znaki zodiaku

  znaki zodiaku

  Najważniejszym wydarzeniem otwierającego się tygodnia będzie Nów Księżyca w znaku Raka (10.07), który wywoła naszą nostalgię i wyjątkowo silną potrzebę wspominania. Niejedna osoba zaliczy sentymentalną podróż w przeszłość. Jednak zanim to nastąpi, na niebie swoją obecność zaznaczy Wenus, która nadal przebywa w znaku Lwa i w środę oraz czwartek utworzy trudne aspekty. Poznaj horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Co się wydarzy od 5 do 11 lipca?

  Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc znajduje się w znaku Byka. Wieczorem na niebie utworzy się kreatywny układ pomiędzy Słońcem a Uranem. Dzień powinien upłynąć szybko, pracowicie i intensywnie. Będziemy mieć wiele twórczych pomysłów, problemy w pracy będą rozwiązywane błyskawicznie a ostatnie blokady, z którymi borykaliśmy się na wielu płaszczyznach, zostaną uwolnione. Jaki jest horoskop dzienny na poniedziałek dla wszystkich znaków zodiaku?

  Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Barana. Dzisiaj na niebie będą walczyć ze sobą dwa przeciwstawne żywioły, czyli woda i ogień. Tak też właśnie możemy się czuć, jak gdyby miotały nami skrajne uczucia i znoszące się wzajemnie pragnienia. Trudno będzie dojść do ładu z tym, czego naprawdę chcemy. Oto horoskop dzienny na piątek 2 lipca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc znajduje się w fazie Ryb. Na niebie utworzy się przyjemny trygon pomiędzy Słońcem a Srebrnym Globem w wodnym żywiole. Nasz naturalny satelita jest w cyklu malejącym, a my będziemy nastawieni na kontakty z drugim człowiekiem, budowanie relacji i partnerstwo. Sprawy sercowe wysuną się na pierwszy plan. Ten dzień będzie chwilą oddechu i odprężenia przed trudniejszymi układami na niebie. Poznaj horoskop na wtorek 29.06 dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Wodnika. Na niebie nie ma większych układów planet, ale Wenus, czyli planeta, która nosi imię antycznej bogini miłości, rano zmienia znak z Raka na fazę Lwa, co nastąpi już o godzinie 6:27. Sprawdź, co czeka w niedzielę, 27 czerwca wszystkie znaki zodiaku.

  Słońce znajduje się w znaku Raka, Księżyc znajduje się w znaku Koziorożca. Po godzinie 16:08 Srebrny Glob przejdzie do znaku Wodnika. Dzień rozpoczniemy pracowicie i pomimo tego, że to weekend, zaplanujemy wiele ważnych działań. Weźmiemy się za sprzątanie, porządkowanie i wyrzucanie zbędnych rzeczy. Zobacz horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku.

  W najbliższych dniach będziemy mieli do czynienia z wyjściem Merkurego z ruchu wstecznego, które nastąpi 22.06 o godzinie 23.58. Merkury w ruchu prostym przyniesie Nam przyspieszenie tempa przepływu informacji, zwiększone zapotrzebowanie na zakupy sprzętu elektronicznego oraz rozpocznie w pełni sezon na urlopy. Poznaj horoskop tygodniowy na 21-27.06 dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc znajduje się w znaku Strzelca. Na niebie dobra pozycja Merkurego, który właśnie wrócił do ruchu prostego i umożliwi nam łatwiejsze przemieszczanie się oraz zachęci do rezerwacji urlopów i planowania wyjazdów. Co jeszcze mówi horoskop dzienny na środę, 23 czerwca? Zobacz, co czeka wszystkie znaki zodiaku.

  W poniedziałek rano o 5:31 Słońce opuści znak Bliźniąt i wkroczy do znaku Raka. Księżyc przebywa w fazie Skorpiona. To doba, w której mamy najdłuższy dzień i najkrótszą noc w roku. Będziemy podekscytowani, pełni energii i adrenaliny. Warto umawiać się na spotkania towarzyskie i randki z osobami bliskimi sercu. Wenus i Neptun o godzinie 15:57 utworzą trygon, który będzie pobudzał miłosną atmosferę i tworzył romantyczną aurę, zatem wieczór bardzo sprzyja zakochanym. Poznaj horoskop dzienny na poniedziałek 21 czerwca dla wszystkich znaków zodiaku.

  Niedziela upłynie nam pod znakiem ostatnich godzin pobytu Słońca w znaku Bliźniąt. Księżyc znajdować się będzie w znaku Wagi, o godzinie 13:57 przejdzie do znaku Skorpiona. Dzisiaj będziemy czuli narastające napięcie, które szczególnie po południu da nam się we znaki. Unikajmy złośliwości i kąśliwych uwag, ponieważ wieczorem mogą popsuć dobrą energię całego weekendu. Lepiej zjeść dzisiaj wcześniejszy rodzinny obiad. Poznaj horoskop dzienny na niedzielę 20 czerwca 2021 r.

  Jaki jest horoskop na sobotę, 19 czerwca dla wszystkich znaków zodiaku? Słońce znajduje się w znaku Bliźniąt, Księżyc przez cały dzień przebywa w znaku Wagi. Po godzinie piętnastej Srebrny Glob utworzy trygon z Merkurym, co da nam szansę na krótkie, satysfakcjonujące wyjazdy i wypady za miasto. Wieczorem nasz naturalny satelita znajdzie się w kwadraturze z Wenus, co wpłynie negatywnie na jakość relacji i może prowokować partnerskie spięcia oraz zazdrość.

  Słońce znajduje się w znaku Bliźniąt, Księżyc przebywa w znaku Panny i nabiera coraz okrąglejszych kształtów. Nad ranem dojdzie do pierwszej kwadry Srebrnego Globu, czyli fazy najsilniejszego wzrostu. Po godzinie 10:53 nasz naturalny satelita wkroczy do znaku Wagi, w którym pozostanie do końca dnia. Dzisiaj mamy szanse posiać swoje pomysły jak nasiona, które będą wzrastać przez najbliższe dni. Warto inwestować czas i energię w dobrze rokujące projekty, ponieważ niebawem przyniosą wymierny zysk. Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 18 czerwca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce znajduje się w znaku Bliźniąt, Księżyc przebywa w znaku Panny. Tuż po południu o godzinie 12:16 nasz naturalny satelita utworzy kwadraturę z Merkurym. Horoskop dzienny na czwartek, 17 czerwca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku wskazuje, że w pierwszej połowie dnia musimy uważać na fałszywe, dwulicowe osoby, które pod pozorami sympatii, będą chciały coś od nas uzyskać, albo czegoś nas pozbawić. Nie dajmy się zwieść pozorom. Dzień upłynie szybko i intensywnie.

  Tydzień upłynie pod znakiem mocnej i nieprzewidywalnej kwadratury Urana, który znajduje się w znaku Byka oraz Saturna, przebywającego w znaku Wodnika. Słońce będzie przemieszczać się w ostatnim dekanacie znaku Bliźniąt. Księżyc przemierza znaki od Lwa do Skorpiona, a jego tarcza rośnie i na nocnym niebie będzie coraz bardziej widoczna. W rozpoczynającym się właśnie tygodniu będziemy nerwowi, liczne sprawy pójdą niezgodnie z planem, wiele osób zaskoczy swoim zachowaniem, a skrajne sytuacje będą na porządku dziennym. Możesz spodziewać się również szybkich zwrotów akcji w światowej gospodarce i polityce zagranicznej. Najważniejsze decyzje będą należeć do osób urodzonych w znakach Wodnika i Koziorożca. Poznaj horoskop tygodniowy na 14-20.06 dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc znajduje się w znaku Lwa, tuż po północy na niebie uściśli się kwadratura Saturna, który retrograduje w znaku Wodnika i Urana, który przemierza znak Byka. Dzień będzie niespokojny, nerwowy, pełen zmieniających się szybko okoliczności. Dla większości znaków Zodiaku wtorek będzie się wiązać ze stresem, napięciem i działaniem pod presją. Z pozytywów – w tym dniu łatwo będzie pójść zupełnie nową ścieżką. Sprawdź horoskop dzienny na wtorek, 15 czerwca dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce znajduje się w znaku Bliźniąt, Księżyc przebywa w znaku Lwa, a jego tarcza powoli rośnie. W nocy z niedzieli na poniedziałek, na niebie miała miejsce kwadratura Słońca i Neptuna, dlatego możemy być nieco oszołomieni i działać w sposób nieprzemyślany. Jak wygląda horoskop dzienny na poniedziałek, 14 czerwca dla wszystkich znaków zodiaku? Roboczy tydzień zaczniemy od pomyłek, nietrafionych ruchów, kłopotów z rurociągami, awarii sieci i roztargnienia. Niestety większa część zodiaku będzie zapominać o swoich obowiązkach.

  Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc znajduje się w znaku Raka. O godzinie 20.22 Srebrny Glob przejdzie do znaku Lwa. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 13 czerwca 2021 roku? Ranek przywita Nas pozytywnym sekstylem Wenus i Urana, który sprawi, że będziemy chcieli wyjść poza sztampę, zrobić coś nietypowego, zainicjować randkę bądź spotkanie. Wieczorem księżyc w znaku Lwa jeszcze ożywi atmosferę i z pewnością nie będziemy w nastroju, aby szybko kłaść się spać.

  Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc znajduje się w znaku Byka i jest coraz mniej widoczny, o godzinie 20.47 przejdzie do znaku Bliźniąt. Wielkimi krokami zbliżamy się do Nowiu Księżyca. Dzień będzie obfitujący w kontakty z innymi, burzliwe rozmowy i negocjacje. Wieczorem odczujemy narastające zmęczenie. Sprawdź horoskop dzienny na wtorek, 8.06.2021 r.

  Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc znajduje się w znaku Byka. O godzinie 10.51 Srebrny Glob ustawi się w nieprzyjemnej kwadraturze z Saturnem. Powrót do obowiązków zawodowych po kilku dniach wolnego będzie przebiegał niebyt przyjemnie i możemy zaliczyć twarde lądowanie. Dzisiaj trzeba będzie się przykładać do swoich zadań i cierpliwie wysłuchać narzekań szefa. Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek, 7 czerwca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Horoskop dzienny na niedzielę, 6 czerwca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Bliźniąt, Księżyc znajduje się w znaku Barana, o godzinie 7:46 przejdzie do znaku Byka. Na niebie brak większych układów planet, ale cały czas możemy odczuwać działanie kwadratury Merkurego i Neptuna oraz opozycji Marsa i Plutona z poprzedniego dnia. Warto wracać z długiego weekendu spokojnie, nie ścigając się na światłach.

  Horoskop dla Lwa. Lew jest symbolem mocy, siły, królewskiej potęgi i energii zaklętej w życiodajnym Słońcu, które jest patronem tego znaku.Słońce przebywa obecnie w najbardziej królewskim ze wszystkich znaków zodiaku, a mianowicie w Lwie. Nie bez powodu nazywamy lwa królem zwierząt. Jego majestatyczna sylwetka, ogromna, imponująca grzywa, siła i szybkość potrafią zrobić wrażenie. Podobnie jest z przedstawicielem zodiaku, który obejmuje niebo we władanie od 23.07 do 22.08.

  Słońce znajduje się w znaku Bliźniąt, Księżyc przebywa w znaku Barana. Na niebie dojdzie dzisiaj do dwóch bardzo trudnych układów, które mogą powodować komplikacje i niespodziewane wydarzenia, zarówno na gruncie prywatnym, jak i na świecie. Merkury w znaku Bliźniąt utworzy zwodniczą kwadraturę z Neptunem w znaku Ryb. Mars będzie w opozycji z Plutonem, co spowoduje wybuchowość i trudności w kontrolowaniu emocji. Warto zachować szczególną ostrożność i podróżując trzymać się przepisów. Sprawdź horoskop dzienny na sobotę, 5 czerwca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Nie wszyscy wiedzą, że początkowo astrologia była traktowana na równi z astronomią. Niektórzy astrologowie swoimi przepowiedniami zyskiwali wielką sławę, choć ci, których proroctwa rzadko się spełniały, mieli przed sobą przykry los. Poznanie choćby skrawka swojej przyszłości od zawsze kusiło wielu ludzi. Jakie są rodzaje horoskopów? Jak należy je czytać? To tylko część pytań, które stawiają sobie miłośnicy odgadywania przyszłości.

  System astrologiczny, wywodzący się z Chin, jest całkowicie odmienny od znanego nam systemu zachodniego. Jeden cykl trwa 12 lat, dodatkowo dzieląc się na miesiące. Bawół jest znakiem osób urodzonych w latach 1913, 1925, 1937, 1949 i tak co kolejne 12 lat, aż do 2009 roku. O tym, jakie są jego cechy charakterystyczne, można przeczytać poniżej.