Sport i fitness

Narty i audiobook? To możliwe. Maciej Grzelak zdradza, jak połączyć przyjemne z pożytecznym

Sport i fitness

Projekt Zima - Storytel
Dzień Dobry TVNProjekt Zima - Storytel

Projekt Zima tym razem zawitał do Szklarskiej Poręby, a konkretnie na stok Ski Arena Szrenica. W rozmowie z Dzień Dobry TVN instruktor skituringu Maciej Grzelak opowiedział, w jaki sposób można zrelaksować się na stoku.

Czym jest skituring?

Dorota Gardias odwiedziła z kamerą stok Ski Arena Szrenica, gdzie aktualnie możecie odwiedzić zimowe miasteczko TVN-u. Nie zabraknie tam ciekawych atrakcji dla turystów i narciarzy. Prezenterka Dzień Dobry TVN porozmawiała m.in. z instruktorem skituringu Maciejem Grzelakiem.

Specjalista zaprezentował specjalny sprzęt przeznaczony do tego typu aktywności. - Skitury różnią się (od zwykłych nart - przyp. red.) przede wszystkim tym, że mamy tutaj wiązania, które umożliwiają nam podejście i zjazd (...) pięta jest ruchoma, ruchoma jest również podeszwa - tłumaczy instruktor.

Sposoby na relaks na stoku

Instruktor podkreślił również, że zimowa aktywność w górach może być również okazją do nadrobienia zaległości książkowych. Doskonale nadają się do tego audiobooki. - Ostatnio słuchałem "Dzikiego Białka" z Tomaszem Kotem. To bardzo ciekawy audiobook - powiedział Maciej Grzelak.

Świetną propozycją dla fanów audiobooków jest aplikacja Storytel. Znajdziecie na niej rozbudowaną bazę propozycji, dzięki której każdy znajdzie coś dla siebie. Pliki można pobierać na telefon i korzystać z ich bez konieczności podłączenia do Internetu.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości