Chciała zrobić sobie piegi. Po zabiegu jej twarz stała się zielona. "Wyglądam jak Fiona"

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Źródło:
kobieta.gazeta.pl
Stres oksydacyjny skóry
Stres oksydacyjny skóryDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Piegi stają się coraz bardziej popularne. Osoby, które chcą je mieć, a nie zostały obdarowane nimi przez naturę, sięgają po hennę i malują piegi samodzielnie. Na taki ruch zdecydowała się pewna 26-latka z Turcji. Niestety w jej przypadku ten drobny zabieg nie zakończył się zgodnie z oczekiwaniami.

Po namalowaniu piegów jej twarz zrobiła się zielona

Takwa Larsen ma 26 lat i pochodzi z Alanyi w Turcji. Kobieta bardzo chciała mieć piegi i aby spełnić swoje marzenie, zdecydowała się sięgnąć po hennę, którą namalowała je sobie. Niestety ten pozornie prosty zabieg nie poszedł po jej myśli.

Na nagraniu, które trafiło na popularną platformę TikTok widać, że kobieta próbuje zmyć kosmetyk wacikiem. Henna, której użyła zawiera silny zielony barwnik, który sprawił, że jej skóra przybrała taki właśnie odcień. Co gorsza, dostał się on także do jamy ustnej i zabarwił białe zęby na żółto. - Boże. To nie chce zejść. Dlaczego jestem zielona? Wyglądam jak Fiona - słyszymy na nagraniu.

Kobiecie w zmyciu kosmetyku chciał pomóc mąż, niestety to nic nie dało. Dopiero z pomocą szczoteczki elektrycznej do twarzy udało się usunąć barwnik i sprawić, że skóra odzyskała swój naturalny kolor.

Dlaczego twarz kobiety stała się zielona?

Nagranie, na którym Takwa próbuje zmyć hennę z twarzy podbiło sieć. Wideo obejrzało 1,6 miliona osób. Równie wiele zostawiło pod nim komentarz. W ocenie internautów kobieta po prostu sięgnęła po niewłaściwą hennę. - Dlaczego nie zastosowałaś normalnej henny, a zieloną? - napisała jedna z komentujących osób.

Pojawiły się też rady, jak szybciej zmyć barwnik. - "Polecam też, aby zamiast wycierać się wacikiem, umyć twarz, a następnie wytrzeć", "Gdybyś użyła alkoholu, szybciej by zeszło" - czytamy w komentarz.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło: kobieta.gazeta.pl

Źródło zdjęcia głównego: Talia Ali EyeEm/Getty Images

Pozostałe wiadomości