialu. Teraz nadszedł czas na drugą edycję. Szczegóły castingu przedstawiły w Dzień Dobry TVN filary tegorocznego jury: reżyser serialu Na Wspólnej Radek Dunaszewski i dziennikarz Filip Chajzer. W studiu gościliśmy także Patryka, który powiedział, jak wspomina udział w pierwszej edycji i czy zamierza kontynuować naukę aktorstwa.

  Patryk Bukalski jakiś czas temu wygrał casting Dzień Dobry TVN "Aktorski diament". Zwycięzca zagrał w serialu "Na Wspólnej". Patryk postanowił szkolić swój talent w jednej z paryskich szkół. Odwiedziliśmy go tam z kamerą. Dlaczego wybrał akurat Paryż? Czy znalazł tam przyjaciół i czy tęskni za rodzinnym Krakowem? Z Patykiem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Kalczyńska.

  Jakiś czas temu ekipy serialu "Na Wspólnej" i Dzień Dobry TVN szukały Aktorskiego Diamentu. I taki znalazły! Casting wygrał Patryk Bukalski. A nagrodą była rola w serialu "Na Wspólnej" i to napisana specjalnie dla niego. Jak wyglądała jego droga do sukcesu? Kogo Patryk zagra w serialu? Czy coś go przytłacza na planie? Plan serialu "Na Wspólnej" odwiedził dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Wyjątkowy talent! Nieoszlifowany diament aktorski! Wróżymy wyjątkową karierę na ekranie. Zobaczcie Marcina Prokopa w serialu "Na Wspólnej"! Czy prowadzący Dzień Dobry TVN powinien kontynuować przygodę z aktorstwem?

  Pani Władysława zawsze marzyła o tym, by zostać aktorką. Zgłosiła się na casting "Aktorski Diament", w którym szukaliśmy aktora-amatora, który miał dołączyć do obsady serialu "Na Wspólnej". Niestety castingu nie wygrała, ale marzenia pozostały. Na castingu praktycznie nie widać po niej było żadnej tremy. Kto jest dla niej autorytetem w aktorskim świecie? W studiu Dzień Dobry TVN była naszym gościem razem z córką Katarzyna Kidacką.

  Zakończył się casting "Aktorski Diament". W finale znalazło się czterech finalistów, ale tylko jeden z nich okazał się, decyzją jury, prawdziwym aktorskim diamentem i wygrał specjalnie napisaną dla niego rolę w popularnym serialu "Na Wspólnej". Kogo wybrało jury, któremu przewodniczyła aktorka Bożena Dykiel? Zobaczcie, z jakimi zadaniami musieli się zmierzyć uczestnicy!

  Już w środę, 14 stycznia, w naszej kawiarence, na rogu Marszałkowskiej i Hożej w Warszawie, gościć będziemy aktorów "na Wspólnej". Od 8:00 będziecie mogli się spotkać m.in. z: Ewą Gawryluk, Anną Cieślak, Joanną Jabłczyńską, Waldemarem Obłozą, Robertem Kudelskim, Martą Wierzbicką, Waldemarem Błaszczykiem, Michałem Tomalą i Bożeną Dykiel, przewodniczącą jury akcji "Aktorski diament". Zapraszamy na finał akcji! Świętujcie z nami jubileuszowy, dwutysięczny odcinek serialu "Na Wspólnej"!

  Kilkanaście tygodni temu rozpoczęliśmy casting, w którym szukamy aktorskiego diamentu. Zwycięzca dołączy do obsady serialu "Na Wspólnej" i zagra specjalnie napisaną dla niego rolę. Na wielki finał akcji "Aktorski diament" zapraszamy już 14 stycznia do Dzień Dobry TVN!

  Magda Skwarek urodziła się po to, by grać. Jednogłośną decyzją jury Magda znalazła się w finale castingu na Aktorski Diament. Zawsze była zauważalna. Pracuje jako asystent rodziny w MOPS-ie w Katowicach. Jest charyzmatyczna i silna.

  Mamy kolejnego finalistę castingu "Szukamy Aktorskiego Diamentu". Jest nim Marcel Kaczyński. Jak zareagował na wiadomość, że dostał się do finałowej czwórki? Czym Marcel zajmuje się na co dzień? Jak najbliżsi Marcela oceniają jego umiejętności aktorskie?

  Ola Więtczak- Kucharczyk to finalistka akcji "Aktorski Diament". Jak sama o sobie mówi jest "zwierzęciem scenicznym". Znajomi mówią, że Ola to pendolino! To jedna z czwórki finalistów akcji Dzień Dobry TVN i serialu " Na Wspólnej". Niebawem dowiecie się kogo oszlifuje nasze jury! Zobaczcie jej pierwsze kroki na deskach sceny!

  Patryk Bukalski - student Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie dostał się do finału castingu "Szukamy aktorskiego diamentu". Czym ujął jury? Co będzie musiał zrobić podczas finału castingu? Czy spodziewał się, że znajdzie się w finale? Czy umiejętności aktorskie przydają się mu w życiu?

  Kto ma szansę na to, by spróbować swoich sił w serialu "Na Wspólnej"? Zobaczcie, jak idą nasze poszukiwania "aktorskiego diamentu"? Kto najlepiej wypadł w eliminacjach? Czy aktorzy-amatorzy denerwują się przed egzaminem? Kto zasiadł w jury i jakie scenki musieli odegrać kandydaci?

  Dorota Wellman, Bożena Dykiel i Joanna Jabłczyńska przeglądają już CV kandydatów na aktorów. Pierwszy etap castingu "Szukamy aktorskiego diamentu" za nimi! Zobaczcie, jak się bawiły i kto przypadł im do gustu. I co z tym wspólnego ma "mendoza"? Czy jury znalazło już pierwsze aktorskie diamenty, które staną się w przyszłości prawdziwymi brylantami?