Uwaga TVN

    Uwaga TVN

    W połowie kwietnia, kilka minut przed godziną szóstą rano, pani Zofia zaalarmowała męża. Kobieta miała poważne problemy z oddychaniem. - Liczyłem, że przyjadą i jej pomogą. Gdyby podjęli próbę reanimacji, żona by żyła i syn by miał matkę. Jednym słowem ratownicy pozbawili ją życia – uważa pan Stanisław, mąż zmarłej 66-letniej pani Zofii. Dlaczego wezwani na pomoc ratownicy nie podjęli akcji reanimacyjnej?

    Krzysztof Igor Krawczyk swojego ojca, Krzysztofa Krawczyka, znał tak, jak jego fani - głównie z fotografii. Piosenkarz przyznał w jednym z programów, że ojcostwo to jedyna rzecz, która mu się w życiu nie udała. Mimo, że - jak twierdzi Krzysztof junior - jego zły stan zdrowia to w dużej mierze wynik wypadku, który spowodował ojciec, nie otrzymał od niego pomocy. Może poza alimentami, które gwiazdor płacił na jego syna, a swojego wnuka. Czy to możliwe, że kochany przez tysiące Polaków gwiazdor zaniedbał swoje jedyne dziecko? Zobacz reportaż Uwagi! TVN.

    Pani Małgorzata oddała troje swoich dzieci do domu dziecka. Twierdzi, że sprawiały kłopoty, nie chciały z nią być i nie słuchały się jej. W programie UWAGA! TVN wstrząsające relacje dwóch synów i córki kobiety. Dziś mają 14, 16 i 18 lat. Jak relacje z nimi opisuje pani Małgorzata?