urodziny

  urodziny

  Wkrótce Omenaa Mensah wyruszy w podróż życia... do Ghany - kraju, z którego pochodzi jej ojciec. Została zaproszona na urodziny przez samego króla Aszanti. Zobaczcie, jakie prezenty przygotowała dla króla i jego żony i w jakich kreacjach wystąpi na dworze królewskim. A co dla króla w prezencie urodzinowym przygotowuje królowa Elżbieta?

  Ekipa Dzień Dobry TVN, jako pierwsza, zagląda do mieszkania Fryderyka Rekruta z "Samej Słodyczy". Jak wygląda filmowa kuchnia? Dlaczego w mieszkaniu Fryderyka brakuje wody? Czy łóżko jest prawdziwe? Czy dacie wiarę, że w tym mieszkaniu mieści się 40 osób? Zdradzimy Wam, że Piotr Adamczyk świętuje dziś urodziny! Jakie ma marzenia i plany? Czy specjalnie dla Kingi i widzów Dzień Dobry TVN zagrał na saksofonie?

  Prowadząca Dzień Dobry TVN Dorota Wellman 2 marca obchodzi urodziny. Z tej okazji, dostała od redakcji Dzień Dobry TVN urodzinowy bukiet i sporo buziaków. Sto lat, Doroto! A czego Wy życzycie Dorocie Wellman? :)

  5 listopada Muniek Staszczyk skończył 50 lat! Czy mężczyzna po przekroczeniu pewnego wieku odczuwa potrzebę zmian w życiu? Gdzie podziewał się Zygmunt Staszczyk przez ostatni rok?!

  Najbardziej znana i uznana wokalistka jazzowa na świecie. Jej popularność przerosła nawet sławę Krzysztofa Komedy. Niedawno obchodziła swoje 70. urodziny. Jak w tym wieku zachować młodość, witalność i energię? O tym Urszula Dudziak opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

  Jak sama mówi to studio nie powstałoby, gdyby nie przyjaciele. Jeden z jej profesorów twierdził, że ona sama nigdy głosem pracować nie będzie. Beata Kawka nie posłuchała go i poszła za głosem serca. Założyła własne studio nagraniowe. Odwiedziła ją dziennikarka Dzień Dobry TVN Kasia Olubińska.

  Kobiecie nie wypada liczyć lat, ale Beata Tyszkiewicz z uśmiechem na twarzy przyznaje się, że zaczyna swoje czwarte "dwudzieste" urodziny. Jedyna taka, prawdziwa polska, dama 14 sierpnia skończyła 75 lat! Urodziła się w pałacu w Wilanowie. Czego zazdrości jej Robert Kantereit? Czy pamięta swój pierwszy huczny bal urodzinowy? Czym według Beaty Tyszkiewicz jest "męskość"? Co lubi u mężczyzn i, co dostała na urodziny?

  Co łączy Beatę Tyszkiewicz z Anną Dereszowską, Jackiem Stachurskym, Bartłomiejem Topą i Zuzą z "Top model"? Wszystkich zobaczycie jutro w Dzień Dobry Wakacje. Bądźcie z nami jutro od 8:30!

  Na czerwonym dywanie w Dzień Dobry TVN wystąpił Zespół Pieśni i Tańca "Śląsk", który w lipcu tego roku obchodzi 60. urodziny. Podoba się Wam ich występ?

  Na scenie Dzień Dobry TVN akordeonista i zwycięzca 2. edycji programu "Mam talent" - Marcin Wyrostek. Posłuchajcie jego wykonania znanej meksykańskiej piosenki "Bésame mucho", czyli "Całuj mnie mocno".

  Wczoraj świętował swoje 65. urodziny i 45. rocznicę debiutu na ekranie. Zaczynał w "Stawce większej niż życie", ale prawdziwą popularność przyniosła mu rola w "Domu Złym" Wojciecha Smarzowskiego. Jakie prezenty dostał od przyjaciół Marian Dziędziel i czy jest szczęśliwym człowiekiem?

  Niedawno skończyła 40 lat, choć trudno w to uwierzyć. Czy, jako kobieta, obawiała się zbliżających się okrągłych urodzin? Jak Justyna Steczkowska świętowła swoje urodziny? Czy powzięła jakieś szczególne postanowienia? Dlaczego nigdy nie skoczy ze spadochronem i nie chciałby mieć znowu 20 lat? Poznajcie sekret urody i dobrego samopoczucia Justyny Steczkowskiej.

  Kilka dni temu obchodziła swoje czterdzieste urodziny. Utalentowana piosenkarka Justyna Steczkowska będzie gościem Dzień Dobry Wakacje w najbliższą niedzielę, 12 sierpnia. Nie zapomnijcie włączyć telewizorów!

  Od pierwszego występu Rolling Stonesów minęło już 50 lat! Na czym polega fenomen grającej już od pół wieku grupy, jak wspomina wywiady z nimi, co działo się na imprezie urodzinowej i czy Jagger miał romans z Bowiem, o to wszystko spytaliśmy specjalistę ds. The Rolling Stones'ów - Piotra Metza!

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska była gościem na 40. urodzinach Radosława Majdana. Jakie emocje towarzyszyły jubilatowi? Czy te 40. urodziny są dla niego przełomem? Jeśli tak, to z czym się ten przełom wiąże? Jaki prezent zrobił sobie na urodziny? Piłkarz opowiedział także o swojej nowej książce oraz o burzliwym związku z Dodą. Jak Ania Prus radzi sobie z zainteresowaniem mediów odkąd ona i Radek ujawnili swój związek?

  Na warszawskim lotnisku, na Bemowie dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska przygotowała niespodziankę dla Piotra Gąsowskiego z okazji jego 48. urodzin. Zobacz, jaki prezent dostał od całej redakcji Dzień Dobry TVN!

  Czesław Mozil obchodzi dziś urodziny. Dlatego postanowiliśmy przygotować dla niego niespodziankę. Pomógł nam w tym jego przyjaciel Andrzej. Zasadzkę przygotowaliśmy w ulubionej knajpce wokalisty na warszawskiej Pradze. Dwa zespoły z Danii, w której artysta się wychował, zaśpiewały "sto lat" po duńsku. Zobaczcie, jak zareagował Czesław Mozil!

  "Trójka do potęgi", czyli spektakl z okazji 50-lecia Radiowej Trójki, a na nim tłumy gwiazd i to nie tylko na widowni, ale także na scenie. Zawodowcy wystąpili z amatorami. Spektakl wyreżyserował Wojciech Malajkat. A gościem honorowym był prezydent RP Bronisław Komorowski. Zobacz relację Agnieszki Jastrzębskiej z tego wydarzenia.

  Ma ponad 50 ról filmowych na swoim koncie i niedawno skończyła 50 lat. Jak sama twierdzi robi to, co kocha. Pełna wigoru, poczucia humoru, pasji, oczarowuje oryginalnym głosem. Jak zmieniła się przez te lata jako kobieta, matka i jako aktorka? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy jedyną i niepowtarzalną Katarzynę Figurę! Czy Figura naprawdę nie kłamie?

  Katarzyna Figura ma dziś urodziny! Z pomocą policji i managerki aktorki udało się dziennikarce Dzień Dobry TVN Kasi Olubińskiej przygotować urodzinową niespodziankę-zasadzkę. Policjanci zatrzymali w centrum Warszawy jadącą samochodem Katarzynę Figurę. Aktorka przestraszyła się, że chodzi o kolejny mandat, bo - jak przyznała - ma ich kilka na swoim koncie. Okazało się, że dostała bukiet róż i...

  Magdalena Kapuścińska i Adriana Choroś-Chmielewska założyły firmę, która organizuje przyjęcia urodzinowe dla dzieci. Jakie atrakcje im oferują?

  Wychowali się na muzyce sakralnej. Pochodzą ze Stalowej Woli. W tej rodzinie nie ma ani jednej osoby, która nie przejawiałaby zdolności muzycznych. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska spotkała się z rodziną Steczkowskich, na 70. urodzinach ich mamy Danuty.

  Urodzinową niespodziankę dla Aleksandry Kwaśniewskiej pomogła nam zorganizować mama Oli Jolanta Kwaśniewska. Był tort i kwiaty od Dzień Dobry TVN. A co Ola dostanie w prezencie od rodziców? Jak spędzi ten wyjątkowy dzień?

  Karoca, tort od Marty Grycan, szałowa suknia, grono oddanych przyjaciół i kamera Dzień Dobry TVN, czyli szałowe urodziny Doroty "Dody" Rabczewskiej, a później plan zdjęciowy "Reguł gry", czyli wszystko co najważniejsze w show-biznesowej pigułce streściła nam Agnieszka Jastrzębska!

  9 stycznia aktorka Weronika Rosati świętuje swoje urodziny. Z tej okazji przygotowaliśmy dla niej, wspólnie z jej mamą Teresą i managerką, urodzinową niespodziankę. Reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska zaskoczyła aktorkę w restauracji Piotra Adamczyka. Były kwiaty i pyszny tort. Zobacz, jak zareagowała Weronika Rosati.

  Wybitna aktorka filmowa i teatralna. Grała między innymi w kultowym "Czterdziestolatku". Reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska zaskoczyła Annę Seniuk tuż przed teatralną próbą i z okazji jej urodzin przygotowała dla aktorki niespodziankę. Zobacz, jaką?

  Znamy już datę premiery nowego albumu Edyty Górniak! Na tę wiadomość od wielu miesięcy czekali fani artystki, którzy przyszli do Cafe TVN świętować z wokalistką 39. urodziny. Również u Dzień Dobry TVN premiera najnowszego teledysku artystki do utworu „Oj kotku”, promującego film „Pokaż kotku, co masz w środku”. O nowych wyzwaniach, o tym, jak radziła sobie bez menadżera i czego życzy sobie na urodziny opowiedziała w studiu Dzień Dobry TVN.

  Z Katarzyną Nosowską rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN o jej najnowszej płycie "8", która święci triumfy. Dlaczego ta płyta jest dla niej wyjątkowa? Co musi zrobić w życiu kobieta, która kończy 40 lat?

  Ryszard Rynkowski obchodził dziś swoje 60. urodziny. Pamiętaliśmy o jego święcie i przygotowaliśmy dla muzyka wystrzałową niespodziankę! Zobacz jaką! A wszystko to przy akompaniamencie utworu "Leżę sobie".

  Zaskoczyliśmy Janusza Gajosa na planie filmu "Układ zamknięty" w Gdańsku! Jaką niespodziankę redakcja Dzień Dobry TVN przygotowała dla aktora? Jaki prezent złożył na jego ręce nasz wysłannik Adam Kasprzyk? O czym marzy Janusz Gajos i jakie ma plany na przyszłość?