urodziny

  urodziny

  Zobaczcie, jak szybko i łatwo można przygotować pyszny i efektownie wyglądający deser. Polecamy!

  Niedawno starosta jarociński zakazał celebrowania imienin i urodzin pracowników urzędu w miejscu pracy. O biurowych zwyczajach i ich roli w integracji pracowników rozmawialiśmy z konsultantem biznesowym - Miłoszem Brzezińskim: "To ma miejsce w urzędzie, a urząd to jest zupełnie inna kategoria funkcjonowania. Po pierwsze, urząd funkcjonuje za pieniądze podatników. (...) Czy chcemy płacić za to, że urodziny gdzieś trwają pół dnia?".

  Leonard Antczak to pierwsze dziecko, które urodziło się w Polsce w 2017 roku. Bartek Jędrzejak spotkał się z nim i jego rodzicami Moniką i Karolem. Czy ochłonęli już po emocjach związanych z porodem? Jak czuje się pierwszy Polak 2017? Bartek wybrał się też do szpitala przy ulicy Polnej w Poznaniu, gdzie rodzi się najwięcej dzieci w Polsce.

  Dziś 53. urodziny Zygmunta "Muńka" Staszczyka! 100 lat! Z tej okazji przygotowaliśmy dla niego niespodziankę. W studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy o prezencie, jaki artysta zgotował fanom na swoje urodziny czyli nowej płycie T-Love, która miała swoją premierę 4.11, rock'and'rollu, rodzicach i twórczości zaangażowanej politycznie.

  Sebastian Karpiel-Bułecka świętuje 40. urodziny. Na swoje urodziny przyjechał w rodzinne strony, a dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska skorzystała z okazji i wspólnie z zespołem przygotowała dla niego muzyczną niespodziankę. Czy okrągłe, 40. urodziny, skłaniają go do refleksji i podsumowań? Co udało mu się w życiu i, co jest jego największym sukcesem?

  Małgorzata Socha skończyła ostatnio 36 lat. Jak aktorka świętowała urodziny? Czy ma kompleksy z powodu swojego wieku? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Urodziny obchodziła również Anna Mucha. Aktorka jest ostatnio bardzo zapracowana. Czy między spektaklami uda jej się wyprawić imprezę dla przyjaciół? Czego nie może zabraknąć na urodzinowym przyjęciu Anny Muchy? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Ostatnio Joanna Krupa hucznie świętowała urodziny. Modelka w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską nie chciała się przyznać do wieku. Dlaczego? Czy media podają błędne informacje?

  Iluzja to wyzwanie rzucone rozumowi. To rodzaj sztuki, która rozbudza wyobraźnię i fantazję. Gościem Dzień Dobry TVN był Marcin Muszyński, iluzjonista i uczestnik programu "Mam Talent", który przygotował magiczną niespodziankę dla Anny Kalczyńskiej, w związku ze zbliżającymi się urodzinami prowadzącej Dzień Dobry TVN. Życzymy Ani spełnienia marzeń i samych słodkich chwil. Aniu, 100 lat! :)

  Lady Pank to jedna z najpopularniejszych grup w historii polskiego rocka. Na swoim koncie zespół ma bardzo wiele płyt i przebojów. W tym roku obchodzi swoje 35-lecie. O historii grupy, najnowszej płycie i planach rozmawialiśmy z Janem Borysewiczem kompozytorem, gitarzystą i liderem Lady Pank Janem Borysewiczem oraz wokalistą Januszem Panasiewiczem. Zobaczcie, co przygotowaliśmy dla Jana z okazji jego urodzin.

  Już dziś wieczorem premiera spektaklu „Krapp i dwie inne jednoaktówki” z Andrzejem Sewerynem w roli głównej. To historia człowieka, który poświęcił miłość dla sztuki i w wieku 69 lat prowadzi rozrachunek z samym sobą. Czy Andrzej Seweryn utożsamia się z graną przez siebie postacią? A 23 kwietnia aktor będzie obchodzić 70. urodziny. Czy spędzi je na deskach teatru?

  Prowadząca Dzień Dobry TVN Dorota Wellman obchodzi dziś urodziny. Taka okazja zdarza się tylko raz do roku, a każdy kolejny jest bardziej cenny:) Życzymy Dorocie wszystkiego, co najlepsze!!! Przyłączycie się do życzeń? :-)

  Niektórym wydaje się, że ci, którzy urodzili się 29 lutego mają "przechlapane", ponieważ dostają prezenty urodzinowe tylko co cztery lata. Może i tak, ale warto też pamiętać, że przyjście na świat w roku przestępnym ma swoje plusy. Jakie? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer. Wśród jego rozmówców była m.in. sześcioletnia mama około dwuletniego brzdąca oraz aktorka Olga Bołądź. Filip sprawdził również, czy Polacy wiedzą, co to jest rok przestępny. Niektórzy nie zawiedli ;)

  Z okazji swoich 37. urodzin postanowił odwiedzić Dzień Dobry TVN, spotkać się na czacie ze swoimi fanami i wystąpić na naszej scenie! Panie i Panowie: Wojciech Łuszczykiewicz i Video! Wszystkiego najlepszego!

  Jarku, z okazji kolejnej rocznicy Twojej osiemnastki życzymy Ci, aby uśmiech nie schodził z Twojej twarzy, ludzie, którzy Cię otaczają byli życzliwi, a zaplanowane podróże - niezapomniane. Sto lat! :)

  Polska gwiazda na Złotych Globach! Weronika Rosati opowiedziała Agnieszce Jastrzębskiej o kulisach Złotych Globów, w których uczestniczyła już po raz kolejny. Jak spomina swoje pierwsze Złote Globy? Kto dostaje zaproszenie na galę? Czy, zdaniem Weroniki Rosati, Leonardo DiCaprio ma szansę na Oscara? Co rozczarowało Weronikę podczas tegorocznej gali? I jaki prezent z okazji urodzin zrobiła sobie Weronika?

  Krzysztof Kiljański obchodzi dziś urodziny. Z tej okazji dostał od prowadzącej Dzień Dobry TVN Anny Kalczyńskiej oryginalny prezent. Jak myślicie, jaki? Podpowiadamy, że ma on związek z piosenką "Addio Pomidory", którą Krzysztof zaśpiewał w Dzień Dobry TVN. Posłuchajcie tej piosenki! Jak wypadł w repertuarze Przybory? Panie Krzysztofie, wszystkiego najlepszego!

  Wokalistka i trenerka w programie "Aplauz, Aplauz!" Magda Steczkowska obchodzi dziś 40 urodziny. Z tej okazji postanowiliśmy zrobić Magdzie niespodziankę. Dlaczego Steczkowska marzyła o ogromnym garnku? I czy ma zamiar hucznie świętować swoją 40-tkę?

  Dzień Dobry TVN nie można nie kochać. Z okazji 10. urodzin programu gwiazdy: Ewa Minge, Maja Sablewska, Anna Wendzikowska i Krzysztof Hołowczyc, w studiu Dzień Dobry TVN, podzielili się najlepszymi wspomnieniami związanymi z porannym programem. Bywały łzy wzruszenia, słowa wsparcia i otuchy, nie zabrakło też drobnych wpadek... Dziękujemy Wam za to, że jesteście z nami!

  Pierwsze koty za płoty. Paweł "Biba" Binkiewicz złamał zasady. Z okazji naszego jubileuszu - 10. urodzin programu Dzień Dobry TVN - Biba miał okazję zadebiutować w roli reportera, który w pogoni za show-biznesem wybrał się na Galę Dzień Dobry TVN. Czy czerwony dywan to miejsce dla Biby? Z kim i o czym początkujący reporter mógł porozmawiać? Zapraszamy do oglądania!

  Wspaniali ludzie, różne historie, jedno miejsce. 10 lat w Dzień Dobry TVN! Świętuj razem z nami! :-) Za co lubicie program Dzień Dobry TVN?

  Dziesięciolecie Dzień Dobry TVN to nie tylko wyjątkowy jubileusz dla nas, ale i wiele cudownych wspomnień! Przez lata zaskakiwaliśmy gwiazdy, robiąc im urodzinowe niespodzianki. Życząc sobie i dotychczasowym jubilatom wszystkiego najlepszego, przeżyjmy to raz jeszcze!

  Pani Edyta Pecyna z Łodzi wygrywa dziś smartfona. Gratulujemy!!!! Zdjęcie, które nadesłała Pani Edyta, nasze jury nagrodziło telefonem komórkowym. Już jutro ogłosimy kolejne konkursowe zadanie, w którym będziecie mogli wygrać telefon komórkowy. Bądźcie z nami od rana! :-)

  Zaczynamy jedenasty sezon Dzień Dobry TVN! Które momenty z ostatnich lat wspominacie z uśmiechem na twarzy? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy jubileuszowy przegląd najlepszych fragmentów programu z minionych 10 lat! Dziękujemy, że jesteście z nami codziennie rano :) I liczymy na to, że będziecie z nami przez kolejne 10 lat!

  13 sierpnia Gosia Baczyńska skończyła 50 lat. Na urodziny projektantki połączone z pokazem mody wybrał się dziennikarz Mateusz Hładki. Przybyły tam też tłumnie gwiazdy...

  Nasza lekkoatletka i rekordzistka świata w rzucie młotem - Anita Włodarczyk - kończy dziś 30 lat. Życzymy Pani Anicie wszelkiej pomyślności i kolejnych rekordów, takich jak ten w Cetniewie, gdzie rzuciła na odległość 81,08 m! Przyłączcie się do naszych życzeń! Z Anitą Włodarczyk spotkał się w Szczecinie dziennikarz Marcin Sawicki. Zobaczcie, jak mistrzyni spędza swoje urodziny i jak przygotowuje się do mistrzostw w Pekinie!

  Polska top modelka z okazji 21. urodzin zorganizowała w Warszawie huczną imprezę. Kogo na nią zaprosiła? I co tam się działo? O kulisach przyjęcia Zuza opowiedziała w studiu Dzień Dobry Wakacje. Gwiazda zdradziła też słów kilka na temat swoich planów zawodowych. Co czeka ją w najbliższych kilku miesiącach?

  W 216 rocznicę urodzin Aleksandra Puszkina z inicjatywy Instytutu Adama Mickiewicza pod pomnikami Adama Mickiewicza, znane osoby odczytały wiersz naszego wieszcza -"Do przyjaciół Moskali". Czy podobne wydarzenia pomogą w zbliżeniu naszych narodów?

  Gościem Dzień Dobry TVN był Zbigniew Wodecki, który ma dziś 65. urodziny! Z okazji urodzin przygotowaliśmy dla Pana Zbigniewa wyjątkową niespodziankę. Zobaczcie, kto pojawił się w naszym studiu i jak zareagował na naszą niespodziankę Zbigniew Wodecki!

  Prowadząca Dzień Dobry TVN, Ania Kalczyńska, ma dziś urodziny. Z tej okazji nasza redakcja przygotowała dla dziennikarki miłą niespodziankę. Nie obyło się bez wzruszeń:) Wszystkiego najlepszego Aniu! Dużo uśmiechu i szczęścia!