Sport i fitness

Była uzależniona od alkoholu i ważyła 100 kg. Kasia zawalczyła o siebie, a teraz ćwiczy z Qczajem tabatę

Sport i fitness

Kasia Lubina w najgorszym momencie ważyła 100 kilogramów, była uzależniona od alkoholu i czuła, że osiągnęła dno. Kasia, mimo wszystkich przeciwności losu, postanowiła zawalczyć o siebie. Udało się! Poznajcie jej historię.

Więcej:

Kiedyś ważył prawie 200 kg, teraz jest odchudzonym o ponad 100 kg Fit Dzikiem

Kasia Lubina w wieku 18 lat pojechała do Niemiec do pracy razem z ówczesnym chłopakiem, a obecnie mężem. Kasia przez niemal całe życie walczyła z nadwagą, z frustracją, a potem do tego z... alkoholem. W najgorszym momencie ważyła 100 kilogramów.

Kasia Lubina ma męża i dwójkę wspaniałych dzieci. To dla nich chciała się zmienić i zawalczyć o siebie. Przestała pić, a potem zaczęła zrzucać zbędne kilogramy - Kasia zdecydowała się na post dr Ewy Dąbrowskiej.

Więcej:

Ćwiczenia na szczupłe uda – jak je wykonywać? Które są najskuteczniejsze?

Do tego doszedł sport - bieganie, siłownia, ćwiczenia z Qczajem. Kasia już od roku jest abstynentką, zrzuciła 35 kilogramów.

Kiedy odstawiłam alkohol, to powiedziałam sobie, że jeśli to mi się udało, to uda mi się wszystko!

Kasia założyła blog "Walczę O Siebie. Kasia Lubina" . Kasia stara się motywować kobiety do walki o siebie - chodzi o walkę o siebie w każdej dziedzinie życia.

Dziewczyny! Nie ma rzeczy niemożliwych, zacznijcie walczyć, idźcie przez siebie! Musicie się ogarnąć! - tak Kasia mobilizuje do działania kobiety.

Tabata - co to jest? Jak wygląda trening?

Qczaj zaproponował Kasi tabatę . Tabata to trening przedziałowy o wysokiej intensywności). Polega ona na przeplataniu 20-sekundowych intensywnych ćwiczeń na przemian z 10-sekundowymi przerwami na wysiłek o niższym stopniu intensywności.

Taki trening trwa zazwyczaj zaledwie 4 minuty, ale potrafi zdziałać cuda – przyśpiesza metabolizm i spalanie tkanki tłuszczowej, a przy tym poprawia kondycję i samopoczucie.

Zobacz też:

Jak dobrze biegać? O czym trzeba pamiętać, gdy rozpoczynamy treningi biegowe?

Fot. EastNews

Fot. EastNews

Autor: Gaba Kopyto

Pozostałe wiadomości