Sport i fitness

Ksiądz o rzutach karnych Roberta Lewandowskiego. Nagranie stało się hitem TikToka

Sport i fitness

Źródło:
TikTok
Robert Lewandowski

Ksiądz Sebastian Picur, którego na TikToku obserwuje ponad 570 tys. użytkowników, zabrał głos ws. karnych Roberta Lewandowskiego. Duchowny odpowiedział bowiem w nagraniu na pomysł jednego z kibiców. Reakcja kleryka zadowoliła internautów.

Mundial w Katarze 2022: Polska-Meksyk

Mundial w Katarze trwa w najlepsze. Polacy gorąco kibicują naszej reprezentacji. Jednak po pierwszym meczu z Meksykiem pozostał lekki niesmak. Nasi rodacy oczekiwali bowiem, że w 58. min spotkania Robert Lewandowski wykorzysta szansę i strzeli karnego. Tak się nie stało, a biało-czerwoni do samego końca utrzymali bezbramkowy remis.

Sport to zdrowie

Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportu
Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportuDzień Dobry TVN
wideo 2/14

Fani piłki nożnej nie kryli rozczarowania. Jeden z nich zapytał ks. Sebastiana Picurę za pośrednictwem TikToka, co powiedział duchowny po zmarnowanym strzale. Oto reakcja:

TikTok: Co zrobić, by Robert Lewandowski strzelał rzuty karne?

Idąc za ciosem kolejny użytkownik TikToka podzielił się z duchownym swoim pomysłem. Napisał, co zrobić, by kapitan polskiej reprezentacji celnie strzelał.

No to, co, dziesięć zdrowasiek za Lewego? Żeby od dzisiaj już zawsze strzelał karne

Ksiądz Sebastian Picur z dozą humoru odpowiedział krótko w nagraniu: "To dobry pomysł", po czym dodał, że modlitwa przyda się każdemu, kto przeżywa strapienie. - Modlitwa otwiera na nową nadzieję - podkreślił.

Wideo duchownego, którego obserwuje ponad 570 tys. internautów, stało się hitem TikToka. W komentarzach autor pytania podziękował, a pozostali podzielili się swoimi opiniami. "Serdecznie Księdzu dziękuję, to naprawdę bardzo miłe. Pozdrawiam", "Super pomysł. Bierzemy za różańce i modlimy się za Lewego", "Oby był pokój w sercu. To i mecz wygramy" - czytamy.

Polka i Mundial w Katarze
Polka i Mundial w Katarze Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Źródło: TikTok

Źródło zdjęcia głównego: VCG/Getty Images/TikTok

Pozostałe wiadomości