Zdrowe odżywianie

Jak przygotować orzeźwiający napój na upalne dni?

Zdrowe odżywianie

Projekt Plaża w Kołobrzegu - wejście Żywiec Zdrój

Podczas letniego wypoczynku - zwłaszcza w bardzo gorące dni - trzeba zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu i orzeźwienie. Choć woda jest najlepszym płynem, po który możemy sięgnąć, to warto urozmaicić jej smak. W jaki sposób? 

Co pić w upalne dni?

Tym razem "Projekt plaża" zawiał do Kołobrzegu. Pogoda zachęca do tego, aby spędzić dzień aktywnie, na świeżym powietrzu. To, jak minie nam dzień w dużej mierze zależy od tego, jak go zaczniemy. Dlatego warto postawić na wodę i orzeźwiający napój. Jak go przygotować? - Orzeźwiający napój powinien być na bazie świeżych owoców. Polecamy (wodę) "Mocny Gaz". Dodajemy borówkę, malinę, truskawkę. Można dodać dowolny owoc, który nadaje ulubionego smaku - mówiła Asia.

Dzięki kostkom lodu dodanym do napoju poczujemy przyjemne ochłodzenie. - Mocne orzeźwienie, zero cukru - dodała.

Dlaczego warto odwiedzić strefę "Projektu plaża"?

Trzeba jednak podkreślić, że wakacje to nie tylko odpoczynek, czy zabawa, ale także okazja do tego, żeby spędzić czas najbliższymi nam osobami. Wspólne chwile można poświęcić np. na rozwiązywanie quizów. Właśnie w taką grę zagrali Olivier Janiak i Miłosz Majchrzak, barman.

Pierwsze pytanie, jakie Olivier Janiak zadał Miłoszowi Majchrzakowi, brzmiało: Trzy niezbędne rzeczy na plaży. - Kocyk, krem do opalania i mocne orzeźwienie - wymienił Miłosz. O co jeszcze zapytał Oliwier Janiak? Dowiecie się z dalszej części rozmowy.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry Wakacje i Dzień Dobry TVN znajdziesz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości