Zdrowe odżywianie

Kobiety pełniąc wiele ról nie muszą zapominać o sobie. Jak zadbać o swoją dietę żyjąc bardzo dynamicznie?

Zdrowe odżywianie

Projekt Plaża w Kołobrzegu - wejście Żabka

Żyjemy w ciągłym biegu, który sprawia, że często nie ma czasu na przygotowywanie pełnowartościowych posiłków. Coraz częściej sięgamy więc po gotowe alternatywy, dzięki którym możemy zaoszczędzić swój czas. Na szczęście na rynku spotykamy wygodne i smaczne przekąski. Które z nich zasługują na uwagę? Dowiecie się tego z naszej rozmowy. 

Jak pogodzić ze sobą różne obowiązki i zadbać o siebie?

Czasy, w których żyjemy sprawiły, że musieliśmy się nauczyć robić kilka rzeczy jednocześnie. Bez wątpienia mistrzyniami "wielozadaniowości" są kobiety. – Świat się feminizuje. Potrzebujemy relacji, potrzebujemy ciepła, uśmiechu, radości. To są właśnie zadania, w których kobiety się odnajdują. Szybciej akceptują też proces zmiany, dlatego potrzebujemy przywódczyń - mówiła Magdalena Płaskowicz, przedsiębiorczyni, która prowadzi trzy lokalne sklepy Żabka. W ocenie pani Magdy kobiety bardzo chętnie przejmują właśnie tę funkcję.

Codziennie musimy dokonywać wyborów, co zrobić, żeby czas wypełniony był najważniejszymi dla nas kwestiami – mówiła pani Magda. W pogodzeniu obowiązków zawodowych z tym domowymi, kobietom może bardzo pomóc Foodini – płynna przekąska marki własnej Żabki. – Jest to gotowy, kolorowy produkt, ciekawy, radosny, pozwalający zaoszczędzić nam czas, a jednocześnie proponujący coś, co jest niezwykle wartościowe – dodała pani Magda.

Pełna wartości odżywczych i smaku przekąska – jak ją wybrać? 

Przyjęło się uważać, że gotowe przekąski są pełne konserwantów i związków, które w dłuższej perspektywie mogą być szkodliwe dla naszego zdrowia. Owocowa, płynna przekąska Foodini  obala to przekonanie. Wybierając ten produkt zyskujemy podwójnie – po pierwsze oszczędzamy czas, a po drugie dostarczamy organizmowi wartościowy posiłek. – Ta płynna przekąska jest bardzo wygodna i można ją dać każdemu członkowi rodziny. Może to dostać dziecko, może to dostać partner, mąż. Możemy to wziąć i my, które musimy połączyć kilka ról. Niejednokrotnie biegniemy do pracy, potem obowiązki domowe, ale też chcemy zadbać o siebie – mówiła Magdalena Czyrynda-Koleda, dietetyczka.

Specjalistka dodała, że ogromna zaletą Foodini jest to, że w wygodny sposób możemy dostarczyć organizmowi składniki pozytywnie wpływające na zdrowie i urodę – Dostarczymy karotenoidów, dostarczymy antocyjanów i beta-karotenu, który świetnie o tej porze wpływa na włosy, skórę i paznokcie. A my kobiety, lubimy holistycznie zadbać o siebie – podkreślała.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry Wakacje i Dzień Dobry TVN znajdziesz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości