związek

  związek

  O niespodziewanym odnowieniu związku Bena Afflecka i Jennifer Lopez głośno jest już od kilku miesięcy. Choć piosenkarka niedawno rozstała się z poprzednim narzeczonym, szybko znalazła pocieszenie w ramionach partnera, z którym była szczęśliwa 17 lat temu. Okazuje się, że ich relacja dynamicznie się rozwija, ponieważ przyłapano aktora, jak wybierał pierścionek zaręczynowy.

  Karol Maciesz, uczestnik 5. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", nie stworzył pary z wybraną dla niego żoną, ale mimo to nie żałuje udziału w eksperymencie. Choć jego małżeństwo nie przetrwało, to dzięki programowi poznał swoją obecną partnerkę, Laurę. Karol pochwalił się w sieci fotografią, na której na drugim planie można dostrzec jego ukochaną. Fani nie ukrywają, że bardzo im kibicują.

  Czy wiesz, że jeszcze na początku lat 90. średnia wieku państwa młodych wynosiła zaledwie 23 lata? Obecnie coraz więcej par daje sobie czas na decyzję o ślubie, a zaręczyny po trzydziestce czy czterdziestce stają się nowym standardem. Mimo to wciąż istnieje wiele utartych schematów na temat tego, kiedy zaręczynowy pierścionek z diamentem powinien trafić na dłoń przyszłej Narzeczonej. Być może właśnie z tego powodu w kobiecych głowach niekiedy pojawia się pytanie, dlaczego partner nie prosi ich o rękę. Co zrobić w takiej sytuacji? Podpowiadamy!

  Dominika Tajner zyskała popularność u boku Michała Wiśniewskiego. Kiedy byli małżeństwem, media rozpisywały się o kulisach ich relacji. Wokalista po rozstaniu z Tajner ułożył sobie życie u boku Poli. Dominika także odnalazła szczęście w miłości, jednak długo ukrywała partnera przed światem. Do niedawna. Kiedy pokazała wspólne zdjęcie, wylał się na nią hejt. Za co?

  Widzowie TVN doskonale znają Magdalenę Stępień z 5. edycji programu "Top Model". Fotomodelka niedawno została mamą. Niestety przy porodzie nie był obecny ojciec dziecka. Jej związek z Jakubem Rzeźniczakiem rozpadł się na krótko przed przyjściem na świat małego Oliwiera. W rozmowie z Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl Magda ujawniła kulisy rozstania. Zdradziła także, jak obecnie się czuje.

  W zagranicznych mediach pojawiły się informacje o romansie Jennifer Aniston i Davida Schwimmera. Jakiś czas temu ekipa "Przyjaciół" miała okazję znów spotkać się na planie specjalnego odcinka "Friends: The Reunion" i powspominać stare czasy. Wtedy okazało się, że Jen i David czuli do siebie coś więcej niż przyjaźń. Czy uczucie z dawnych lat odżyło?

  "Nie umiem kochać" – tego typu zdania paraliżują większość osób. We współczesnej kulturze nie ma miejsca i akceptacji dla "braku miłości". Miłością powinno się obdarzać nie tylko męża, dzieci, rodzinę, przyjaciół, lecz także pracę, obowiązki i całe swoje życie. Coraz więcej osób przyznaje jednak, że ma problem z miłością.

  Wakacje to czas odpoczynku, relaksu i przyjemności. Jednak z badań przeprowadzonych jakiś czas temu przez naukowców z University of Washington w USA jasno wynika, że nie wszyscy okres ten nazwać mogą szczęśliwym. Jak się okazuje, to właśnie po wspólnych urlopach najczęściej dochodzi do rozpadów związków. Dlaczego? Na to pytanie odpowiedziała Ewa Zielony–Koryczan, psycholog.

  Życie prywatne Dagmary Kaźmierskiej od kilku lat budzi zainteresowanie mediów. Charyzmatyczna gwiazda "Królowych życia" odsłoniła już przed widzami wiele kart. Z programu dowiedzieliśmy się dużo na temat jej życia osobistego oraz poznaliśmy jej bliskich. Nigdy jednak nie zdradziła, kim jest jej ukochany. Ostatnio pojawiły się spekulacje, jakoby był nim mężczyzna, którego pokazała w jednej z transmisji w mediach społecznościowych. Zapytaliśmy u źródła.

  Miłość to uczucie, którego nie jesteśmy w stanie opisać za pomocą kilku słów. To pełen wachlarz emocji, wzlotów, upadków oraz sinusoida wrażeń, która sprawia, że życie nabiera sensu, ale także stawia przed nami nowe wyzwania i wymaga kompromisów. Problem w wielu związkach pojawia się jednak po ślubie, gdy kolejne kryzysy zaczynają przygniatać uczucia. Jak walczyć o małżeństwo i rodzinę? Co zrobić, by nasza relacja mogła trwać szczęśliwie przez kolejne lata? O tym rozmawialiśmy z psychoterapeutką Karoliną Plichtą.