znaki zodiaku

  znaki zodiaku

  Temat relacji międzyludzkich od wieków stanowił obiekt zainteresowania wielu osób. Odpowiedzi na pytania dotyczące idealnego partnera poszukiwano w gwiazdach, kartach i wróżbach. Horoskop miłosny cieszy się niegasnącą popularnością również dziś. Miesięczny, tygodniowy, a nawet dzienny – możemy wybierać spośród wielu rodzajów. Jak przedstawiają się prognozy dla poszczególnych znaków zodiaku? Czy Waga stworzy związek z rybami, a Lew będzie szczęśliwy z Baranem?

  Wszyscy chyba znamy to uczucie, że po przyjeździe do pewnego państwa czujemy się jak w domu, z kolei w innych rejonach świata jakoś wszystko idzie nie tak. Mało tego! Czasami czujemy, jakbyśmy już w tych miejscach żyli lub pojawia się myśl, że tylko tutaj możemy być szczęśliwi. Dzieje się tak za sprawą archetypowych energii poszczególnych krajów, które albo korespondują z indywidualnym znakiem, lub działają wbrew niemu.

  Związki w Zodiaku, czyli astrologia i miłość. Czy da się tak skomponować relację, aby przyniosła Nam tylko gorące i fascynujące chwile we dwoje? Czy można przewidzieć jak potoczą się losy danej pary? W sukurs przychodzi astrologia, a dokładniej jej dziedzina zwana synastrią, czyli badaniem wzajemnego wpływu układów planet w horoskopach dwojga ludzi.

  Ludzi od zawsze fascynowała przyszłość i jej nieodgadniony charakter. Wielu osobom marzy się poznanie choćby odrobiny ich przyszłego życia. Anielski horoskop pozwala nam spojrzeć na otaczający nas świat z zupełnie innej perspektywy. Nie jest instrukcją obsługi życia, ponieważ każdy jest kowalem swojego losu, pomaga jednak podjąć trudne decyzje i zrozumieć otaczające nas procesy.

  System astrologiczny wywodzący się z Chin w wielu aspektach odbiega od znanego nam systemu zachodniego. Horoskop chiński opiera się na kalendarzu księżycowym. Z tego też powodu data wyznaczająca początek Nowego Roku jest ruchoma i przypada na przełom stycznia i lutego, dokładnie na dzień, w którym Słońce znajduje się w koniunkcji z Księżycem. Jak funkcjonuje horoskop partnerski? Czy chiński znak pokrywa się z zachodnim znakiem zodiaku?

  Słońce znajduje się w znaku Bliźniąt, Słońce o godzinie 4:39 wkracza do znaku Strzelca. Pełnia Księżyca w znaku Strzelca nastąpi o godzinie 13:13. W tym dniu dojdzie do całkowitego zaćmienia Księżyca. Będziemy działać trochę irracjonalnie, dawać się ponieść chwilowym emocjom i nastrojom. Nie jest to dobry dzień na chłodne i racjonalne kalkulacje. Warto słuchać podszeptów intuicji i pozwolić sercu dojść do głosu. Sprawdź horoskop dzienny na środę 26.05.2021 r.

  Chcąc poznać nasze losy i najbliższą przyszłość, najczęściej korzystamy z zachodniego systemu astrologicznego. Większość osób zna bowiem swój znak zodiaku. Tymczasem chiński system jest równie ciekawy i dostarcza wielu interesujących informacji na nasz temat. Pora zgłębić jego tajniki.

  Osoby spod znaku Ryb urodziły się pomiędzy 20 lutego a 20 marca. Cechą, która w największym stopniu odzwierciedla ich charakter jest wrażliwość. Ryby posiadają bardzo dobrze rozwiniętą empatię, a ich horoskop na dziś, na jutro i kolejne dni, obfituje zwykle w wydarzenia związane z pomocą drugiemu człowiekowi. Ich altruizm niestety niejednokrotnie obraca się przeciwko nim samym.

  Dzięki sile poszczególnych metali możemy wzmocnić pożądane cechy lub przyciągnąć to, czego akurat potrzebujemy. Poniżej krótki opis niektórych metali przyporządkowanych do znaków zodiaku. Pamiętajmy jednak, że warto korzystać z tych właściwości kruszcu, które są akurat nam potrzebne, nie ograniczając się do zodiaku któremu zostały przypisane. Panna, która potrzebuje energii, aby wygrać w sporze, powinna skorzystać z pomocy żelaza, a Koziorożec, który chce zabłysnąć i otrzymać posadę, o którą się stara, może wesprzeć się złotem.

  Lato to czas miłości. I to nie tylko ze względu na wysokie temperatury. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Annę Grzywaczewską-Ciuciurę, astrolog Merkurję, która zdradziła, że letnim uniesieniom winne są układy na niebie. Które znaki zodiaku w najbliższe wakacje postanowią diametralnie zmieć swoje życie?

  Co mrocznego kryją w sobie, barany, wagi, panny lub ryby? Jakie są najgorsze cechy raków, byków i strzelców? O najgorszych cechach znaków zodiaku rozmawialiśmy w studiu Dzień Dobry TVN z numerologiem Sylwestrem Chordeckim. Dlaczego, zdaniem numerologa, Dorota Wellman i Marcin Prokop tak dobrze się dogadują?

  Dla kogo 2018 rok będzie dobry, a kto będzie miał w tym kłopoty? Co się będzie działo na świecie? Czy rzeczywiście będzie wojna? A może zniknie Donald Trupm? Czy powinniśmy w tym roku w coś zainwestować? O tym w Dzień Dobry TVN Anna Grzywaczewska-Ciuciura, czyli astrolog Merkurja. Dowiedźcie się, dla jakich znaków zodiaku ten rok będzie pomyślny, a które powinny się mieć na baczności.

  Podobno każdemu znakowi zodiaku jest przypisany jakiś kamień. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy astrolog Annę Grzywaczewską-Ciuciurę, zwaną Merkurją, by powiedziała, jakie kamienie szlachetne są odpowiednie dla poszczególnych znaków zodiaku. Zaczęła od Barana...