WOŚP

  WOŚP

  Tym razem 23. Finał WOŚP gra dla dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla seniorów. Jak co roku i w tym w pomoc zaangażowali się artyści, ludzie mediów, polityki i sztuki. Każdy daje coś od serca. A co w tym roku Maffashion, Marcin Bosak i Robert Kudelski wystawili na licytację WOŚP?

  Ula Chincz spotkała się z Jurkiem Owsiakiem. Już po raz 23. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w całej Polsce! Dopiero ranek, a Jurek Owsiak ma już milion złotych! Jeszcze nie stracił głosu, ale możemy być pewni, że tak się stanie:) Jak wglądają ostatnie godziny przed Wielkim Finałem WOŚP? Będziecie hojni?

  Już w najbliższą niedzielę odbędzie się 23. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak wyglądają przygotowania? Ilu wolontariuszy będzie zbierało pieniądze w tym roku? Czy będzie wśród nich Łukasz Berezak - chłopiec, dla którego - w podziękowaniu za zaangażowanie w akcję WOŚP - zorganizowano specjalny koncert. Na co zostaną przekazane zebrane pieniądze? Dzień Dobry TVN gościł w siedzibie fundacji WOŚP w Warszawie.

  Zbliża się 23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. O tym, ile pieniędzy udało się zdobyć do tej pory, na co tym razem zostaną przeznaczone zebrane fundusze, oraz o tym kto, gdzie i w jaki sposób będzie wspierał WOŚP rozmawialiśmy z Jerzym Owsiakiem, Mają Sablewską i Rafałem Królikowskim. Oj, będzie się działo!

  Alicja Bachleda Curuś promuje swój ukochany Karków. W pięknym spocie wystąpiła w roli Kopciuszka. Alicja wygląda jak prawdziwa księżniczka! Agnieszce Jastrzębskiej zdradziła, co stanie się z bajeczną niebieską suknią, która obok Alicji zagrała w spocie.

  Mariusz Czerkawski to nasz najlepszy hokeista. Stachursky - na co dzień piosenkarz. Skrzyżowali rękawice na tyskim lodowisku. Przyglądaliśmy się przygotowaniom do tej walki. Na lodowisku spotkaliśmy także gen. Romana Polko. Jaką strategię radzi obrać?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła dziś Maya. Jak Wam się podobał jej utwór "Bluza"?

  Takiej operacji jeszcze w Polsce nie było. W Centrum Zdrowia Dziecka, u czteroletniej Lenki przeprowadzono pierwszą w Polsce próbę wszczepienia wspomagania lewej komory serca. Jest to pierwsza taka operacja w Polsce i trzecia na świecie. Rewolucyjną operację przeprowadził prof. Bohdan Maruszewski, kardiochirurg znany z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W studiu Dzień Dobry TVN był naszym gościem.

  Które gwiazdy wspierały WOŚP? Która z nich zebrała najwięcej pieniędzy? Dlaczego księżna Kate odwołała urodzinową imprezę? Kto zastąpi Bellucci w filmie Andrzeja Wajdy „Wałęsa”? Z dziennikarką Ewą Wojciechowską rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN także o Marcie Szulawiak, uczestniczka pierwszej edycji "Top model", która niedawno urodziła syna oraz o Radku Majdanie, który zapowiada, że pisze książkę o Dodzie. Książka ma się ukazać przed jego czterdziestymi urodzinami.