Psychologia

Siostry Narain. Brytyjki, których rady mogą zmienić twoje życie na lepsze

Psychologia

Siostry Narain udowadniają, że jeżeli jesteś zadbaną, "dokochaną" wersją samej siebie, możesz dać więcej ludziom i całemu światu. W oparciu o tę tezę napisały poradnik "Dbaj o siebie", który wyprzedał się w tydzień i zyskała rzeszę miłośników. O swojej książce Nadia i Katia opowiedziały w Dzień Dobry TVN.

Nadia Narain to była modelka, od ponad 20 lat nauczycielka jogi, współzałożycielka bardzo popularnego studio Triyoga w Londynie, natomiast jej siostra Katia Narain-Phillips jest masażystką, która praktykuje masaż manualny, a także prowadzi raw café - kawiarnię z jedzeniem opartym na zdrowych i surowych składnikach.

>>> Zobacz także:

Im więcej zajmujesz się sobą, tym więcej masz energii

Motywacja – co to jest? Jak się zmotywować?

W zeszłym roku wydały książkę "Dbaj o siebie", która szybko znalazła się na liście bestsellerów i zyskała rzeszę miłośników. Wśród nich znaleźli się m.in.: Kate Moss, Reese Witherspoon oraz Sienna Miller. Ta pierwsza uznała, że podaruje książkę wszystkim swoim znajomym, druga - że "Dbaj o siebie" to poradnik dobrego samopoczuci, które płynie z wnętrza, a trzecia chwaliła go za to, że jest życiowy, błyskotliwy i pełen głębokiej mądrości.

Co zatem jest wyjątkowego w tej książce?

Brak w niej skomplikowanych rad i gotowych receptur:

Nasze porady to mały kroczek następujący po małym kroczku. Prosimy naszego czytelnika: sprawdź jak ci to pasuje, zrób, a potem sprawdź, jak się po tym czujesz!

Obok prostych porad, autorki umieściły w poradniku przepisy kulinarne i ćwiczenia medytacyjne, dzięki którym można nauczyć się dbać o siebie. Dlaczego o siebie, a nie o innych? Ponieważ Nadia Narain i Katia Narain-Phillips uważają, że jeśli troszczymy się o siebie, to mamy więcej energii, którą możemy podarować innym ludziom – naszej rodzinie, dzieciom, ukochanym.

Podpowiadają także, jakich narzędzi użyć jeśli przeżywamy poważne problemy, takie jak rozstanie, żałobę, przeprowadzkę. Motywują również do stawiania przed sobą wyzwań, jeśli wszystko układa się dobrze.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości