adam chowański

  adam chowański

  Kolejną uczestniczką cyklu "W stroju Adama" jest Karolina, która zgłosiła się do programu ponieważ chciałaby wyglądać bardziej kobieco. Adam Chowański przygotował dla Karoliny trzy stylizacje oraz podpowiedział, w jakich krojach i kolorach będzie wyglądać najlepiej.

  Kolejną bohaterką cyklu "W stroju Adama" jest Adrianna Błaszczyńska, która zgłosiła się do programu ponieważ chciałaby wyglądać bardziej kobieco. Adam Chowański przygotował dla niej trzy wyjątkowe stylizacje oraz podpowiedział w jakich fasonach i kolorach Ada będzie wyglądać najlepiej.

  Kolejną uczestniczką cyklu "W stroju Adama" jest Kinga Ostrowska, która zgłosiła się do programu ponieważ jest bardzo drobną osobą i ciężko jej znaleźć kobiece ubrania. Adam Chowański przygotował dla Kingi trzy stylizacje oraz podpowiedział, w jakich kolorach i fasonach będzie jej najlepiej.

  Kolejną bohaterką cyklu "W stroju Adama" jest Dorota Nasiłowska Paczuska, która zgłosiła się do programu, ponieważ chciałaby wprowadzić do swojej szafy trochę koloru. Adam Chowański przygotował dla Pani Doroty trzy stylizacje oraz podpowiedział, w jakich kolorach i w jakim fasonie ubrań nasza bohaterka będzie prezentować się najlepiej. Jak Pani Dorota czuje się w nowej odsłonie?

  Kolejną bohaterką cyklu "W stroju Adama" jest Ewa Szustak-Baryła. Pani Ewa pracuje w biurze i na co dzień ubiera się bardzo zachowawczo. Adam Chowański przygotował dla naszej bohaterki nieco odważniejsze stylizacje. Podpowiedział też, jakie kroje będą pasować do sylwetki w kształcie litery "A".

  Kolejną uczestniczką cyklu "W stroju Adama" jest Monika Wielgoś, która zgłosiła się do programu, ponieważ chciałaby wyglądać bardziej elegancko. Adam Chowański zaproponował Pani Monice stylizacje, które będą podkreślały jej sylwetkę w kształcie litery "H". W jakich kolorach będzie do twarzy naszej bohaterce? I czy przygotowane przez Adama stylizacje spodobały się Pani Monice?

  Kolejną bohaterką cyklu "W stroju Adama" jest Agnieszka Biedrzycka, mama dwóch nastoletnich córek, która pracuje w branży motoryzacyjnej. Pani Agnieszka zgłosiła się do programu, ponieważ chciałaby nauczyć się, jak budować szafę, by jej styl był spójny. Jak sama przyznała, w garderobie ma dużo ubrań, ale nie potrafi ich ze sobą zestawiać. Adam Chowański podpowiedział, jakie fasony powinna nosić Pani Agnieszka i w których kolorach będzie jej najlepiej. Stylista podzielił się także swoją wiedzą, jak należy budować garderobę. Co powinno stanowić bazę szafy każdej kobiety?

  Kolejną bohaterką cyklu "W stroju Adama" jest Ewelina Król. Ewelina na co dzień nosi jeansy, które zestawia z t-shirtami. Do naszego programu zgłosiła się, ponieważ chciałaby wyglądać bardziej kobieco. Adam przygotował dla naszej bohaterki trzy stylizacje: dzienną, na randkę z narzeczonym oraz rozmowę w pracy. Doradził też, jakie rzeczy powinny wybierać kobiety o figurze w kształcie litery "O". Która z trzech stylizacji przypadła Ewelinie Król do gustu?

  W nowej odsłonie cyklu "W stroju Adama" nasz stylista Adam Chowański odwiedził Paulinę Marzecką. Nasza bohaterka, która na co dzień pracuje w urzędzie, nie wiedziała do tej pory, jakie kroje i kolory służą jej sylwetce. Dzięki Adamowi dowiedziała się, że dobrze wygląda pastelach, a przy sylwetce typu "T" należy podkreślać biodra i optycznie zwężać ramiona. Czego jeszcze nauczył ją Adam? I czy Paulina była zadowolona z finalnego efektu metamorfozy?

  Zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu "W stroju Adama", w którym stylista Adam Chowański poddaje metamorfozie i zmienia wizerunek uczestniczkom, które się do nas zgłosiły. Bohaterką dzisiejszego odcinka jest Katarzyna Namysł, która - jak mówi - jest na etapie zmian w życiu, chce wyjść ze spodni i che, by jest styl był bardziej kobiecy. Nasz stylista przygotował dla niej stylizację codzienną i na tzw. wielkie wyjście. Zobaczcie, jak wygląda odmieniona Pani Kasi.

  Kolejną uczestniczką cyklu "W stroju Adama" jest Angelina Ziembińska, 35-letnia mama, edukatorka diabetologiczna, która na co dzień zmaga się z cukrzycą. Do Adama zgłosiła się ponieważ odczuwa dyskomfort z powodu swojej wagi, a choroba utrudnia jej odchudzanie. Adam przygotował dla naszej bohaterki trzy bardzo kobiece stylizacje. Czy Pani Angelina czuła się w nich komfortowo? Stylista zdradził również stylizacyjne triki, które optycznie wyszczuplają sylwetkę.

  Kolejną uczestniczką cyklu "W stroju Adama" jest Anna Bach, która zgłosiła się do programu, ponieważ chciałaby wyglądać bardziej kobieco. Adam Chowański przygotował dla naszej bohaterki trzy stylizacje. Początkowo nie wszystkie sety spodobały się Pani Ani, jednak efekt finalny bardzo ją zaskoczył. Zobaczcie sami!

  Kolejną uczestniczką cyklu "W stroju Adama" jest Patrycja Antczak. Całe jej życie to wieczna walka o szczuplszejszą sylwetkę. W tym roku Patrycja kończy 30 lat i postanowiła dietom powiedzieć "dość!". W letniej modzie czuje się totalnie zagubiona. Adam Chowański przygotował dla naszej bohaterki trzy stylizacje. Która z nich spodobała sie Patrycji najbardziej? Stylista podpowiedział również, które fasony będą dla sylwetki Patrycji najbardziej odpowiednie.

  Kolejną uczestniczką cyklu "W stroju Adama" jest Monika Izdebska, rock'n'rollowa mama. Z powodu blizn pooperacyjnych, jak ognia unika eksponowania nóg. Do programu zgłosiła się, bo chciałaby wyglądać bardziej kobieco. Jednak, zastrzega, że strój musi być przede wszystkim wygodny. Czy Pani Monice spodobały się propozycje Adama Chowańskiego?

  Kolejną uczestniczką cyklu "W stroju Adama" jest Magdalena, która w zeszłym roku straciła radość życia i pewność siebie. Pani Magda borykała się z depresją. Przez leki, które brała zmieniła się jej sylwetka. Nasz stylista przygotował trzy kobiece, klasyczne stylizacje. Która z nich spodobała się naszej bohaterce najbardziej?

  Kolejną uczestniczką cyklu "W stroju Adama" jest Kamila Myszka, którą fascynują tatuaże. Do programu zgłosiła się, bo chciałaby ujednolicić swój wizerunek i poczuć się kobietą pewną siebie. Adam Chowański przygotował dla naszej bohaterki trzy stylizacje: codzienną, na miasto oraz na randkę. Który set przypadł Kamili do gustu?

  Kolejną uczestniczką cyklu "W stroju Adama" jest Agnieszka Chłodzińska, instruktorka fitness, blogerka i dziewczyna z marketingu. Do programu zgłosiła się, bo chciałaby wyglądać kobieco. Jej strój musi być jednak wygodny, bo do pracy jeździ rowerem. Adam Chowański przygotował dla naszej bohaterki trzy stylizacje. Która z nich zrobiła na Agnieszce największe wrażenie?

  Kolejną bohaterką cyklu "W stroju Adama" jest Agnieszka Podolska, młoda mama szukająca swojego stylu. Pani Agnieszka lubi swoje biodra oraz talię. Tym bardziej Adam postanowił to podkreślić! Stylista przygotował dla naszej bohaterki trzy stylizacje: codzienną, na wyjście ze znajomymi oraz na imprezę z mężem. Który set przypadł Pani Agnieszce do gustu?

  Kolejną uczestniczką cyklu "W stroju Adama" jest Monika Właszczur, lektora języka angielskiego chciałaby nosić więcej sukienek, ale ma problem z doborem kroju, koloru czy długości. Pomóc jej postanowił Adam Chowański. Nasz stylista przygotował dla Pani Moniki trzy stylizacje: do teatru, na spotkanie ze znajomymi oraz do pracy. Która stylizacja zrobiła na naszej bohaterce największe wrażenie?

  Kolejną uczestniczką cyklu "W stroju Adama" jest Ewa Trzaskowska, która zgłosiła się do programu, bo chciałaby nauczyć się nosić kolory. Adam Chowański przygotował dla Ewy trzy stylizacje: do pracy, na kolację przy świecach oraz na wesele syna. Która stylizacja zrobiła na naszej bohaterce największe wrażenie?

  Kolejną uczestniczką cyklu "W stroju Adama" jest Iwona Korytkowska, która jest świeżo upieczoną mamą. Pani Iwona poprosiła Adama Chowańskiego, by pomógł jej zakamuflować niedoskonałości figury, będące pozostałością po ciąży. Nasz stylista przygotował dla Pani Iwony trzy stylizacje: codzienną, do pracy oraz ślubną. Która stylizacja przypadła naszej bohaterce do gustu?

  Kolejną uczestniczką cyklu "W stroju Adama" jest Natalia Selwa, pielęgniarka i mama dwóch córek. Adam Chowański przygotował dla Pani Natalii trzy stylizacje: codzienną, na rozmowę o pracę oraz na randkę z mężem. Adam przekonał naszą bohaterkę, że krągłości są atutem, a nie powodem do wstydu! Która propozycja Adama przypadła do gustu Pani Natalii?

  Pierwszą uczestniczką naszego nowego cyklu "W stroju Adama" jest Ewa. Nasza bohaterka lubi swoje oczy i nogi, nie przepada za biustem i boczkami. Pani Ewa chciałaby, by strój odzwierciedlał jej charakter. Adam Chowański przygotował dla Ewy trzy stylizacje: codzienną, biznesową i wieczorową. W której z nich Pani Ewa czuła się najlepiej?

  Pochodząca z zachodniego Hollywood piosenkarka i aktorka Kitten Kay Sera jest podobno najbardziej różową kobietą na świecie. Mieszka w różowym domu, ubiera się na różowo i niemal zawsze towarzyszy jej różowy pupil. Kiedy ostatni raz miała na sobie ubrania w innym kolorze niż różowy? Zobaczcie, jak wygląda jej różowy świat.

  Ruszamy z nowym sezonem Dzień Dobry TVN. W porannym paśmie pojawią się nowe cykle. Aneta Łańcuchowska przekaże nam swoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania w praktyczny sposób. Dietetyczka będzie co wtorek gotować razem z Piotrem Kucharskim. W poniedziałki będziemy ćwiczyć z Qczajem. Co piątek ubierać nas będzie Adam Chowański. A Marta Gąska w czwartki będzie uczyła sztuki pięknego makijażu. Zaś Bianka Zalewska przybliży losy Ukrainy. Natomiast Witek Szabłowski zabierze nas w podróż w odległe miejsca na świecie. A weekendy będą zaś należały do Piotra Wojtasika, który odkryje przed nami kulisy polskiego show-biznesu. Bądźcie z nami!

  Już od 2. marca, w nowym sezonie "Dzień Dobry TVN" dowiecie się, jak się świetnie prezentować "W stroju Adama". Dziś Adam Chowański podpowiada, jak dobrze wyglądać w pożyczonych ubraniach. Okazuje się, że nawet w męskich bojówkach można wyglądać kobieco.

  Wzory i kolory mogą zmanipulować nasze oko. Gościem Dzień Dobry TVN była stylista Adam Chowański, który pokazał, jak kształtować sylwetkę poprzez desenie. Które wzory i kolory dodają kilogramów, a które odejmują?