związek

  związek

  Jak twierdzi Anna Kalczyńska - Marcin Prokop jest mistrzem świata w robieniu jajecznicy, a w czym najlepsi są Wasi mężczyźni? Mówicie im to? O tym co chcą słyszeć faceci rozmawialiśmy z Piotrem Kędzierskim, Grzegorzem Kordkiem i Elizą Jędrzejewską-Kordek. Czy rzeczywiście "głaskologia" jest najlepszym sposobem na uwiedzenie i zatrzymanie przy sobie mężczyzny?

  Według przeprowadzonych badań połowa społeczeństwa na świecie nie okazuje sobie uczuć. Dlaczego tak się dzieje? Boimy się bliskości? Tymczasem okazuje się, że całowanie i przytulanie to doskonały sposób na okazywanie miłości bliskiej nam osobie. Jak podtrzymać ogień w związku? Porozmawialiśmy na ten temat z naszymi ekspertkami, Moniką Staruch, seksuolog oraz Dellfina Dellert – współautorką serii „Seks w małym mieście.

  Małgorzata i Piotr Widera to bohaterowie kolejnego odcinka cyklu "Para do poprawy". Psycholog Paulina Biernat postanowiła pomóc im odbudować relację zaburzoną przez zdradę Piotra. Czy decyzja o podjęciu walki o miłość jest obustronna? Jakie dylematy wiążą się z wybaczeniem? Czy zdradę rzeczywiście można wybaczyć i jaką rolę odgrywa pomoc psychologa w odbudowie zaufania? Małgorzatę, Piotra i Paulinę Biernat gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Komunikacja w związku. Trudny temat, zwłaszcza, kiedy w grę wchodzi konflikt interesów. Czy płeć determinuje skłonności do konfliktów? O co pary kłócą się najczęściej i skąd bierze się chęć do manipulacji partnerem? Czy szantaż emocjonalny rozwiązuje sprawę? Na kanapie Dzień Dobry TVN Norbi, Katarzyna Wołejnio, Edyta Pazura oraz Paulina Młynarska radzą, jak skutecznie komunikować się z drugą osobą.

  Aktora Piotra Zelta i jego życiową partnerkę Katarzynę Krawczyk gościliśmy na naszej kanapie. Jesteście ciekawi w jakich okolicznościach trafili na siebie i czy tworzą udany związek? Jak wytrwać w ciągłym świetle reflektorów? Czy Katarzyna Krawczyk ponosi konsekwencje medialnej przeszłości swojego partnera? Zobaczcie rozmowę o cieniach i blaskach związku w show-biznesie.

  Są parą od 10 lat. Od roku publikują vloga, na którym pokazują jak wygląda ich codzienne życie i jak udaje im się tworzyć z zgrany i szczęśliwy związek. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Dominika Rybarczyka i Karola Wilamowskiego. Dlaczego zdecydowali się publicznie pokazać własne życie i czy spotykają się z falą krytyki ze strony widzów?

  Kilka dni temu Hubert Urbański pojawił się na salonach z Joanną Majstrak. Fakt ten wywołał w mediach niemałe zamieszanie. Czyżby nowa para w polskim show-biznesie? Kim dla dziennikarza jest blondwłosa aktorka? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska postanowiła sprawdzić to u samego źródła. Czy Hubert spodziewał się aż takiego zamieszania wokół jego osoby? I dlaczego na kolejnym bankiecie pojawił się już sam?

  Na postawione pytanie, w Dzień Dobry TVN starał się odpowiedzieć najsłynniejszy na świecie psycholog, autor eksperymentu więziennego, prof. Philip G. Zimbardo. Dlaczego uważa, że jeżeli mężczyźni się nie zmienią, to zwyczajnie wyginą? Z jakich powodów zawodzą? Czego się boją? Czy da się ich zmienić? I kogo w takim razie szukają współczesne kobiety?

  Kinga i Piotr Deryło są razem od 4 lat. Mają dwójkę dzieci. I niestety często się kłócą. Zgłosili się do Pauliny Biernat, by zawalczyć o swój związek. Ona chce, by on częściej przebywał z nią i dziećmi, a on pragnie, by ona pozwalała mu na więcej. Czy Paulina Biernat im pomogła? Oto kolejny odcinek cyklu "Para do poprawy".

  Poradniki dla kobiet. Ich fanką była Bridget Jones. W nich szukała odpowiedzi na pytania: jak znaleźć odpowiedniego faceta, jak stworzyć udany związek, jak być perfekcyjną panią domu i jak nie dopuścić do siebie nieudaczników. Jej fanki wiedzą, czym to się zazwyczaj kończyło. Czy warto więc czytać poradniki dotyczące związków i miłości? Zapytaliśmy o to modelkę Magdę Modrą, redaktorkę naczelną "Zwierciadła" Katarzynę Montgomery i wokalistkę Wandę Kwietniewską, które zasiadły na kanapach Dzień Dobry TVN.

  Każdy z nas ma przeszłość. I o tę przeszłość najczęściej zazdrośni są nasi aktualni partnerzy. Chcą wiedzieć z kim byliśmy związku, jak długo i ilu mieliśmy partnerów seksualnych. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi były: Manuela Michalak, psychoseksuolog Bianca Kotoro oraz wokalistka Paulla. Czy one są zazdrosne o tą trzecia? Czy naprawdę nie ma miłości bez zazdrości?

  Marcin Perchuć: "Duperele tworzą ten świat (...) koronę zostawiamy na wycieraczce, zakładamy dresy i jedziemy z koksem". Swój przepis na udany związek zdradziły nam dziś dwie "medialne" pary, którym, od wielu już lat, udaje się godzić uczucie, showbiznes i szarą codzienność. O tym, co jest dla nich ważne w życiu, opowiedzieli nam: Aneta Todorczuk – Perchuć, Marcin Perchuć oraz Piotr Rubik i Agata Rubik.

  W trakcie przeglądu prasy Jan Wróbel pokazał nam jedną z gazet, w której była zamieszczona... specyficzna porada, jak zakończyć związek. Co poraziło dziennikarza? Czy Jan Wróbel zakończy swój związek z Polonią Warszawa? Warto zobaczyć :)

  Do 2013 roku myślano, że oddzielne sypialnie zwiastują koniec związku. Motyw wykorzystywano w wielu filmach i podaniach jednocześnie go utrwalając. Mamy rok 2015. Co w tej kwestii się zmieniło? Sporo. Dokonano rewolucyjnego odkrycia. Jakiego? W studiu Dzień Dobry TVN gościem była Anna Golan, seksuolog.

  1,5 roku temu nie działo się dobrze w związku Joanny Krupy i Romaina Zago. Pojawiła się inna kobieta, która zagroziła ich miłości. Jak zareagowała Joanna na wieść o tej drugiej? Czy modelka ma momenty niepewności? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Mężczyźni inaczej zachowują się przy swojej mamie a inaczej w domu, przy swoich kobiecie. W domu leniwy i opryskliwy przy mamie zmienia się w przymilnego pracusia. Czy przy mamie mężczyźni są sobą czy przy wybrance życia? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN, rozmawiali: Katarzyna Lengren, Piotr Mosak, Krzysztof KASA Kasowski i Paolo Cozza. Czy każdy facet to Doktor Jekyll i Pan Hyde w jednym?

  Jak być kobietą, której pożądają mężczyźni i z czym wiąże się atrakcyjność kobiet w oczach mężczyzn? O tym jak stworzyć związek idealny opowiedzieli nam autorzy książki "Kocha, lubi, pragnie": Paulina Reiter i Zbigniew Lew-Starowicz.

  Demokrację w związku popiera większość osób. Ale czy ją praktykują? O rozziewie miedzy przekonaniami, a praktyką, w studiu Dzień Dobry TVN, rozmawiali: dziennikarz Faktów Maciej Mazur, Joanna Gocławska – Mazur - właścicielka biura podróży, Aida Kosojan – Przybysz – wizjonerka , Adam Przybysz – menadżer Aidy. Na ile procent wspierają się nasi goście?

  Znają się od dawna, kiedy on zaczynał zajmować się biznesem, ona wciąż jeszcze bawiła się w piaskownicy. O kim Halina Mlynkowa powiedziała dziś w naszym studiu: "Nie oceniajcie, już nie musicie, TEN jest najlepszy! ... Głębokie spojrzenie w oczy i wszystko wiadomo"? Zobaczcie!

  Sprzedają wspólne mieszkanie i przeprowadzają się do oddzielnych kawalerek i umawiają się na spotkania tylko w weekendy. Wbrew pozorom to nie rozłąka czy rozwód, ale nowy typ związku - Living Apart Together, czyli życie razem, ale oddzielnie. O tym, czy taki układ scala związek czy raczej go rozsypuje, w studiu Dzień Dobry TVN rozmawiali Tomasz Sobierajski, Magda Cwenówna oraz Zuzanna Ziomecka. Czy więcej czasu dla siebie to więcej czasu dla partnera?

  Dlaczego niektóre kobiety wiążą się z żonatym mężczyzną? Czy każda kochanka liczy na to, że jej ukochany zostawi dla niej żonę? Co kochance daje związek z żonatym mężczyzną? Gościem Dzień Dobry TVN był psycholog Piotr Mosak. Czy zdecydowałabyś się być tą drugą?

  Jaki jest ich sposób na udany związek? O tym dziennikarce Dzień Dobry TVN Katarzynie Olubińskiej opowiedzieli: Renata Dancewicz, Ewa Ziętek, Andrzej Nejman, Anna Cieślak i Marcin Kwaśny.

  Co mężczyzn odstręcza od zawierania związku małżeńskiego? Domniemana utrata wolności czy zwyczajna niechęć do formalizowania związku? O tym w Dzień Dobry TVN: socjolog Tomasz Sobierajski, aktor Dariusz Jakubowski oraz Jakub Tolak - aktor i muzyk. Czy mężczyźni naprawdę są z Marsa, a kobiety z Wenus?

  Były ministrant, człowiek wierzący, miłośnik bluesa. Prof. Zbigniew Lew - Starowicz zauważył niepokojącą tendencje u mężczyzn - zamiast budować relacje z kobietami, oni w sferze seksualnej działają"na własną rękę". Jakie grupy masturbujących się mężczyzn wyróżnił profesor?

  Klin klinem? Czy związek na zakładkę to dobry pomysł? Kiedy rozpocząć nowy związek po zerwaniu? O tym w Dzień Dobry TVN: psycholog Katarzyna Miller, dziennikarka, red. nacz. Zwierciadła Katarzyna Montgomery oraz właścicielka agencji PR i aktorka Karolina Borkowska.

  Czy dziecka wprowadza rewolucyjne zmiany w życiu rodziców? Jak pojawienie się małego Grzesia wpłynęło na związek Moniki Pyrek i Norberta Rokity? Czy Monika wróci do sportu?

  Niedawno ukazała się książka "Obywatel i Małgorzata". Tytułem nawiązuje do słynnego dzieła Bułhakowa. Czy Grzegorz Ciechowski był dla Małgorzaty Potockiej takim samym Mistrzem, jak powieściowy Mistrz dla Małgorzaty? W studiu Dzień Dobry TVN aktorka opowiedziała o życiu z Grzegorzem Ciechowskim. Dlaczego zgubiła ją pycha i czemu sądzi, że to ona nie zadbała o związek z Obywatelem G.C.?

  On chce jechać na wakacje z kolegami, a ona mu nie pozwala, bo obawia się, że może ją zdradzić. Czy słusznie? Dlaczego w każdy związek potrzebuje wolnej przestrzeni? Czy powinnyśmy pozwolić ukochanemu na wakacje z kolegami? Z naszymi gośćmi - dziennikarką Katarzyną Dowbor, scenarzystą Domanem Nowakowskim i trenerką umiejętności psychologicznych Katarzyną Zygmunt - rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN o tym, jak odpocząć od siebie w związku nie raniąc partnera?