powrót do listy

Wyjątkowe przedmioty z serialu "Majka"

Gorące tematy
wtorek, 8 lutego 2011
Promos licytacji wyjątkowych przedmiotów z serialu "Majka"
Jeżeli chcesz stać się właścicielem sukni ślubnej, w której aktorka Joanna Osyda zagrała w finałowym odcinku popularnego serialu „Majka” lub chcesz kupić samochód, czerwonego "Garbusa", którym jeździła w serialu – weź udział w licytacji Dzień Dobry TVN! Biorąc udział w aukcjach, pomagasz podopiecznym Fundacji TVN 'nie jesteś sam.
Na licytację wystawiamy dwa niezwykłe i cenne przedmioty, zwłaszcza dla fanów cieszącego się ogromną popularnością serialu TVN pt. „Majka”. Tymi przedmiotami są: historyczny czerwony „Garbus” i suknia ślubna Majki.

„Garbus” - tak pieszczotliwie nazywany jest w Polsce niemiecki samochód osobowy produkowany przez Volkswagen. W Niemczech mówi się o nim „Chrząszcz”, a w krajach anglojęzycznych „Żuk”. Jest chyba najbardziej charakterystycznym samochodem na świecie. Czerwony „Garbus”, którego wystawimy na aukcję wyprodukowany został w 1973 r. i choć ma już trochę lat prezentuje się niezwykle okazale. Jest jedyny w swoim rodzaju, ponieważ jeździła nim główna bohaterka popularnego i ulubionego przez widzów TVN serialu „Majka”, który pokazuje historię niezwykłej miłości w magicznym Krakowie. W postać Majki wcieliła się aktorka Joanna Osyda, a partnerował jej Tomasz Ciachorowski, który w serialu grał przystojnego Michała.

W sukni ślubnej Majka wystąpiła w ostatnim, finałowym odcinku serialu, wyemitowanym 23 grudnia 2010 roku. Suknia uszyta została specjalnie dla Joanny Osydy w rozmiarze 34 z surówki jedwabnej. Jest to suknia dwuwarstwowa z gorsetem na fiszbinach i elastycznymi rękawami z kwiatowymi aplikacjami (płatki róż i jedwabne lilie). Dół sukni na tiulowej halce jest poszerzany. Jej spód wykonany jest z tkaniny podszewkowej łączonej z tiulem. Całość jest sznurowana na plecach. Dodatkowo do halki doszyte są płatki róż oraz całe kwiaty. O sukni Joanna Osyda mówi, że jest fantastyczna i piękna, i ma nadzieję, że przyniesie ona osobie, która ją wylicytuje szczęście. Cieszy się też z tego, że przeznaczona jest na cel charytatywny.

Teraz i Ty, jeśli weźmiesz udział w aukcji Dzień Dobry TVN, możesz stać się właścicielem tych wyjątkowych przedmiotów i pomóc podopiecznym Fundacji TVN ’nie jesteś sam’. Zapraszam do udziału w aukcji i serdecznie dziękujemy za każdą przekazaną złotówkę!

CHCESZ ZDOBYĆ NIEZWYKŁEGO CZERWONEGO „GARBUSA” LUB SUKNIĘ ŚLUBNĄ SERIALOWEJ MAJKI, A PRZY TYM POMÓC PODOPIECZNYM FUNDACJI TVN ‘NIE JESTEŚ SAM’ – WEJDŹ NA STRONĘ:

www.allegro.pl/dziendobrytvn

Cena minimalna, od której rozpoczynamy licytację każdego wyjątkowego przedmiotu to tylko - uwaga - 1 zł.
Specjalna aukcja charytatywna trwa tylko do 18 lutego, więc nie trać czasu!
Licytacja odbywa się przy współpracy z serwisem aukcyjnym Allegro.pl

Zdjęcia: Wojciech Olszanka, Bartosz Krupa/ East News

Gorące tematy >

Owsiak: Polacy mogą sobie pogratulować

Podczas awarii samolotu współpracowali z pilotem

Tego dnia nie wypadało nie mieć serduszka

Kursy doszkalające po przekroczeniu 24 punktów karnych

tvnpix