Agnieszka Jastrzębska.

  Weronika Książkiewicz zniknęła na chwilę w polskiego czerwonego dywanu, aby zagrać w popularnej rosyjskiej produkcji. Jak wygląda praca na Wschodzie? Czego poza pokorą nauczyła się na planie? Co najbardziej ją tam zaskoczyło? Z międzynarodową już aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Pół miliona serduszek w ciągu godziny - tak użytkownicy Instagrama zareagowali na zmianę koloru włosów Roberta Lewandowskiego. Co spowodowało tak drastyczną zmianę wyglądu piłkarza? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska przedstawiła nam kilka krążących po Internecie teorii na ten temat.

  Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Anna Kalczyńska, Beata Sadowska, Karolina Malinowska i Jakub Wesołowski - jakimi są rodzicami? Czy ich dzieci są rozpieszczone? Na co nie pozwalają w domu i jak stawiają pociechom granice? Z gwiazdami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Bal Nocy Letniej to największe wydarzenie charytatywne w Polsce. Na co w tym roku zbierano pieniądze? Agnieszka Jastrzębska zapytała o to Bożenę Walter - prezesa Fundacji. Z kolei obecne na Balu gwiazdy zdradziły, z jakim wyprzedzeniem szykują swoje balowe kreacje. Okazuje się, że butiki projektantów przeżywają oblężenie na kilka miesięcy przed wydarzeniem.

  Nie ma lekko. Jarosław Kuźniar już na początku swojej drogi w Dzień dobry TVN został poddany testowi. Czy w show-biznesie jest równie dobry co w polityce? Czy rozpoznaje gwiazdy z czerwonych dywanów? I czy zna się na kosmetykach?

  Magda Schejbal to gwiazda nowego serialu TVN "Mąż czy nie maż". W serialu partneruje jej Marcin Perchuć. Czy przeprowadziła się na stale z Zakopanego do Warszawy? Z Magdą Schejbal rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska, która na ręce aktorki odkryła coś, czego nikt do tej pory nie spostrzegł...

  Wiele mam lubi wydawać dużo pieniędzy na swoje dzieci. Czy należą do nich: Omenaa Mensah, Dorota Gardias, Monika Mrozowska, Agata Rubik i Viola Kołakowska? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Już za miesiąc matura. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Macieja Musiała o to, co czuje maturzysta na miesiąc przed egzaminem z dojrzałości. Co będzie zdawał aktor?

  O tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Kto się zakochał od razu, do kogo uczucie przychodziło powoli , a kto nie jest zbyt kochliwy?

  Z porcją najświeższych wiadomości showbiznesowych odwiedziła nas dziś Agnieszka Jastrzębska. Z Jerzym Dudkiem porozmawiała o wyznaniach Lance'a Armstronga i dopingu w sporcie, a z Kasią Sokołowską o tym czy rzeczywiście przestaje reżyserować pokazy mody, dowiedziała się także kto pomaga naszym gwiazdom w trudnych chwilach.

  Katarzyna Sokołowska zabrała dziennikarkę Dzień Dobry TVN Agnieszkę Jastrzębską za kulisy Fashion Week. Dlaczego projektantka dwa razy w ciągu dnia zmienia buty? Jak zagrzewa dziewczyny do "walki"? Jak wygląda reżyserka i czy gwiazdy spóźniają sie na pokaz?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska dowiedziała się, czy Dawid Woliński naprawdę wziął ślub i próbowała dociec, gdzie znajduje się tajemnicza wyspa Roberta Kozyry oraz czy jest bezludna? Jak odpoczywa Robert i co się wydarzy w kolejnych odsłonach „Mam Talent”?

  Na pokazie Łukasza Jemioły dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy, która z nich chciała zostać modelką, która nią była, a która będzie? Kto nie miał "wybiegowych" wymiarów, kto za bardzo lubił jeść, a kogo nie podejrzewalibyście nawet o przygodę z modelingiem?

  Kuźniar, Biba, Okupnik, stres, płacz i Czesław Mozil... o kulisach kolejnego odcina X Factor opowiedziała nam w Agnieszka Jastrzębska, a Marcin Sawicki oprowadził nas po Festiwalu Filmów Fabularnych w Gdyni!

  Jakie, awangardowe fryzury mieli w młodości: Natalia Kukulska, Olivier Janiak , Aleksandra Kisio czy Jacquetta Wheeler? O to zapytała ich dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.