Sport i fitness

Skoki, łyżwiarstwo i biegi, czyli sportowa zima z kanałami TVN Warner Bros. Discovery

Sport i fitness

Autor:
Maria
Czarniecka
Źródło:
Informacja prasowa/TVN Warner Bros. Discovery

Sezon zimowy rozpoczęty, a przed nami masa emocji, które rozgrzeją nawet w najchłodniejszy dzień. W nadchodzący weekend na kanałach i platformach TVN Warner Bros. Discovery dostępne będzie blisko 30 zimowych transmisji. Od łyżwiarstwa figurowego po skoki narciarskie! Gdzie i kiedy oglądać?

Skoki narciarskie - kiedy i gdzie oglądać?

Piątkowy i niedzielny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Titisee-Neustadt transmitowany będzie w TVN i Eurosporcie 1, a sobotni konkurs mieszany w kanale Metro oraz w Eurosporcie 1. Po zawodach w Wiśle i Ruce liderem klasyfikacji generalnej Pucharu Świata jest Dawid Kubacki. Piąte miejsce zajmuje Piotr Żyła, a Kamil Stoch jest 19. Piątkowe kwalifikacje transmitowane będą w Eurosporcie 1, a niedzielne wyłącznie w Eurosporcie Extra w Playerze. Całą rywalizację komentować będą Marek Rudziński i Igor Błachut. W prowadzonych przez Sebastiana Szczęsnego i Damiana Michałowskiego studiach na antenie TVN widzowie usłyszą eksperckie analizy Jakuba Kota i Magdaleny Pałasz. Z kolei w studiach Eurosportu oraz w sobotę w Metrze swoim doświadczeniem dzielić się będą Krzysztof Biegun, Jakub Kot i Wojciech Topór. Reporterami w Titisee-Neustadt będą Krzysztof Skórzyński (TVN) i Kacper Merk (Eurosport i Metro).

Sport to zdrowie

Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportu
Korfball – koedukacyjna dyscyplina sportuDzień Dobry TVN
wideo 2/14

Metro pokaże również rywalizację w Pucharze Świata w biegach narciarskich w Beitostolen – piątkowe sprinty, sobotni bieg kobiet na 10 km techniką klasyczną oraz niedzielne sztafety mieszane. Każdy bieg dostępny będzie na żywo i na żądanie w Eurosporcie Extra w Playerze, a komentować je będą Tomasz Jaroński i Tomasz Sikora.

Widzowie Eurosportu 1 i Eurosportu 2 zobaczą w akcji Marynę Gąsienicę-Daniel, która wystartuje w gigancie w Sestriere. W najbliższy weekend w Pucharze Świata w snowboardzie wystąpią Aleksandra Król i Oskar Kwiatkowski, a ich zmagania w Winterbergu pokaże Eurosport Extra w Playerze.

Gdzie i kiedy oglądać sporty zimowe?

Czwartek, 19:20, łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix Włoch, Eurosport Extra Czwartek, 20:20, łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix Włoch, Eurosport 1 i Player Piątek, 9:30, skoki narciarskie, Titisee-Neustadt, kwalifikacje, Eurosport 1 i Player Piątek, 10:50, narciarstwo dowolne, Val Thorens, ski cross, Eurosport 2 i Player, Piątek, 11:00, skoki narciarskie, Titisee-Neustadt, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport 1 i Player, Piątek, 12:00, biegi narciarskie, Beitostolen, sprinty techniką klasyczną kobiet i mężczyzn, Metro, Eurosport 2 i Player Piątek, 17:35, łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix Włoch, Eurosport 2 i Player Piątek, 20:00, łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix Włoch, Eurosport 1 i Player Piątek, 20:45, łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix Włoch, Eurosport 1 i Player Sobota, 9:00, narciarstwo alpejskie, Val d’Isere, gigant mężczyzn, 1. przejazd, Eurosport 1 i Player Sobota, 9:50, biegi narciarskie, Beitostolen, bieg na 10 km techniką klasyczną kobiet, Metro, Eurosport 2 i Player Sobota, 10:05, snowboard, Winterberg, drużynowy slalom równoległy, Eurosport Extra w Playerze Sobota, 10:30, narciarstwo alpejskie, Sestriere, gigant kobiet, 1. przejazd, Eurosport 1 i Player Sobota, 11:15, skoki narciarskie, Titisee-Neustadt, konkurs mieszany, Metro, Eurosport 1 i Player Sobota, 12:05, biegi narciarskie, Beitostolen, bieg na 10 km techniką klasyczną mężczyzn, Eurosport Extra w Playerze Sobota, 12:15, narciarstwo alpejskie, Val d’Isere, gigant mężczyzn, 2. przejazd, Eurosport 2 i Player Sobota, 13:30, narciarstwo alpejskie, Sestriere, gigant kobiet, 2. przejazd, Eurosport 1 i Player Sobota, 20:00, łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix Włoch, Eurosport 1 i Player Sobota, 20:45, łyżwiarstwo figurowe, Grand Prix Włoch, Eurosport 1 i Player Niedziela, 9:00, short track, Ałmaty, Eurosport 2 i Player Niedziela, 9:15, narciarstwo alpejskie, Val d’Isere, slalom mężczyzn, 1. przejazd, Eurosport 1 i Player Niedziela, 10:05, snowboard, Winterberg, slalom równoległy, Eurosport Extra w Playerze Niedziela, 10:30, narciarstwo alpejskie, Sestriere, slalom kobiet, 1. przejazd, Eurosport 1 i Player Niedziela, 12:10, skoki narciarskie, Titisee-Neustadt, konkurs indywidualny kobiet, Eurosport Extra w Playerze Niedziela, 12:15, narciarstwo alpejskie, Val d’Isere, slalom mężczyzn, 2. przejazd, Eurosport 1 i Player Niedziela, 12:45, biegi narciarskie, Beitostolen, sztafety mieszane 4x5 km, Metro, Eurosport 2 i Player Niedziela, 13:30, narciarstwo alpejskie, Sestriere, slalom kobiet, 2. przejazd, Eurosport 1 i Player Niedziela, 14:25, skoki narciarskie, Titisee-Neustadt, kwalifikacje, Eurosport Extra w Playerze Niedziela, 15:15, skoki narciarskie, Titisee-Neustadt, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport 1 i Player

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Maria Czarniecka

Źródło: Informacja prasowa/TVN Warner Bros. Discovery

Źródło zdjęcia głównego: materiały prasowe/TVN

Pozostałe wiadomości