Bielizna modelująca. Ukryje boczki, a uwydatni to, co najlepsze

Trwa Karnawał. Kreacje wieczorowe potrafią być bardzo wymagające dla naszej sylwetki. Duże dekolty, podkreślona talia i biodra. Jest na to sposób. Brafitterka Monika Kołodyńska podpowiedziała, jak wysmuklić swoje kształty odpowiedniej bieliźnie.

Bielizna pod karnawałową kreację

6 stycznia rozpoczął się Karnawał. Potrwa on aż do Środy Popielcowej, która wypada 26 lutego.
Z pewnością wiele kobiet wybierze się w tym czasie na niejedną imprezę. A do wystrzałowej stylizacji z pewnością przyda nam się modelująca bielizna, która idealnie wysmukli sylwetkę.
Bielizna modelująca jest sprzymierzeńcem większości kobiet - ukrywa mankamenty, a uwydatnia atuty, dlatego warto jest mieć ją w swojej szafie.
Podstawowe znaczenie w doborze bielizny modelującej ma stopień wyszczuplenia jaki chcemy uzyskać po jej założeniu. Bielizna jest pozbawiona cięć - ma być jak nasza druga skóra.
Mocny, średni lub lekki - takie efekty korekty proponują nam firmy. To jaki efekt uzyskamy zależy od zawartości elastanu w produkcie.

Im większy dodatek poliamidu, tym większa „ściśliwość”, czyli modelowanie ciała. Wyroby z jego największą zawartością mogą zmniejszyć obwód nawet o 4 centymetry. Co więcej produkty gęściej tkane również mocniej wymodelują ciało

-zaznacza brafitterka.

Porady ekspertki przed zakupem bielizny modelującej

  • Pamiętajmy, że bieliznę modelującą zawsze należy przymierzyć. Najlepiej jest zabrać kreację do sklepu, pod która chcemy założyć tego rodzaju bieliznę, a następnie wykonać kilka ruchów (przysiady i skłony) i sprawdzić, czy nie krępuje naszych ruchów.
  • Jeżeli podczas przymiarek czujemy dyskomfort Monika Kołodyńska sugeruje, by wybrać inny model.
  • Jeśli materiał bielizny w którymkolwiek miejscu roluje się czy podwija, to również po założeniu ubrania nie będzie się dobrze układał. Wybierzmy wówczas inny model lub spróbujmy zmierzyć inny rozmiar.
  • Jeżeli nie wiemy, jak odpowiednio włożyć bieliznę, nie krępujmy się i zapytajmy ekspedientkę, która chętnie nam pomogą. Mało kto wie, że np. halki zakładamy przez biodra, a obciskające majtki z długimi nogawkami przed założeniem najlepiej jest zrolować (jak rajstopy), aby po nałożeniu rozprostować na ciel.
Zobacz też:
Autor: Magdalena Gudowska
Pozostałe wiadomości