agent tvn

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Odetę Moro i Huberta Urbańskiego - Agentów pierwszej i drugiej edycji programu. Jak to jest być agentem? Co było dla niej najtrudniejsze w graniu roli Agenta? Jak się gasi podejrzenie innych uczestników?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała "Agenta" Huberta Urbańskiego o ewentualny udział w "Azja Express". Dlaczego w egzotyczną podróż zabrałby właśnie mamę?

  Kinga Rusin wyjeżdża aby prowadzić kolejny sezon "Agenta". Kto w tym czasie stanie u boku Piotra Kraśki aby poprowadzić Dzień Dobry TVN? To pytanie zadała mu podczas Złotej Aukcji Agnieszka Jastrzębska.

  Za nami kolejny, pełen emocji odcinek "Agenta". Na kanapie Dzień Dobry TVN gościliśmy uczestników programu: prezentera Huberta Urbańskiego, blogerkę Tamarę Gonzalez Pereę i aktora Antoniego Królikowskiego. Kto z nich jest agentem? Podobno dobry agent powinien skrzętnie ukrywać emocje, być typem obserwatora nie uczestnika... Kogo typujecie? ;)

  W ostatnim odcinku "Agenta" z programem pożegnała się Joanna Jabłczyńska. Które konkurencje sprawiły jej najwięcej trudności? Czy żałuje, że nie doszła do finału? Joanna była naszym gościem w studiu Dzień Dobry TVN.

  Gościem Dzień Dobry TVN był Tomasz Oświeciński, uczestnik programu "Agent - gwiazdy", z którego właśnie odpadł. Które zadanie go przerosło? Jakie ma wspomnienia z planu? I czy udało mu się z kimś zaprzyjaźnić?

  W piątym odcinku "Agenta - Gwiazdy" z programu odpadł Maciej Sieradzki. Dlaczego? Co poszło nie tak? Co dał mu udział w programie? Czy udało się nawiązać przyjaźnie?

  Hubert Urbański jest jednym z uczestników nowej edycji "Agenta". Jak wspomina pobyt w RPA? Co było w czasie realizacji programu najtrudniejsze? Kogo polubił, a kogo nie? I dlaczego jego mamie nie do końca podobał się drugi odcinek? Zapytała o to dziennikarka Dzień dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  We wczorajszym odcinku "Agenta" z programem pożegnał się Rafał Maślak i Piotr Więcławski-Vienio. Co poszło nie tak? Dlaczego, aż dwóch uczestników musiało pożegnać się z programem? Obecnego w studiu Dzień Dobry TVN Rafała zapytaliśmy o to, które zadanie go przerosło. Czy ma do siebie żal, że tak szybko podpadł z programu?

  Michał Szpak wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN z premierą singla z wydanej w listopadzie płyty „Byle być sobą”. Jak oceniacie piosenkę „Color of Your Life”?

  Czego dowiedziały się o sobie gwiazdy biorące udział w "Agencie"? Jakie zadania sprawiły im najwięcej trudności? Czy podejmowali próby, by pokonywać swoje lęki? I czy w programie było miejsce na przyjaźń? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy dwójkę uczestników "Agenta": Sylwię Szostak i Michała Szpaka.

  "Przygotowali to fantastycznie, (...) postarali się, żeby ta czternastka uczestników miała jak największą frajdę z tego wyjazdu". Jako pierwszy, z programem Agent, pożegnał się Antoni Królikowski. Czy żałuje, że nie zdecydował się skoczyć na bungee i, czy domyśla się, kto jest "Agentem"? A Wy macie już swoje podejrzenia?

  Po 14 latach przerwy na antenę TVN powraca "Agent". Tym razem w gwiazdorskiej obsadzie. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy kilkoro uczestników: Tamarę Gonzalez Perea, blogerkę modową, Dominikę Tajner-Wiśniewską, menadżerkę i żonę Michała Wiśniewskiego, Michała Szpaka, wokalistę oraz Tomasza Oświecińskiego, aktora i trenera personalnego. Dlaczego zdecydowali się na udział w programie? Czego się o sobie dowiedzieli? Co było najtrudniejsze? I Czy między uczestnikami nawiązały się przyjaźnie?

  Po 16 latach przerwy na antenę TVN powraca "Agent". Tym razem w gwiazdorskiej obsadzie. Co najbardziej zaskoczyło uczestników podczas realizacji show? Które momenty był najtrudniejsze? Czy zawierali między sobą sojusze? Czy nawiązały się przyjaźnie? Z uczestnikami "Agenta", po ich przylocie do Polsk,i rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz.

  Dominika Tajner przebywa obecnie w RPA, na planie nowej edycji programu "Agent". Jak pod nieobecność żony radzi sobie Michał Wiśniewskiej? Czy doskwiera mu tęsknota? Czy jest zazdrosny? Czy wiedzieliście, że Michał jest fanem poezji Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej? Z Wiśniewskim rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Wiosną na antenę TVN powraca "Agent". Jednym z uczestników jest Antek Królikowski. Aktora na lotnisku żegnała mama i jego dziewczyna Kasia. Czy aktor myśli już o taktyce, jaką zastosuje w programie? W jakiej jest formie fizycznej? Zapytała o dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  PO 15 latach przerwy na antenę TVN powraca "Agent". W RPA 14 uczestników zmierzy się z własnymi słabościami. By przechytrzyć agenta, trzeba będzie popisać się niemałym sprytem. Kogo zobaczymy w nowej edycji show? I czego najbardziej obawiają się gwiazdy?