Sport i fitness

Qczaj motywuje do ćwiczeń Renatę

Sport i fitness

Aktualizacja:

W dzisiejszym programie Qczaj ćwiczy z Renatą Nastańską, która napisała do Qczaja bardzo poruszający list. Z jakimi problemem zgłosiła się do nas Renata? Zobaczcie trening Qczaj i Renaty.

Renata Nastańska na co dzień jest urzędnikiem i zajmuje się promocją. Działa też społecznie. Renata współpracuje z Fundacją Domu Dziecka, gdzie organizuje mnóstwo aktywności i przyjemności dla dzieciaków.

Renata postanowiła zgłosić się do Qczaja, by przezwyciężyć swój wstyd i poprawić swoją samoocenę.

W liście do Qczaja napisała, że wstydziła się iść na siłownię, ponieważ czuła się gorsza od pozostałych kobiet. Renata nie pogodziła się z tym, że po trzeciej ciąży jej sylwetka uległa zmianie.

Całe życie byłam szczupła. Nie musiałam nawet myśleć o aktywności fizycznej. A nagle, po urodzeniu dziecka… zderzyłam się z inną rzeczywistością. Już nie mogłam jeść wszystkiego bez konsekwencji. Moje ciało zaczęło reagować na jedzenie i zaczęło się dość mocno zmieniać. A ja nie mogłam za tym nadążyć, do tego stopnia, że w sklepach do przymierzalni brałam często te same rozmiary ubrań co kiedyś i .. nie mieściłam się w nie. Ale nie umiałam sobie wyobrazić siebie w innych rozmiarach.

-zdradziła Renata.

Co poradził jej Qczaj i jaki przygotował dla naszej bohaterki trening? Zobaczcie!

*** Chcesz ćwiczyć z Qczajem? Wyślij mail na adres ukochojsie@qczaj.pl i opisz swoją historię ***

Zobacz również:

Qczaj ćwiczy z Natalią.

Jak żyć 120 lat? Piramida długowieczności.

Qczaj motywuje do systematycznych ćwiczeń.

Kiedyś ważył ponad 200 kg. Dziś jest odchudzonym o ponad 100 kg Fit dzikiem.

Ewelina po ciąży przytyła do 98 kg. Teraz ćwiczy z Qczajem.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości