Agnieszka Szulim

  Agnieszka Szulim

  Bestsellery Empiku to największy plebiscyt kulturalny w Polsce. Wczoraj, już po raz 19. nagrody trafiły do rąk twórców. Na gali wystąpiły gwiazdy światowego formatu. Uroczystość uświetnił muzyczny występ Stinga i Shaggiego. Jak zaznaczył aktor Mateusz Banasiuk, gala Empiku to miejsce, gdzie łączy się muzyka, literatura i film. Za co gwiazdy cenią nagrody Empiku? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Prowadzącą "Azja Express" jest Agnieszka Woźniak-Starak. O swoich relacjach z uczestnikami programu powiedziała w Dzień Dobry TVN. Z kim miała największy problem? Odniosła się też do plotki, według której osoby biorące udział w "Azja Express" miały bardziej luksusowe warunki niż to pokazywano.

  Rok temu podczas Balu Fundacji TVN 'Nie jesteś sam' Piotr Woźniak-Starak oświadczył się Agnieszce Szulim. W tym roku para wzięła ślub. Czy to oznacza, że na kolejny bal planują ciążę? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  5 tysięcy kilometrów i 4 kraje. Już w najbliższą środę o godzinie 21:30 startuje nowy program TVN „Azja Express”. Czy gwiazdy naprawdę musiały rywalizować ze sobą w tak ekstremalnych warunkach? Kto z uczestników był zdziwiony, że nie było makijażu na planie? O kulisach programu w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała prowadząca show Agnieszka Woźniak-Starak. Agnieszka zdradziła również, dlaczego zdecydowała się na zmianę nazwiska po ślubie.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN będzie niezła jazda: Agnieszka Woźniak-Starak ekspresowo po Azji, a Rusin i Kraśko wywołani do odpowiedzi. Oprócz tego: gdzie rodzą się talenty? O tym piękna i zdolna Maria Andrejczyk, a na koniec muzyka pełna słońca i rozkołysany Kamil Bednarek, czyli występ i czat z wokalistą. Bądźcie z nami w sobotę o 8.00! Zapraszają: Kinga Rusin i Piotr Krasko.

  Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak wzięli ślub. W Dzień Dobry TVN dziennikarka Agnieszka Jastrzębska powiedziała, ile sukien ślubnych miała panna młoda i gdzie odbyła się uroczystość. Mogliśmy również zobaczyć zdjęcia wykonane parze w tym dniu. Czy Agnieszka Szulim przyjęła nazwisko męża?

  Nie mamy wątpliwości, że program "Azja Express" będzie hitem jesiennej ramówki i będziecie go oglądać z wypiekami na twarzy. Dziennikarka Agnieszka Jastrzębska uważa, że takiego programu jeszcze nie było w polskiej telewizji. Zaś projektant Łukasz Jemioł mówi o tym programie, że to będzie "Indiana Jones". W tym programie, który prowadzi Agnieszka Szulim, bardzo znane gwiazdy pokazują swoją drugą twarz. Z uczestnikami "Azji Express", podczas konferencji prasowej, spotkała się Agnieszka Jastrzębska.

  Śpiewać każdy może... dlatego też Agnieszka Szulim i Piotr Kędzierski zachęcali dziś naszych widzów do włączenia się w prowadzony przez nich wakacyjny projekt muzyczny. Na czym on polega i jak można przyłączyć się do zabawy? Zobaczcie!

  Ślub Agnieszki Szulim budzi w mediach ogromne emocje. Wszyscy zastanawiają się, gdzie zostanie zorganizowana uroczystość oraz w jakiej kreacji pójdzie do ołtarza gwiazda. Jak dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska, suknię dziennikarski zaprojektuje duet: Blanka Jordan i Zuzanna Wachowiak. Jak będzie wyglądać suknia Szulim?

  Radzimir Dębski zorganizował domówkę, na której dał popis swoich umiejętności za konsolą. Jak jego występ oceniły obecne na imprezie gwiazdy? Komu Jimek najbardziej zaimponował? I jakie muzyk ma najbliższe plany?

  Wiele mediów rozpisuje się na temat ślubu Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka i planuje im ten ślub. Czy to irytuje prezenterkę? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na ramówce kanału pojawiła się Agnieszka Jastrzębska, aby dowiedzieć się, co gwiazdy TVN Style przygotowały dla swoich widzów. Dziennikarka Dzień Dobry TVN przepytała m.in.: Agnieszkę Szulim, Maję Sablewską, Kasię Bosacką, Magdę Mołek i Annę Nowak-Ibisz.

  Okres przedświąteczny to gorący czas przygotowań. Czy gwiazdom udziela się świąteczna atmosfera? Czy Agnieszka Szulim kupiła już prezenty dla najbliższych? Jakie ciasto przygotowuje co roku Weronika Rosati? I które gwiazdy w okresie Bożego Narodzenia wyjeżdżają na egzotyczne wakacje? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Niektórzy lubią markowe rzeczy. Co takiego jest w metkach, że je pożądamy i chcemy je mieć? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to Agnieszkę Szulim, Dawida Wolińskiego, Łukasza Jemioła, Joannę Przetakiewicz.

  W minionym tygodniu odbyły się aż trzy pokazy mody. Czy gwiazdom wypada pokazać się na każdej tego typu imprezie? Czy obierają strategię bywania? Po co to robią? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Edyta Pazura, Agnieszka Szulim, Zofia Ślotała, Paulina Krupińska, Zuzanna Wachowiak i Blanka Jordan powiedziały dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej, jak wyglądał ich styl pięć lat temu. Która z nich przyznała się do kilku modowych wpadek?

  Mirosław Posikata razem ze swoją córką Kasią wystąpił w programie "Apluaz aplauz!" Jak program zmienił ich relacje? Czy się do siebie zbliżyli? Pan Mirosław na co dzień jest nauczycielem. Jak na jego występy zareagowali uczniowie? Tata z córką i Agnieszka Szulim, prowadząca program "Aplauz apluaz"! byli dziś gośćmi Dzień Dobry TVN.

  O magii zaręczyn rozmawialiśmy dziś z Izabelą Janachowską, Ewą Minge i Tomaszem Saprykiem. Czy da się przygotować na ten moment i czy długo się je pamięta? Wcześniej, Ula Chincz porozmawiała na ten temat z, prowadzącą program "Aplauz, Aplauz!", bohaterką najgłośniejszych w ostatnim czasie zaręczyn, Agnieszką Szulim! Jak wspominacie swoje zaręczyny?

  Jacek Gałązka razem ze swoją córką wystąpili w programie "Aplauz Aplauz". Ich wykonanie wzruszyło jury, prowadzącą Agnieszkę Szulim oraz publiczność. Na scenie Dzień Dobry TVN Jacek i Marysia zaśpiewali "Jest i zawsze będzie". Nam też łza w oku się zakręciła... a Wam?

  Jednym z największych wydarzeń podczas Balu Nocy Letniej były zaręczyny Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka. Czy goście byli zaskoczeni tym, co się stało? Jaka jest historia pierścionka zaręczynowego? I dlaczego Bal Nocy Letniej jest dla tej pary tak bardzo wyjątkowy?

  Ania Rusowicz, Małgorzata Ohme i Piotr Rubik to skład jury nowego talent show na antenie TVN. "APLAUZ, APLAUZ" to zupełnie nowy format, gdzie uczestnikami są rodziny, a siłą napędową ich relacje. Ile rodzin wystąpi w programie? Czy spięty nauczyciel potrafi wyluzować się w świetle reflektorów? Z jurorami programu rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska. Premiera już dziś o godz. 20:00 w TVN. Zapraszamy przed telewizory!

  Agnieszka Szulim została prowadzącą nowego programu TVN "Aplauz Aplauz". Czy dziennikarka, która jakiś czas temu otwarcie mówiła, że nie planuje mieć dzieci, pasuje do rodzinnego formatu? A może coś w tej kwestii się zmieniło? Czy Szulim myśli o macierzyństwie? Z gospodynią show spotkała się Agnieszka Jastrzębska.

  Z początkiem nowego sezonu na antenę TVN Style wraca, tyle że w nowej odsłonie program "Magiel towarzyski". Z jego prowadzącą porozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Okazuje się, że nie wszystkie gwiazdy nienawidzą Karoliny Korwin-Piotrowskiej... niektóre wręcz żyć bez niej nie mogą ;)

  Nie możecie się doczekać powrotu Waszych ulubionych programów i seriali TVN? Jesteście ciekawi, jakie nowości przygotowaliśmy dla Was na nadchodzącą jesień? O tym dziennikarz Mateusz Hladki, który był na konferencji ramówkowej TVN. Zapewnia, że jesień 2015 w TVN zapowiada się emocjonująco!

  W wielkanocną niedzielę zobaczycie kolejny z cyklu dokumentów TVN Style. Agnieszka Szulim oprowadzi widzów po stolicy Japonii. Czym zaskoczyło ją Tokio? Czym zbulwersowało? Dziennikarka o swojej niezwykłej podróży opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

  Agnieszka Szulim poddała się testom genetycznym pod kątem genu otyłości. Czy go posiada? Dzięki nim dowiedziała się, co może jeść, a co powinna wykluczyć ze swojej diety. O sekretach swojej diety i rzekomo powiększonych policzkach opowiedziała Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

  Agnieszka Szulim do tej pory bardzo pilnowała swojej prywatności. Tymczasem ostatnio w internecie pojawiło się zdjęcie ukazujące ją i jej obecnego partnera Piotra Woźniaka-Staraka. Kto wrzucił to zdjęcie do netu? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W nowym sezonie "Na Językach" czeka nas kilka zmian. Nowa czołówka będzie kwintesencją programu. Czy będzie ostrzej? Kim chciała być w dzieciństwie Agnieszka? W czym do Dzień Dobry TVN przyszła: w halce czy podomce? Jakie będą najgorętsze nazwiska wiosny 2015? Czego Agnieszka nie chciała pokazać Marcinowi Mellerowi?

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: fenomenalny aktor o muzycznym fenomenie. Tomasz Kot w rytmie disco polo. W programie także: Agnieszka Szulim na naszym czacie. Oprócz tego: podążamy za sukcesem Polaków, w Los Angeles sprawdzamy, jak Agata Kulesza przygotowuje się do oscarowej gali. A potem: cztery stoły operacyjne i poczwórna operacja w tym samym czasie. Kulisy pierwszego w Polsce przeszczepu krzyżowego między niespokrewnionymi dawcami. Zapraszamy od 8:30. Program poprowadzą: Magda Mołek i Marcin Meller.

  Konferencja rozmówkowa TVN Style za nami. A przed nami cała bogata oferta programowa stacji. Na konferencji nie mogło zabraknąć największych gwiazd TVN: Magdy Mołek. Karoliny Korwin Piotrowskiej, Agnieszki Szulim, Anny Nowak Ibisz, no i oczywiście Agnieszki Jastrzębskiej.