znaki zodiaku

  znaki zodiaku

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje się w znaku Skorpiona. Dzisiaj na niebie dojdzie do pierwszej kwadry Księżyca. Srebrny Glob ustawi się w kwadraturze ze Słońcem po godzinie 17.19. Dla obserwatorów z Ziemi widoczna będzie tylko wschodnia połowa naszego naturalnego satelity. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 15 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku? Pierwsza kwadra Księżyca w znaku Skorpiona zachęca do składania postanowień, afirmowania sobie celów i układania planów na wzbogacenie się. To ważny dzień na rodzinne rozmowy o podziale dóbr.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje się w znaku Wagi. Na niebie utworzy się pozytywny trygon pomiędzy Wenus przebywającą w znaku Panny i Plutonem rezydującym w znaku Koziorożca. Jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 12 sierpnia 2021 r.? Dzisiaj będziemy mogli zrobić jakieś konstruktywne plany i pomyśleć o długofalowych zyskach. W szczególności dla przedstawicieli trygonu ziemi czyli Byków, Panien i Koziorożców dzisiejsza data niesie ze sobą szanse na odbudowanie finansów. Również sprawy partnerskie będą układać się po naszej myśli, a znajomości dzisiaj zawarte mogą cieszyć nawet przez wiele lat.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje się w znaku Panny. Po godzinie 22:07 Srebrny Glob przejdzie do znaku Wagi. Środa, sama w sobie jest dniem przeznaczonym Merkuremu, ale dzisiaj ta najmniejsza planeta naszego Układu Słonecznego będzie wyjątkowo aktywna. Już o godzinie 3:19 Merkury utworzy opozycję z Jowiszem, co da możliwość szybkiego skorzystania z okazji do podróżowania. Zobacz, jaki jest horoskop dzienny na środę, 11 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Panny. Na niebie planeta gorących uczuć, która również przebywa w znaku Panny, ustawi się w opozycji z uduchowionym Neptunem, który rezyduje w znaku Ryb. Ten dzień będzie pełen przeczuć i niesamowitej intuicji. Warto zapamiętać dzisiejsze sny i działać bardziej instynktownie niż racjonalnie. Okaże się, że przeczucia, nawet nieprawdopodobne nas nie zmylą. Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na wtorek, 10 sierpnia 2021 r.

  W ciągu najbliższych dni będziemy wdrażać w życie pomysły i inspiracje nabyte podczas weekendowego Nowiu Księżyca w znaku Lwa. Na niebie będzie sporo aktywności. To może być bardzo udany tydzień dla spraw miłosnych i partnerskich. Wenus w trygonie z Plutonem (12.08) sprzyja namiętnej atmosferze. Sprawdź horoskop tygodniowy od 9 do 15 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc przebywa w znaku Raka. Srebrny Glob wyraźnie zmniejsza się na niebie i dąży do Nowiu. Sprawdź horoskop na czwartek, 5 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Dzisiaj będziemy odrobinę bardziej wyciszeni niż wczoraj i przedwczoraj, ale być może taki stan będzie wynikiem braku sił. Możemy narzekać na niskie ciśnienie, senność i niechęć do jakiejkolwiek aktywności.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc rozpocznie dzień w znaku Bliźniąt, ale późnym wieczorem po godzinie 23:16 przejdzie do znaku Raka. Sprawdź horoskop na środę, 4 sierpnia 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Dzień spędzimy pod wrażeniem kwadratury Merkurego i Urana, która sprawi, że będziemy czuli się zaskoczeni, zmuszeni do zmiany planów i elastycznego podejścia do wielu spraw. Dzisiaj układy na niebie będą przewracać ustalenia i plany do góry nogami. Przygotujmy się na niespodzianki.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc przebywa w fazie Bliźniąt. Na niebie dojdzie do pozytywnego i konstruktywnego trygonu Wenus z Uranem. Planeta, która odpowiada za szczęście w miłości znajduje się w znaku Panny, natomiast inspirujący Uran przebywa w znaku Byka. To będzie dzień, w którym skupimy się na kwestiach finansowych i sprawach biznesowych. Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na wtorek, 3 sierpnia 2021 r.

  Słońce znajduje się w znaku Lwa, Księżyc przebywa w znaku Byka, aby następnie przejść do znaku Bliźniąt. Tydzień rozpoczniemy od poważnych tematów i skonfrontujemy się z ważnymi kwestiami, które ostatnio od siebie oddalaliśmy i o których istnieniu wolelibyśmy zapomnieć. Poznaj horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na poniedziałek, 2 sierpnia 2021 r.

  Pierwszy dzień sierpnia upłynie Nam pod silnym wpływem Merkurego, patrona komunikacji, handlu i negocjacji. Ta szybka i niewielka planeta utworzy najpierw koniunkcję ze Słońcem, a następnie opozycję z Saturnem. Dzięki opozycji Merkurego i narzucającego dyscyplinę Saturna możemy porobić porządki w dokumentach, wyłowić jakieś błędy, usterki i niedopatrzenia. Sprawdź horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku na niedzielę, 1 sierpnia 2021 r.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Srebrny Glob znajduje się w znaku Byka. Na niebie będziemy mieli do czynienia z trzecią kwadrą Księżyca. Jest to faza w trakcie której z łatwością pozbędziemy się niechcianych włosków, zatem depilacja jest świetnym pomysłem. Z powodzeniem możemy wykonywać zabiegi złuszczające, peelingujące, jak również zrzucać dodatkowe kilogramy, sprzątać i prać. Dzisiaj szybko i skutecznie pozbędziemy się niechcianych energii. Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na sobotę, 31 lipca 2021 r.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc znajduje się w znaku Barana. Na niebie króluje trygon ognia, który mocno zaakcentuje swoje wpływy! Będziemy porywczy, wręcz narwani, a już z pewnością ciężko będzie zachować rozsądek i zimną krew. Poznaj horoskop dzienny na czwartek 29 lipca 2021 r. Mars w ostatnim stopniu znaku Lwa utworzy opozycję z Jowiszem, który przebywa w znaku Wodnika.

  Słońce przebywa w znaku Lwa, Księżyc rozpocznie dzień w znaku Ryb, ale tuż przed południem przeniesie się do znaku Barana. Na niebie planety intensywnie się przemieszczają. Już o godzinie 3:11 wszędobylski i wścibski Merkury przeniesie się ze znaku Raka do znaku Lwa. Co czeka wszystkie znaki zodiaku? Sprawdź horoskop dzienny na środę, 28.07.2021 r.

  Przed nami bardzo ciekawe układy na niebie, co będzie miało odzwierciedlenie w tym, że na Ziemi także nie będziemy się nudzić. Jaki jest horoskop dzienny na czwartek, 22 lipca? Księżyc już w pierwszej godzinie dnia zmieni znak ze Strzelca na Koziorożca. Dodatkowo Wenus, obdarzająca zodiak blaskiem pieniędzy i sławy, opuszcza znak Lwa i wchodzi do skromniejszego znaku Panny.

  Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc znajduje się w fazie Strzelca. Srebrny Glob po godzinie 16:05 utworzy trygon z ognistym Marsem, który przebywa w znaku Lwa, co spowoduje, że poczujemy się zmotywowani i przepełnieni chęcią do dokonania jakichś ważnych czynów. Jaki jest horoskop dzienny na środę, 21 lipca? Nie będziemy narzekać ani na brak zajęć zawodowych, ani na niedostatek atrakcji towarzyskich.

  Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc znajduje się w znaku Skorpiona. Nasz naturalny satelita nabiera kształtów i dąży do pełni. Dzisiaj na niebie utworzy się trygon pomiędzy Słońcem i Księżycem. Ten harmonijny układ da nam możliwość pozytywnego załatwienia różnych sporów i skomplikowanych kwestii. Poznaj horoskop dzienny na poniedziałek, 19 lipca dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Skorpiona. Na niebie kilkadziesiąt minut po północy dojdzie do opozycji Słońca z władcą podziemi, czyli Plutonem. Jaki jest horoskop dzienny na niedzielę, 18 lipca dla wszystkich znaków zodiaku? Na wierzch będą wychodzić rodzinne zatargi, ukryte żale i pretensje. Możemy prowadzić ważne rozmowy na tematy finansowe i spadkowe. Do dobrych wpływów możemy dzisiaj zaliczyć bardzo wysoką zdolność do regeneracji, głęboką intuicję i zdolność rozpoznawania istoty rzeczy.

  Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc przebywa w znaku Wagi. Zobacz horoskop dzienny na sobotę, 17 lipca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Rozpoczniemy dzień z pewnym entuzjazmem i będziemy nastawieni na czerpanie z życia pełnymi garściami. Rzecz jasna nie w samotności. Pierwsza kwadra Srebrnego Globu, czyli faza najsilniejszego wzrostu, która nastąpi o godzinie 12:10 zachęca Nas do robienia zabiegów pielęgnacyjnych, odżywczych i nawilżających. Wieczorem nasz naturalny satelita przejdzie do znaku Skorpiona i staniemy się nieco bardziej podejrzliwi i nastawieni na spędzanie czasu na terenie, który dobrze znamy.

  Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Wagi. Dzisiaj na niebie trochę spokoju, ale może to być cisza przed burzą. Jaki jest horoskop dzienny na piątek, 16 lipca 2021 r.? Ciała niebieskie nie utworzą trudnych aspektów, możemy być w dobrym nastroju, a wieczorem szukać ulgi i rozluźnienia wśród znajomych twarzy. Srebrny Glob w znaku Wagi będzie popychał Nas w kierunku intensywnych kontaktów z innymi.

  Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc rozpoczyna dzień w znaku Panny, ale o godzinie 16.30 przejdzie do znaku Wagi. Na niebie utworzy się trygon Słońca i uduchowionego Neptuna. Dzięki temu układowi staniemy się bardziej romantyczni, pełni skupienia na duchowej stronie rzeczywistości, marzycielscy, a nawet zainteresujemy się na poważnie ezoteryką. Warto zwracać dzisiaj uwagę na znaki i symbole, które spotkamy na swojej drodze. Sprawdź horoskop na czwartek dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Panny. Chociaż na niebie nie będzie dzisiaj dużych układów planetarnych, to mamy przed sobą aurę, która przywoła ziemskie owocne rozmowy i da smykałkę do interesów. Srebrny Glob w południe utworzy trygon z przebywającym w Byku Uranem, co pomoże nam znaleźć właściwe rozwiązania problemów zawodowych i da finał kłopotów finansowych. Sprawdź horoskop dzienny na środę dla wszystkich znaków zodiaku.

  Słońce przebywa w znaku Raka. Księżyc zacznie dzień w znaku Lwa, ale po godzinie 10:20 przesunie się do pracowitego znaku Panny. Jeśli mamy coś ważnego do zrobienia, załatwmy to około południa, będziemy wtedy rzetelni i skupieni na swoich obowiązkach. Im więcej godzin będzie pokazywał zegar, tym bardziej nasza uwaga nakieruje się na sprawy partnerskie i sercowe. Poznaj horoskop dzienny na wtorek, 13 lipca.

  Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc znajduje się w znaku Lwa. Merkury, który zmienił znak i przebywa w pierwszych stopniach fazy Raka utworzy na niebie przynoszący szczęście trygon z największą planetą naszego układu, czyli z Jowiszem. Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek, 12 lipca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Trygon odbędzie się w znakach żywiołu wodnego Rak – Ryby i to właśnie przedstawiciele tych faz zodiaku mogą liczyć na największe profity. Poniedziałek będzie obfitował w wiele dobrych emocji. Randki i spotkania we dwoje udadzą się nad wyraz dobrze.

  Słońce przebywa w znaku Raka. Nasz naturalny satelita również rozpocznie dzień w znaku Raka, ale po godzinie 2.20 przejdzie do znaku Lwa. Księżyc zachęci Nas do intensywnego działania i rozpędzenia smutków, które nazbierały się w trakcie Nowiu poprzez aktywność ruchową. Ciekawski i szybki Merkury, również zmienia znak zodiaku z Bliźniąt na fazę Raka, co uczyni Nas bardziej empatycznymi. Dzięki wzrostowi Księżyca po Nowiu od niedzieli większość zodiaku czeka powrót imprezowania i uruchomienie wielu kontaktów.

  Nad ranem dojdzie na niebie do Nowiu Księżyca w znaku Raka. Zarówno Słońce, jak i Księżyc przebywają w tej samej fazie zodiaku, w związku z czym ani wieczorem, ani w nocy nie zobaczymy Srebrnego Globu. Sprawdź horoskop dzienny na sobotę, 10 lipca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Dzisiaj będziemy załatwiać sprawy rodzinne, starać się załagodzić konflikty z przeszłości i wsłuchiwać się w swoje emocje. To trudny dzień dla układu pokarmowego, możemy uskarżać się na niestrawność lub bóle żołądka na tle nerwowym.

  Słońce znajduje się w znaku Raka, Księżyc również przebywa w tej samej fazie zodiaku. Srebrny Glob przygotowuje się do złączenia ze Słońcem w koniunkcji, czyli układu powszechnie znanego jako Nów Księżyca. Sprawdź horoskop dzienny na piątek, 9 lipca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. W ostatni dzień roboczego tygodnia znacznie przyspieszymy swoje działania i zapragniemy dokończyć wszystkie napoczęte projekty, tak aby w weekend mieć wolną głowę. Nabierający mocy Nów nakieruje nas na sprawy intymne, wspomnienia i poczucie więzi z korzeniami.

  Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc znajduje się w znaku Bliźniąt. Sprawdź horoskop dzienny na czwartek, 8 lipca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Dzień rozpoczniemy aktywnie i skupimy się na szybkiej wymianie informacji. Po godzinie 15:50 Srebrny Glob przejdzie do zarządzanej przez siebie fazy Raka, więc zapragniemy trochę się wycofać i postarać o intymność. Wieczorem na niebie dojdzie do kwadratury Wenus i Urana – ten układ nie tylko na koniec dnia będzie prowokował nas do kłótni i stawiania sprawy na ostrzu noża. Dzisiaj pod byle pretekstem i zbyt szybko możemy rezygnować z jakichś układów partnerskich.

  Sprawdź horoskop dzienny na środę, 7 lipca 2021 r. dla wszystkich znaków zodiaku. Słońce przebywa w znaku Raka, Księżyc przez cały dzień znajduje się w znaku Bliźniąt. Srebrnego Globu ubywa na nocnym niebie i niebawem dojdzie do nowiu. Wenus, która przebywa w znaku Lwa, utworzy opozycję ze znajdującym się w znaku Wodnika Saturnem. Jest to układ wymuszający pewną surowość i dyscyplinę zarówno w stosunku do siebie samych, jak i do naszych bliskich. Dzisiaj nie będziemy nikomu pobłażać. Każde potknięcie będzie punktowane. Będziemy dążyć do perfekcji, do czego zachęcą nas również dwie siódemki w dacie.

  Najważniejszym wydarzeniem otwierającego się tygodnia będzie Nów Księżyca w znaku Raka (10.07), który wywoła naszą nostalgię i wyjątkowo silną potrzebę wspominania. Niejedna osoba zaliczy sentymentalną podróż w przeszłość. Jednak zanim to nastąpi, na niebie swoją obecność zaznaczy Wenus, która nadal przebywa w znaku Lwa i w środę oraz czwartek utworzy trudne aspekty. Poznaj horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Co się wydarzy od 5 do 11 lipca?