Tak smakuje dziękuję

Jak zaplanować zakupy dla dużej rodziny?

Tak smakuje dziękuję

Rodzinne zakupy w ALDI

Zakupy dla dużej rodziny warto planować z wyprzedzeniem. Istotne jest to, żeby wziąć pod uwagę kilka czynników. Wybierzmy sklep z szerokim asortymentem jakościowych produktów. Naszą uwagę skierujmy także na układ alejek i regałów. Powinien być intuicyjny i dogodny dla całej rodziny. Jednak to nie wszystko. Co jeszcze jest ważne?

Rodzinne zakupy w ALDI

Duże zakupy dla całej rodziny powinny być proste i sprawiać przyjemność każdemu. Wybierając się na nie ze swoimi pociechami, trzeba zwrócić uwagę, czy sklep jest odpowiednio przystosowany. Intuicyjny układ półek pozwoli zaoszczędzić czas na szukaniu konkretnych produktów. Szerokie alejki dadzą przestrzeń i bezpieczeństwo rodzinie z małymi dziećmi.

Zanim wejdziemy jednak do sklepu, pojawiamy się na parkingu. Tu powinny znaleźć się dedykowane miejsca dla rodzin z dziećmi oraz dla osób niepełnosprawnych. Najlepiej żeby były usytuowane w jak najmniejszej odległości od wejścia.

Oprócz tradycyjnych wózków sklepowych, komfortowym rozwiązaniem będą te małe, przeznaczone specjalnie dla dzieci.

Ważne jest także to, żeby wyjazd do sklepu nie był długą i męczącą wycieczką. W Polsce znajduje się 209 sklepów ALDI, to oznacza, że są one dostępne dla każdego.

Różnorodny asortyment dla całej rodziny

Rodzinne zakupy często wiążą się z tym, że każdy potrzebuje zupełnie innych produktów. Dlatego powinniśmy wybierać się do sklepów z szeroką gamą jakościowego asortymentu. Słodkie, słone, dla osób na diecie, produkty wegańskie, wegetariańskie, BIO, fit i te bez laktozy, cukru czy glutenu. Taka różnorodność to klucz do udanych zakupów.

ALDI dba o jakość, świeżość i unikalność produktów międzynarodowych oraz lokalnych, pochodzących od niewielkich rodzimych przedsiębiorców. Są też produkty marek własnych - Mleczna Rzeka oraz Mięsne Specjały, zawsze można nabyć także świeże owoce i warzywa. Wszystko sprawdzone przez wykwalifikowany personel i gotowe, aby znaleźć się na rodzinnym stole.

Przekrój produktów jest tak duży, że można z nich przygotować każde danie. Przekonał się o tym Pascal Brodnicki w programie „Tak smakuje dziękuję”, w którym wraz z dziećmi gotuje dla ich rodziców. W ten sposób dzieci rewanżują się za wszystkie dobre rzeczy, które otrzymały od dorosłych. Program można oglądać już od 8 maja o godzinie 17:30 w stacji TVN, Food Network i Player.pl (od 17 maja, o godzinie 21:45). Partnerem programu jest marka ALDI.

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości