Święta Bożego Narodzenia

  Święta Bożego Narodzenia

  Radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku! Tego życzy Wam redakcja Dzień Dobry TVN. Życzymy Wam też, by przy świątecznym stole nie zabrakło rodzinnej atmosfery, zrozumienia i miłości, a 2018 rok był dla Was szczęśliwy! Wesołych Świąt! :-)

  Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik polecają Wam płytę Piotra Salaty, na której znajdziecie m.in. dwa utwory nagrane z Gordonem Haskellem. A dziś Piotr Salata na scenie Dzień Dobry TVN zaśpiewał "Piosenkę na Święta". Podoba się Wam?

  W domu państwa Sprytnych nadszedł czas na wielkie przedświąteczne porządki. Jak szybko i sprawnie zaprowadzić ład w domu? Zobaczcie kilka trików, które znajda zastosowanie w każdym domu!

  Jak wyglądają Święta Bożego Narodzenia w domu Magdy Gessler? Dlaczego są dla niej trudnym okresem? O jakim prezencie marzy Magda Gessler? Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki spotkał się z Magdą Gessler, by porozmawiać z nią o świętach. Restauratorka podzieliła się również przepisami na świąteczne ciasta, śledzie i słynny czerwony barszcz. Zdradziła też, co jest sekretem jej makowej strucli. Czy wiecie, co postanowiła oddać na licytację WOŚP?

  Zdarzyło Wam się podarować komuś nietrafiony prezent świąteczny? W Dzień Dobry TVN Anna Nowak-Ibisz pokazała nam gadżety, które ucieszą każdego. Powinniście je zobaczyć, zanim wybierzecie się na zakupy.

  Jak Kinga Rusin wspomina święta, kiedy jej córki były małymi dziewczynkami? A jakie plany ma na nadchodzące święta? Wyjedzie czy zostanie w domu z rodziną? Czy lubi obdarowywać innych prezentami? Kogo zazwyczaj zaprasza na święta?

  Zbliżają święta Bożego Narodzenia, dlatego ekipa Dzień Dobry TVN nagrała z zespołem LemON, specjalnie dla Was, świąteczną kolędę. Ta wersja kolędy, tylko na naszej stronie, jest wersją dla "grzecznych dzieci". A już w tę niedzielę, w Dzień Dobry TVN, PREMIERA KOLĘDY, w której pokażemy Wam nasze prawdziwe oblicze!!! ;-) Zaś w sobotę zobaczycie, co działo się na planie, podczas nagrywania kolędy. A działo się, oj działo... Podoba się Wam?

  Drodzy widzowie Dzień Dobry TVN, życzymy Wam wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia! Posłuchajcie, jakie życzenia mają dla Was prowadzący Dzień Dobry TVN: Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk. A my, Redakcja, podpisujemy się pod tymi świątecznymi życzeniami! :-)

  Redakcja Dzień Dobry TVN nagrała świąteczną kolędę! Były renifery, śnieżynki i Mikołaje... Zobaczcie, co przydarzyło się Filipowi Chajzerowi i kto najbardziej fałszował! :-) Na premierę świątecznej kolędy zapraszamy do Dzień Dobry TVN już w najbliższą niedzielę (14 grudnia)! A w sobotę zobaczycie reportaż z planu, czyli... jak powstawała świąteczna kolęda Dzień Dobry TVN. Pośpiewacie razem z nami? :-) Zobaczcie ekstra wideo i zdjęcia z planu!!!

  W niedzielę, 14 grudnia, zapraszamy do kawiarenki Dzień Dobry TVN na rogu Marszałkowskiej i Hożej w Warszawie. Przyjdźcie, by zrobić sobie zdjęcie, które znajdzie się na naszej choince! Dostaniecie też zdjęcie na pamiątkę :-) Akcja ubierania choinki trwa do 20 grudnia br. Czekamy na Was od 8:30 do 11:00 każdego dnia aż do najbliższej soboty!

  Wiele osób zostawia przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia na ostatnią chwilę. A jak jest w przypadku gwiazd i pary prezydenckiej? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co powiedzieli: Anna Komorowska, Kayah, Ania Rusowicz, Małgorzata Kożuchowska, Krzysztof Cugowski, Stanisław Sojka

  Czy Robert Lewandowski spędzi święta w Polsce i, czy będzie organizować u siebie, pierwszy raz po ślubie, Wigilię? Dlaczego te Święta Bożego Narodzenia będą dla niego wyjątkowe? Czy przygotował już prezenty dla najbliższych? Gdzie Robert Lewandowski spędzi z żoną sylwestra? Dziennikarka Dzień Dobry TVN spotkała się z Robertem Lewandowskim podczas premiery jego książki.

  Zapraszamy na sobotę z Dzień Dobry TVN. A w programie: Sebastian Karpiel Bułecka - świetny i "odświętny". U nas: w nastroju do prywatnych rozmów! Dawid Kwiatkowski - polski Justin Bieber. Na naszym czacie na specjalne życzenie widzów. W programie także: w roli głównej Marek Kondrat oraz gwiazda która, kocha Polskę - Natalia Oreiro! Bądźcie z nami w sobotę od 8:30! program poprowadzi duet: Rusin - Węglarczyk!

  Kto doskonale wie, jak postępować z Andrzejem Piasecznym? Czy lubi rządzić ludźmi, z którymi współpracuje? Co robi Andrzej Piaseczny, kiedy zapomni tekstu? O której wstaje Piasek? Jak i gdzie spędzi święta? Dlaczego Piaseczny zaprasza wszystkich na sylwestra do Karkowa? Andrzej Piaseczny rusza w zimową trasę koncertową, a my z kamerą Dzień Dobry TVN podpatrywaliśmy Jego przygotowania.

  "Last Christmas, I gave you my heart. But the very next day, you gave it away..." Chyba nie ma osoby, która nie rozpoznałaby słów świątecznej piosenki George'a Michaela. Filip Chajzer usłyszał ją w tym roku po raz pierwszy, a to znaczy, że idą święta! To co, zanucimy sobie razem tę piosenkę? :) Czy wyobrażacie sobie święta bez "Last Christmas"?

  Choć trudno w to wierzyć, niektórzy nie przepadają za Świętami Bożego Narodzenia. Co wtedy zrobić - wyjechać za granicę czy zostać z rodziną przy świątecznym stole i udawać, że się dobrze się bawimy? Czym są dla nich święta i jak je spędzają, zapytaliśmy gości Dzień Dobry TVN: Katarzynę Lengren, pisarkę i malarkę, Andżelikę Piechowiak, aktorkę oraz Tatianę Ostaszewską-Mosak, psychologa.

  Do Świąt Bożego Narodzenia zostało jeszcze trochę czasu, ale my już poczuliśmy świąteczny klimat, dlatego do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy dzieci ze szkoły podstawowej w Pucku, by zaśpiewały kolędę. Jak Wam się podoba ich wersja kolędy „Przybieżeli do Betlejem”?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska udała się na świąteczny koncert do Pałacu Prezydenckiego. Rozmawiała z Pierwszą Damą RP Anną Komorowską o przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia i o tym do kogo, w tym roku będą wysyłane szlachetne paczki. W tym koncercie wzięła udział piosenkarka Ania Dąbrowska, która spodziewa się drugiego dziecka. Jak znosi ciążę i czy zna już płeć dziecka?