zdrada

  zdrada

  Małgorzata i Piotr Widera to bohaterowie kolejnego odcinka cyklu "Para do poprawy". Psycholog Paulina Biernat postanowiła pomóc im odbudować relację zaburzoną przez zdradę Piotra. Czy decyzja o podjęciu walki o miłość jest obustronna? Jakie dylematy wiążą się z wybaczeniem? Czy zdradę rzeczywiście można wybaczyć i jaką rolę odgrywa pomoc psychologa w odbudowie zaufania? Małgorzatę, Piotra i Paulinę Biernat gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Tu historia zaczyna się od zdrady. Na konferencji serialu "Mąż czy nie mąż" dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy serialu: Magdę Schejbal, Marcina Perchucia, Ewę Telegę, Monikę Pikułę o zdradę i skomplikowane relacje damsko-męskie.

  Zdrada partnera to bardzo przykra sprawa. Jak sobie poradzić, kiedy dowiemy się, że osoba, której ufaliśmy i kochaliśmy zaliczyła "skok w bok"? Czy to prawda, że mężczyźni zdradzają tylko rozporkiem, a kobiety - sercem? Dlaczego ludzie zdradzają? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry TVN: psychologa Małgorzatę Ohmę i właścicielkę sklepu erotycznego dla panów i pań Joannę Keszkę.

  Młode Polki i Polacy zdradzają na potęgę! – wynika z badań przeprowadzonych przez Centrum Profilaktyki Społecznej. Dlaczego jesteśmy coraz słabsi moralnie? Jak to wpływa na instytucję rodziny? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN, prof. Mariusz Jędrzejko - socjolog.

  Wszystko zaczęło się od zdrady męża. Rebecca Jane to założycielka damskiej agencji detektywistycznej. Jak do tropienia niewiernych mężów wykorzystała swoje przyjaciółki? Jakie dostaje zlecania i które z nich było najdziwniejsze? Ze specjalistką od tropienia niewierności rozmawiali Dorota i Marcin. Czy pani detektyw wierzy w miłość? Czy, wbrew obiegowej opinii, to kobiety częściej zdradzają niż mężczyźni?

  Dla niektórych zdrada to radykalny koniec związku. Jedni potrafią wybaczyć przysłowiowy "skok w bok", inni nie wyobrażają sobie dalszego życia z osobą, które je oszukała. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi były: psycholog Tatiana Ostaszewska-Mosak oraz Marta Trzęsimiech-Kocur - adwokat, która prowadzi blog o tematyce rozwodowej.

  Zdradzane Amerykanki wpadły na pomysł, jak zemścić się na swoich byłych i ich nowych partnerkach. Publikują ich zdjęcia i dane osobowe w Internecie. O komentarz w Dzień Dobry TVN poprosiliśmy pisarkę Katarzynę Lengren, psycholog Marię Rotkiel i Norbiego, artystę estradowego.

  Pani Wiola żyje w związku małżeńskim już 10 lat. Regularnie współżyje z mężem i - jak pisze w e-mailu do nas - jest z tego współżycia zadowolona, ale zaczęli ją pociągać inni mężczyźni. Gdy spotyka atrakcyjnego meżczyznę, nagle zapomina o mężu i nabiera ochoty na zdradę. Czy to normalne? Pani Wiola poprosiła o radę eksperta Dzień Dobry TVN - seksuologa Andrzeja Depko. Co na to seksuolog?

  "Niewierni" to komedia o miłości i zdradzie, zrealizowana przez twórców oscarowego „Artysty”. Film ma budowę szkatułkową - składa się z serii skeczów, których tematem przewodnim jest niewierność mężczyzn. O niewiernych związkach, o niewierności mężczyzn i kobiet, w studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z seksuologiem Michałem Lwem- Starowiczem. Czy w naturze człowieka leży poligamia? Jak „walczą” plemniki i dlaczego idą na wojnę?

  Ewa Minge powiedziała "Odchodźmy z klasą! Porzuconemu jest cholernie przykro!". Jak rozstać się z klasą? Jak często włada porzuconym chęć zemsty i na ile słusznie jest jej ulec? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: mistrz świata w boksie Dariusz Michalczewski, psycholog Piotr Mosak, dziennikarka Katarzyna Dowbor oraz aktorka Zofia Zborowska.

  Zdrada boli oboje partnerów. Uderza w poczucie bezpieczeństwa i poczucie własnej wartości. Zdrada może rodzić awersję seksualną. Od czasu, kiedy Panią Bożenę zdradził mąż, kobieta nie jest w stanie czerpać przyjemności z seksu. Pojawia się także uczucie obrzydzenia. Jak poradzić sobie ze zdradą i jak uratować małżeństwo? O tym w Dzień Dobry TVN seksuolog dr Andrzej Depko.

  15 proc. Polek przyznaje się do zdrady. Jednak eksperci mówią, że liczba niewiernych kobiet może znacznie wyższa. Zdradzamy dlatego, bo to lubimy czy dlatego, że jesteśmy nieszczęśliwe? A może po prostu nudzimy się w związku? Dlaczego i jak zdradzają kobiety? O to zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN śpiewaczkę operową Małgorzatę Walewską, dziennikarkę i malarkę Katarzynę Lengren, socjologa i psychologa Joannę Heidtman oraz dziennikarkę Polę Czarnecką.

  Co ksiądz może wiedzieć o życiu w małżeństwie? Ks. Zdzisław Wojciechowski, animator rekolekcji dla małżeństw, wie sporo na ten temat. Podobają ci się młodsze kobiety? Masz ochotę na romans z koleżanką z pracy? Twój mąż się zestarzał i myślisz o tym, by wymienić go na nowszy model?! Ks. Zdzisław, jezuita z Warszawy, odwiedzie cię od tego. Z jakimi problemami najczęściej przychodzą do niego pary? Czy każdy związek można uratować?

  Czy zdradzona kobieta kiedykolwiek zapomni o zdradzie? Czy związek, w którym doszło do zdrady może nadal być udany? Rozstać się z partnerem, bo zawiódł moje zaufanie, czy może dać mu szansę, bo nadal go kocham? Seksuolog dr Andrzej Depko podpowiada w Dzień Dobry TVN, co powinna zrobić zdradzona partnerka. Seksuolog mówi też, czy można się nauczyć bycia dobrym kochankiem!

  Przyłapujesz partnera najlepszej przyjaciółki w objęciach innej. Mówić czy nie? Jeśli tak - to jak? Czy ryzykujesz utratę przyjaciółki, czy może jej dozgonną wdzięczność? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy wokalistkę Marinę Łuczenko, dziennikarkę Dzień Dobry TVN Małgorzatę Lizut, która przyłapała partnera swojej przyjaciółki na zdradzie oraz psychologa Katarzynę Miller.

  Czy mężatka jest lepszą i bardziej doświadczoną kochanką? Czego mężczyźni poszukują w związkach pozamałżeńskich? Kogo łatwiej uwieść - mężatkę czy pannę? Jakie może być ryzyko wchodzenia w związek z mężatką? Co na ten temat myślą goście Dzień Dobry TVN: prof. Zbigniew Lew–Starowicz, Przemysław Saleta, Jakub Porada oraz Rafał Rutkowskiego.

  Kiedyś była wynajmowana przez kobiety, aby sprawdzić wierność ich partnerów. Zebrała wszystkie swoje doświadczenia i napisała książkę "101 Ways to Keep a Man" ("101 sposobów, aby utrzymać mężczyznę przy sobie"- przyp.tłum). W studiu Dzień Dobry TVN aktorka Viola Kołakowska, psycholog Maria Rotkiel, aktor Dariusz Jakubowski oraz redaktor naczelny magazynu K MAG Mikołaj Komar zastanawiali się nad tym, czy naprawdę za zdradę mężczyzny odpowiada tylko i wyłącznie kobieta?