wybory

  wybory

  Ma kształt serca i leży na Bałkanach, jego twórcą i prezydentem jest czeski polityk Vit Jedlicka. Liberland to nowe państwo na mapie Europy, o jego obywatelstwo stara się już około 300 tysięcy osób! O tym jaka przyszłość może czekać Liberland powiedziała nam, politolog, Marta de Zuniga, a o to co w tego typu inicjatywach przyciąga setki tysięcy spytaliśmy honorowego obywatela nowego państwa Marcina Tabinowskiego.

  Z plakatu wyborczego patrzy na nas Karol Wojtyła wystylizowany na polityka, a na plakacie widnieje napis" Twój kandydat w codziennych wyborach". Kto wymyślił tę kontrowersyjną kampanię i po co? O tym, w dziesiątą rocznicę śmierci Papieża Jana Pawła II, rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Tomaszem Kempskim, rzecznikiem Centrum Myśli Jana Pawła II. A co Wy myślicie o tej kampanii? Piszcie w komentarzach!

  Jako pierwsza, i jedyna, Polka zdobyła tytuł Miss Świata! Dlaczego groziło jej odebranie tego tytułu? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Anetę Kręglicką, która w minionym tygodniu obchodziła swoje 50-te urodziny! Wszystkiego najlepszego!

  Rafał Maślak przebywa w Korei na wyborach Mister International. W towarzystwie innych Misterów opowiedział Agnieszce Jastrzębskiej o tym, czy ma szansę na wygraną, czy będzie konkurs w kąpielówkach i czy je kupił? Jak wygląda aktualny Mister International? Komu spodobała się Agnieszka Jastrzębska?

  Mister Polski Rafał Maślak przygotowuje się w Seulu do wyborów Mistera International. Jak się okazuje, użytkownicy internetu mogą wybrać Mistera International Internautów. Jak można głosować na Rafała? Na którym miejscu jest obecnie Rafał? Powiedziała nam o tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W Gorzowie Wielkopolskim znaleźli sposób na plakaty wyborcze, które po wyborach szpecą miasto. Co się dzieje z banerami? Czy wszystkie komitety wyborcze zgodziły się na "współpracę"? Na co przekazywane są pieniądze z akcji? Zapytaliśmy o to organizatorkę akcji "Bądź świadomy, bądź trendy, bądź ekologiczny" Annę Walorek i pomysłodawcę akcji Przemysława Pieczyńskiego.

  Po wyborach zawsze jest problem z banerami, ale nie w Gorzowie Wielkopolskim. Tam mają pomysł, co z nimi robić. Pomysłodawców akcji odwiedził dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer. Co jeszcze planują? Jaki talent odkrył w sobie Filip?

  Zbliżają się wybory samorządowe. Według, przepytanych przez reportera Dzień Dobry TVN Filipa Chajzera, wyborców kandydat powinien: być przystojny, mądry i zajmować się przede wszystkim ludźmi. No i nie było wyjścia. Filip uznał, że - spełniając te wszystkie kryteria - musi startować! Jak rozpoczął swoją kampanię? Jakie obietnice złożył? Obejrzyjcie jego klip wyborczy. Zagłosujecie na Filipa Chajzera?

  Jutro w Dzień Dobry TVN: tajemnice spotów wyborczych odsłania Filip Chajzer. Niezwykła historia wicemistrzyni olimpijskiej Natalii Czerwonki, panczenistki, która po wypadku wraca do zdrowia, ale czy do sportu? A na koniec: rekordzista przy konsoli spędził pięć dni grając bez przerwy - do naszego studia przyjedzie już wyspany. Zapraszamy jutro od 8:00. Program poprowadzą: Anna Kalczyńska i Robert Kantereit.

  Wszystkie czują się bardzo młodo. Porównują się do wina: im starsze- tym lepiej smakuje. Kobiety 50 plus. Zobaczcie, jak wyglądają dojrzałe kobiety, które osiągnęły sukces zawodowy jak i prywatny.

  Katolicka Agencja Informacyjna po raz kolejny zorganizowała wybory proboszcza roku. Proboszczem roku 2013 został...

  O ogromnej presji, jaką na dzieci wywierają rodzice zgłaszający je do konkursów piękności i konsekwencjach stawiania przed dziećmi podobnych wyzwań, rozmawialiśmy z Martą Żysko-Pałubą. Jak udział w takich konkursach wpływa na psychikę dzieci i czy może być sposobem na walkę z tremą i pierwszym krokiem do kariery w modelingu?