Pomóż lokalnym przedsiębiorcom w czasie pandemii. Dołącz do akcji #SolidarnizBiznesem

www.kig.pl
www.kig.pl
"Nie pozwolę Ci się zamknąć" - to hasło kampanii, której celem jest pomoc lokalnym przedsiębiorców, którzy zmagają się ze skutkami pandemii koronawirusa. Jak ich wesprzeć w trudnej sytuacji? Krajowa Izba Gospodarcza apeluje do klientów, bu dołączyli do akcji #SolidarnizBiznesem.

"Nie pozwolę Ci się zamknąć"

Akcja Krajowej Izby Gospodarczej ma na celu pomoc najbardziej narażonej grupie, czyli mikroprzedsiębiorcom. Opiera się na systemie zaliczek na poczet usług i produktów zakupionych w przyszłości.

Jak wziąć udział w akcji?

To bardzo proste. Pierwszym krokiem jest zgłoszenie się do lokalnego przedsiębiorcy: właściciela piekarni, restauracji, kawiarni, gabinetu kosmetycznego czy siłowni. To ty decydujesz! Możesz go wesprzeć proponując zaliczkę na rzecz usługi lub towaru, którzy zakupisz w przyszłości. Taki zastrzyk finansowy pomoże m.in. opłacić czynsz. Otrzymasz za to paragon, czyli gwarancję do odebrania usługi bądź produktu.

Co powinien zrobić przedsiębiorca?

Przede wszystkim, zachęcać stałych klientów do udziału w akcji. To pomoże utrzymać się na rynku w obecnej sytuacji. Na stronie internetowej Krajowej Izby Gospodarczej (kliknij tu) znajdują się projekty plakatów, które można pobrać i wywiesić w swojej firmie. Pamiętajcie o wydaniu paragonów za wpłacone przez klientów zaliczki.

Wchodząc na stronę KIG należy zapoznać się z regulaminem akcji i informacjami dla uczestników.

Najświeższe informacje na temat koronawirusa znajdziesz na tvn24.pl

Zobacz też:

Autor: Aleksandra Lewandowska

podziel się:

Pozostałe wiadomości