Sport i fitness

Triangle Dance Challenge. Kolejny szalony viral

Sport i fitness

Aktualizacja:

Triangle Dance Challenge to nowe wyzwanie taneczne, które opanowało internet. Ma charakter viralowy i w przeciwieństwie do na przykład Crocs Challenge i Vans Challenge nie wymaga zrzucenia z dachu ulubionej pary butów. Na czym dokładnie polega Triangle Dance Challenge? Czy łatwo wykonać to zadanie? Sprawdzili to prowadzący Dzień Dobry TVN Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik oraz nasza reporterka Basia Pasek.

Jak wykonać Triangle Dance Challenge?

Do wykonania Triangle Dance Challenge potrzebujesz trzech osób. Stańcie w trójkącie i oprzyjcie ręce na ramionach. Teraz każdy w tym samym czasie musi wykonać skok - jedna osoba skacze do przodu, druga - w prawą stronę, a trzecia - w lewą. Następnie musicie wrócić do pozycji wyjściowej.

Kiedy to zrobicie, czas na kolejny ruch - osoba, która skakała do przodu powinna teraz wykonać skok w lewą stronę, ta, która skakała w prawą stronę - skacze do przodu, a osoba skacząca najpierw w lewą stronę - teraz skacze w prawą. Znowu wracacie do pozycji wyjściowej.

Teraz czas na trzeci skok - osoba, która ostatnio skakała w lewą stronę - skacze w prawą, ta, która wykonywała ruch do środka - skacze w lewą, a osoba, która skakała w prawą - teraz skacze do środka. Sekwencję należy powtórzyć. Jest to dość proste, o ile zapamiętacie, by skakać w linii prostej.

>>> Zobacz także:

Polski tancerz w finale irlandzkiej edycji „Tańca z gwiazdami”

Samba – gorący taniec latynoamerykański. Jak wygląda nauka?

Kathak - taniec, którym opowiada się historię

Skąd wziął się "Taniec trójkąta"?

Uważa się, że wyzwanie rozpoczął Matthew Jones, który w lutym 2019 r. opublikował w internecie film, na którym widać, jak wykonuje taniec do utworu Kelis - "Milkshake".

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości