TTV

    TTV

    Mecz Polska-Słowacja rozpocznie zmagania naszej reprezentacji na Mistrzostwach Europy w piłce nożnej. Spotkanie na stadionie w Sankt Petersburgu zaczyna się o godz. 18:00. Nie wszyscy jednak są kibicami futbolu. Dla osób niezainteresowanych występem biało-czerwonej drużyny w ramach Euro 2020 przygotowaliśmy alternatywę. Sprawdźcie, co ciekawego można obejrzeć w TVN i na Player.pl.

    Przechodnie zatrzymują ją na każdym kroku, prosząc o zdjęcie i chwilę rozmowy. Dagmara Kaźmierska jest nie tylko Królową Życia, ale także rodzinnej Kudowy-Zdrój. Gwiazda zaprosiła nas do siebie, odbywając sentymentalną podróż po jej ulubionych miejscach. Reporter serwisu dziendobry.tvn.pl Oskar Netkowski spędził z Dagmarą Kaźmierską cały dzień. Koniecznie zobaczcie, jak wygląda codzienność showmanki.

    Dagmarę Kaźmierską z "Królowych życia" widzowie pokochali za autentyczność i ciętą ripostę. Dzięki programowi poznaliśmy także jej syna Conana, który właśnie udzielił pierwszego wywiadu w swojej karierze. Jednak nie sam, a u boku popularnej mamy. O swojej wyjątkowej relacji opowiedzieli w rozmowie z Oskarem Netkowskim dla portalu dziendobry.tvn.pl.