zwiażki

    zwiażki

    Niektóre kobiety naiwnie uważają, że po ślubie wady mężczyzny znikną. Czy rzeczywiście przysięga małżeńska gwarantuje, że mężczyzna się zmieni? A jeśli już, to na lepsze, czy gorsze? Na ten temat rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Beatą Tyszkiewicz, Leszkiem Talko, Magdaleną Żakowską i Piotrem Mosakiem.

    Kiedyś była wynajmowana przez kobiety, aby sprawdzić wierność ich partnerów. Zebrała wszystkie swoje doświadczenia i napisała książkę "101 Ways to Keep a Man" ("101 sposobów, aby utrzymać mężczyznę przy sobie"- przyp.tłum). W studiu Dzień Dobry TVN aktorka Viola Kołakowska, psycholog Maria Rotkiel, aktor Dariusz Jakubowski oraz redaktor naczelny magazynu K MAG Mikołaj Komar zastanawiali się nad tym, czy naprawdę za zdradę mężczyzny odpowiada tylko i wyłącznie kobieta?

    Kilka miesięcy temu tabloidami wstrząsnęła wiadomość: „Mateusz Damięcki i Patrycja Krogulska postanowili się rozwieść”. W studiu Dzień Dobry TVN aktor zgodził się nam zdradzić, co robił przez ostatnie pół roku i jakie ma plany na najbliższą przyszłość i o czym będzie opowiadać jego najnowsza książka?

    Czy małżeństwa, które wykonują ten sam zawód, to związki wysokiego ryzyka? Nie łatwo przecież w takiej sytuacji uniknąć rywalizacji i ocen. Zawsze w parze będzie ktoś, kto będzie sobie lepiej radził. Kiedy jednemu zdarzy się niepowodzenie, czy drugie znając branżę, nie będzie dla małżonka zbyt surowe? Jak się wspierać nie pobłażając sobie wzajemnie?