2017

  2017

  O swoich planach na nowy rok Agnieszce Jastrzębskiej opowiedziała Agnieszka Woźniak-Starak: "Co roku proszę tylko, żeby się nie zmieniało. Staram się, żeby trwało i pielęgnuję to co mam"! Dokąd w tym roku wyruszy "Nie Azja Express tylko Inaczej Express"? Zobaczcie!

  Minione 12 miesięcy podsumowała, specjalnie dla nas, Patricia Kazadi. Z czego jest jedynie zadowolona, a za co, i komu, jest "masakrycznie wdzięczna"? Zobaczcie czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska.

  Janet Jackson w wielu 50 lat urodziła pierworodnego syna. Andrzej Piaseczny wydaje nową płytę, a Filip Chajzer będzie prowadził program o piersiach i miesiączkach. Czy 2017 będzie dobrym rokiem dla gwiazd? Kogo Janusz Panasewicz i Rafał Brzozowski zabierają za kulisy koncertów? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to gwiazdy, które pojawiały się podczas sylwestrowej zabawy w Warszawie "Hello 2017!".

  Wraz z gościem Dzień Dobry TVN dziennikarzem TVN24 BIS Robertem Stanilewiczem przyjrzeliśmy się kalendarzowi na 2017 r. Dzięki temu wiemy już, jak zaplanować urlop, by trwał jak najdłużej. Dowiedzieliśmy się również, gdzie warto wyjechać w te dni.

  Już o 19.00 zaczynamy zabawę na pl. Defilad w Warszawie! Sylwester z TVN w Warszawie - Hello 2017! Zapraszamy też przed telewizory od 19.45. Tymczasem zobaczcie jak wyglądały przygotowania do tej fantastycznej imprezy!