ślub

    ślub

    W programie „Kto odmówi pannie młodej” to panna młoda oświadcza się panu młodemu. Mężczyzna dowiaduje się o wszystkim dosłownie parę godzin wcześniej. Tak też potoczyła się historia Natalii Kosiorek i Przemka Rułkowskiego, których na antenie TVN7 mogliśmy zobaczyć 16 października. Od ich ślubu mijają już prawie dwa miesiące. Jak czują się nowożeńcy i jak wygląda obecnie ich życie?

    Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub. Pięknymi zdjęciami na łonie natury dumny mąż pochwalił się pięć dni temu na Instagramie. Portale medialne spekulowały, czy młoda para pojedzie w podróż ślubną. W końcu, mamy drugą falę pandemii. Podróżnikom udało się jednak pozostać wiernym tradycji, ale w nieco unowocześnionej formie. Martyna i Przemek odbyli podróż... przedślubną.

    Od 19 października obowiązują obostrzenia związane z nasilającą się epidemią koronawirusa. W strefie czerwonej wesela są zakazane, a w strefie żółtej maksymalnie 20 osób może się bawić bez tańców. Co w takiej sytuacji mają robić państwo młodzi? Czy branża przetrwa kolejne restrykcje? O tym rozmawialiśmy z adwokat Elizą Kuną oraz Martyną Gabriel, organizatorką i dekoratorką wesel.

    Anna Mucha na co dzień strzeże swojej prywatności. Jakiś czas temu paparazzi przyłapali ją jednak na romantycznym spacerze z Jakubem Wonsem. Co zaowocowało spekulacjami na temat ich związku, a nawet ślubu. Jak do owych plotek odniosła się sama zainteresowana?