adopcje

  adopcje

  Z ośrodkiem preadopcyjnym w Otwocku współpracują wolontariusze, których zadaniem jest przytulanie dzieci. Jedną z takich osób jest Anna Kępczyńska. Zaprosiliśmy ją do Dzień Dobry TVN, aby powiedziała, dlaczego zdecydowała się na tego typu wolontariat i iloma dziećmi się opiekuje. Obok Pani Anny usiadła na naszej kanapie Kinga Błaszczyk Z Fundacji Rodzin Adopcyjnych. Zapytaliśmy ją, ile dzieci obecnie przebywa w ośrodku, jak długo tam zostają i jakie warunki trzeba spełnić, aby zostać wolontariuszem w ośrodku.

  W schroniskach wiele zwierząt czeka na nowych właścicieli. O czym powinniśmy wiedzieć decydując się na adopcję? Co znajduje się w umowie adopcyjnej? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz.

  W poniedziałek w Dzień Dobry TVN spróbujemy znaleźć dom bezdomnym kotom. Poznajcie: Bambosza, Felicję, Hadara i resztę, może właśnie wśród nich znajdzie się Wasz oddany przyjaciel? Oglądajcie Dzień Dobry TVN w poniedziałek od 8.00!

  Iza Miko wiele razy powtarzała, że bardzo kocha zwierzęta. Jakiś czas temu zaangażowała się w akcję, w ramach której namawia do adopcji psów. Czym różni się ta kampania od innych? Z aktorką spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Joanna Krupa od małego kocha zwierzęta, dlatego z chęcią angażuje się w akcje, których celem jest niesienie im pomocy. Modelka zabrała nas do jednego ze schronisk, aby pokazać zwierzaki gotowe do adopcji. Wśród nich byli: Tysio i Woli.