Zdrowe odżywianie

Łukasz Bogusławski z "Top Model". Jak dba o siebie?

Zdrowe odżywianie

Reporter:
Olivier Janiak
Projekt Plaża - Żywiec

W ten weekend "Projekt plaża" dotarł do Władysławowa. Strefa, którą przygotowaliśmy wspólnie z marką Żywiec Zdrój to doskonałe miejsce do spotkań. Tym razem Olivier Janiak zaprosił do rozmowy Łukasza Bogusławskiego uczestnika programu "Top Model".

Łukasz Bogusławski z 9. edycji Top Model. Czym się zajmuje obecnie?

Łukasz Bogusławski szerokiej publiczności znany jest z występu w programie "Top Model". Mężczyzna był finalistą dziewiątej edycji show. Obecnie studiuje, a także pisze wiersze. Swoje prace publikuje na Instagramie, a niedługa wyda swój pierwszy tomik wierszy. - To takie spełnienie marzeń dla mnie - mówił Łukasz Bogusławski w rozmowie z Olivierem Janiakiem.

Model dodał, że poprzez poezję po prostu wyraża siebie. - Zawsze chciałem się dzielić tą wrażliwością, a to było dla mnie łatwe i proste przelewanie myśli i zapamiętywanie chwil poprzez zapisywanie ich - mówił.

Łukasz Bogusławski - jak dba o swoje zdrowie?

Finalista 9. edycji "Top Model" przyznał, że w trosce o swoje zdrowie stara się być aktywny. Dba również o właściwe nawodnienie organizmu. - Jestem człowiekiem, który nie pije w ogóle słodkich napojów, więc picie wody to jest dla mnie codzienność i pije jej bardzo dużo. Woda z bąbelkami nie jest dla każdego, ale polecam sprawdzić - mówił.

Tradycją jest, że goście zaproszeni do strefy Żywiec Zdrój biorą udział w quizie. Nie inaczej było i tym razem. Pierwsze pytanie zadane przez Oliviera Janiaka brzmiało: Cztery rzeczy, które robisz na plaży. - Uciekam od słońca - odpowiedział Łukasz Bogusławski.

A jaki jest jego sposób na orzeźwienie? Dowiecie się tego z dalszej części rozmowy.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry Wakacje i Dzień Dobry TVN znajdziesz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Olivier Janiak

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości