Psychologia

„Perswazyjny poker” - gra, w którą wszyscy gramy

Psychologia


Jak zmienić przekonania rozmówcy i namówić go do naszych rozwiązań? Na te pytania odpowiada książka „Perswazyjny poker”. Dziś w studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli o niej sami autorzy, Grzegorz Załuski- negocjator, konsultant i trener biznesu oraz Adam Czajkowski- trener biznesu.

Jak mimo trudności przekonać rozmówcę, że to właśnie nasze zdanie i pomysły są ważniejsze i godne uwagi? Książka „Perswazyjny poker” to źródło wiedzy z zakresu komunikacji, prezentacji i etycznych technik wywierania wpływu.

Książka „Perswazyjny poker”

Innowacyjna książka opiera się na 54 kartach, które w całości tworzą krótkie i praktyczne rozdziały. Czego można nauczyć się z książki? Przede wszystkim sztuki komunikacji, perswazji konwersacyjnej i technik wywierania wpływu na rozmówcę. Atutem książki są liczne przykłady z życia, które dla czytającego mogą być inspiracją.

Źródłem technik treningowych są specjalistyczne badania i prace naukowe, jednak książka pisana jest w przystępnym i zrozumiałym dla wszystkich języku.

Dla kogo jest książka?

Sztuka przekonywania do własnego zdania jest istotną umiejętnością nie tylko w branży managerów, sprzedawców czy negocjatorów, ale również w życiu rodzinnym. Książka jest zatem przeznaczona dla każdego czytelnika.

Zobacz też:

Autor: Anna Kobyłka

Pozostałe wiadomości