wykon

  wykon

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Alergen. Gitarowy utwór „Gdy chcesz" to najnowszy singiel z ich drugiej płyty. Jak Wam się podoba?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Aga Dyk. Wokalistka zaśpiewała piosenkę "Wracaj.com". Singiel promuje płytę, której premiera jest przewidziana na początek przyszłego roku. Jak Wam się podoba?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościł wyjątkowy duet. Margaret i Matt Dusk nagrali razem płytę. Album zawiera interpretacje lekkich jazzowych standardów. Gdzie Margaret poznała Matta? Czy od razu się polubili? Czym polska gwiazda zaimponowała Duskowi? I dlaczego ta płyta to spełnienie marzeń mamy Margaret?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił duet, który w minioną niedzielę pożegnał się z programem Aplauz Aplauz! Maks Płonka i Andrzej Górecki zaśpiewali piosenkę „Twist and Shout”. Jak oceniacie ich wykonanie?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Sound'n'Grace. Zespół wykonał piosenkę "Someone", promującą film Listy do M 2. Jak oceniacie? Wpada w ucho?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół SAMI. Polski band po pięciu latach przerwy powraca na scenę muzyczną. Czy ich nowa piosenka "Koniec lata" powtórzy sukces hitu sprzed 15 lat "Lato 2000"? Wówczas wszyscy nuciliśmy "(...) Słońce świeci na nad nami, ogrzewa nasze nagie ciała promieniami (...)"

  W 2014 roku Tomasz Kowalski uległ poważnemu wypadkowi na motocyklu. Początkowa diagnoza okazała się błędna. Rdzeń kręgowy nie został urwany. Jest niestety mocno uszkodzony. Tomasz bardzo szybko rozpoczął rehabilitację. Dzięki egzoszkieletowi powoli się pionizuje. Teraz Tomek wraca do muzyki. Jakie ma plany na najbliższe miesiące? Czy nagra wymarzoną płytę? Muzyk odwiedził Dzień Dobry Wakacje razem ze swoim synem Natanem.

  W studiu Dzień Dobry Wakacje gościliśmy Ewelinę Lisowską. Co gwiazda zdradziła na naszym czacie? Dlaczego nie ma już gwiazdki? Wokalistka przygotowuje się do wydania nowej płyty. Jak sama zapowiada, muzycznie ma być ona inna niż poprzednie. Dlaczego?

  Na scenie Dzień dobry wakacje wystąpił początkujący wokalista, którym zachwyciła się nawet słynna Lodovica! Szymon w naszym studiu zaśpiewał debiutancki singiel „Sam na sam”. Jak oceniacie? Będzie hit?

  W studiu Dzień Dobry Wakacje spotkanie na szczycie! Na scenie wystąpił niezwykły duet. Norbi - Norbert Dudziuk i Krzysztof KASA Kasowski wspólnie wykonali utwór "Mylą nas!" Czy piosenka jest związana z ich życiowymi doświadczeniami?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Aldona Śleboda. Długonoga blondynka ukrywa się pod pseudonimem Lucky. Czy swoim debiutanckim singlem "Mimochodem" zawojuje polski show-biznes? Swoją urodą na pewno ;)

  Naszej scenie Dzień Dobry TVN tegoroczni zwycięzcy festiwalu w Węgorzewie - nagrodzeni Grand Prix. Zespół The October Leaves wykonał utwór "Lepiej spłonąć niż zapomnieć". Podoba Wam się?